Görüş Bildir
Bunlar belgesel değil, film. Ayrıca zaten bunlar kitlelere hitap eden filmler. İnsanlar (maalesef) tarih değil, romantizm görmek istiyor.
13 Beğeni
hiç kusura bakmayın ama meryl streep tamamiyle haksız. tamam dustin hoffman metod oyunculuğunu abartmış ama streep bildiğiniz üzere 2011'de tecavüzden sabık harvey weinstein'e TANRI diye hitap etmişti. (bkz. https://www.youtube.com/watch?v=xTlydbdS0Hc) yani bu yüzden bu konu hakkında konuşacak en son kişi streep'tir. (Kramer vs. Kramer 1980 senesinde dustin hoffman ve meryl streep'e ilk oscarlarını kazandırdı, not düşeyim.)
2 Beğeni
Bunların hepsi de isimlerini sinema tarihine altın harflerle yazdırdı. Kişiliğine ne dersen de ama bir b*k olmayan demek biraz fazla kaçmamış mı?
2 Beğeni
Dustin Hoffman? STANLEY KUBRICK? Hitchcock? MARLON BRANDO?!!?
3 Beğeni
Ergenler doluşmuş bu teste. Tamam Harry Potter başımızın üstünde ama Voldemort Freddy ve Yoda'yı nasıl geçti affedersiniz? Ripley ve Bride gibi iki efsane varken Katniss Everdeen? Blondie, Jules ve 007 nasıl sarhoşluğunu kontrol edememeye başlayan bir kaptana yenildi? Jules gelsin de Ezekiel 25:17'yi okusun oylayanlara azıcık. The Bride gelsin de sizi bir güzel doğrasın. Norman moteline davet ediyormuş sizleri bu arada.
17 Beğeni