Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Zayn Malik'in One Direction'dan Ayrılışının Ardından Ülkemizde Yaşanan 22 Duygusal Boşluk

 > 
4bPAYLAŞIM

İngiliz ve İrlandalı pop müzik grubu "One Direction"ın üyelerinden Zayn Malik dün açıkladığı bir haberle gruptan ayrıldı. Buraya kadar her şey herhangi bir müzik grubunda da olması muhtemel bir tablo gibi. Fakat kendisine aşırı bağlı hayranları bu haberi aldıktan sonra zor anlar yaşadı;

1. Sen anlamazsın.

2. Kendini toparla ve geri katıl lütfen!

3. Yılmaz Özdilmişçesine..

4. 

5. Şurasına kadar gelmiş

6. Onu sevmeyenleri bu silahla vurmak?

7. Böyle olmaz. Önce derslerimize önem verelim, ardından hobi olarak tuvalete yine Zayn yazarsın;

8. Yav bu çocuk size ne etti?

9. Uyanırsın için yana yana.

10. Kardeş ülke Azerbaycan'dan gelen yakarış.

11. Olaya derin bir analiz yaparak yaklaşan Esra'ya kulak verin;

12. Üniversite mezunu olmayana iş yok ama? 😔

13. Canımı al bi de burdan yak.

14. İşte gerçek bir realist.

15. Burda kızın ömrü gitmiş..

16. Bu "feels"ler boşuna leee, bu "feels"ler boşuna, delalım delalım..

17. 

18. Soru gibi soru

19. Kısmetse üçüncü ne zamana?

20. Bilmece sormalı stayla

21. Çare = Zayn Malik

22. Arkadaşlar son olarak; böyle kampanya mı olur? Oluyorsa da olmaz olsun.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mustafa-dogan16

Bence daha iyi olmuş. Tek başına kariyerinde daha iyi çalışmalara imza atacaktır. Zaten 1d grubunu da, müziklerini de pek anlamıyordu. Ben de sevmem 1d'yi. Ayrılmasına daha iyi bakıyorum. O ergen grubundan kurtuldu işte fena mı aq

breathbecauseofthem

Herkes yapılan mal mal yorumları görür ama kimse bunları görmez Tamam, yaşımız küçük, hayat tecrübemiz yok vs vs ama gerçekten değer verdiğimiz biri ayrıldı o zamanlar. Bunu nasıl anlatayım şimdi ben size? Aşırıya kaçanlar, salakça davrananlar her zaman vardır. Sadece bizimle ilgili konularda değil. İnsanlar neden bileklerini kesen, anlamsız tweetler atıp belki bilerek belki farkında olmayarak kendini küçük düşüren "ergen"lerle dalga geçer ama o grupların iyi yanlarını görmez? Neden şarkılarını bir kere olsun ön yargısız dinleyip söylemeye çalıştıkları şeye kulak vermez? Neden anlamaya çalışmaz? Ah, tabi üzgünüm nasıl unutmuşum sizin yaşınız büyük (!) sizden küçük yaşta hayranları olan sizden küçük yaştaki gruplar/sanatçılar anlamsız şarkılar, işler yapıyorlardır değil mi? Sırf sizden daha küçük oldukları veya yaşı daha küçük bir kitleye hitap ettikleri için.

masal-tomlinson

Bir şey diyeceğim. Evet buradakilerin çoğu özellikle sonuncusu fazla abartılı ama cidden alay etmeye hakkınız yok. Gerçekten yok çünkü bende 5 yıldır hayranlarıyım ve onlarla büyüdüm denebilir. Bana hep ''Bir gün gelecek unutacaksın.'' derlerdi fakat 5 yıl geçti ve unutmadım, 14 yaşındayım ve 9 yaşımdan beri onlar benim her şeyim. İnsanların üzüntüleriyle dalga geçmek çok acımasızca. Yorumları okumaya hiç uğraşmadım bile. Sizler çok acımasız ve insanların duygularından anlamayan insanlarsınız.

tamdabunudiyordumehhehe

Ya amk ıhoewwohefowqowrjlkfnbjwevgouqklgfvbıskvbcs

aliss37

Behzat amirimin dediği gibi Labisiktiringidin .d..d.d.ds

Görüş Bildir