Zabıta Tarafından Sattığı Yem Yere Dökülen Kuşçu İzzet Amca: 'Özür Dilediler'

 > 
1.7bPAYLAŞIM

İzmir'de bir zabıta, Konak Meydanı'nda kuş yemi satan İzzet Amca'nın yemlerini yere dökmüş, amatör bir kameraya yansıyan görüntüler tepkilere neden olmuştu. Bu sabah gazetecilere konuşan İzzet Amca, belediye ekiplerinin gelerek kendisinden özür dilediğini, 5 kilo yem hediye ettiğini söyledi ve ekledi: “Kimseden şikayetçi değilim."

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin bugün yaptığı açıklamada ise zabıtaya gerekli uyarının yapıldığı ve İzzet Amca'nın her zamanki yerinde yem satmaya devam edebileceği belirtiliyor. 

24 yıldır aynı yerde yem satan İzzet Amca'nın yemlerinin zabıta tarafından yerlere dökülme anı 👇

Twitter ve Ekşi Sözlük kullanıcıları zabıtanın bu davranışına tepkisiz kalmadı.

Güzel haber ise bugün İzzet Amca'dan geldi. Zabıta ekiplerinin gelerek kendiden özür dilediğini ve 5 kilo yem bıraktıklarını söyleyen İzzet Amca kimseden şikayetçi olmadığını belirtti.

Hürriyet'ten Banu Şen'in haberine göre İzzet Amca, aynı zamanda Konak Meydanı’ndaki tarihi caminin bakımını da yaptığını belirterek şunları söyledi: 

“Kimseden şikayetçi değilim. Zabıta da haklı. O gün gelip yemlerimi döktüler ama sabah gelip belediyeden yapan kişi de müdürler de özür diledi. Bana 5 kilo yem hediye ettiler. Allah razı olsun. Kimseden şikayetçi değilim. Zabıta da haklı.”

İzzet Amca, meydanda kuş yemi satarak kazandığı parayla 4 çocuğunu büyütmüş, şu an ise torununu okutuyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne ait Twitter hesabından 'gereken uyarı yapıldı' mesajı paylaşıldı

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir