Yüzüne Gülüp Seni Delice Kıskanan Kişiyi Söylüyoruz!

-

Hazırsan başlayalım!

Testi çöz ve öğren!

1. İlk önce cinsiyetini öğrenelim!

2. Yaşını da!

3. Söyle bakalım birinin arkasından hiç iş çevirdin mi?

4. Sence kuru fasulyenin yanına en çok soğan mı yoksa turşu mu yakışır?

5. Bu zamana kadar herhangi birini insanların içinde tersledin mi?

Ooo çok tersledim.
Hayır asla yapmam.
Terslemedim ama kötü bir anıma denk gelirse yapabilirim.

6. Sevdiğin insanlara onları sevdiğini sık sık hissettirir misin?

7. Son olarak, yeni evlendiğin insan büyük bir sırrını anlattı ve bu sır hiç hoşuna gitmedi. Ne yaparsın?

Bir süre konuşmam.
Ciddi anlamda sıkıntılı bir sırsa boşanma işlemlerini başlatırım.
Evlenmişim ne yapabilirim ki?
Hiçbir şey...

En yakın arkadaşın!

Verdiğin cevaplara göre seni kıskanan kişi en yakın arkadaşın! Bu zamana kadar senin ruhun bile duymamış. Sana kesinlikle seni kıskandığını belli etmemiş. Seni mutlu eden her türlü olayı kıskanıyor. Resmen içten içe senin mutlu olmanı istemiyor. Bu sonucu gördükten sonra geçmişte yaşadığınız olayları aklına getirirsen bize hak vereceksin. Bazen en yakınımızdaki yılanları göremiyoruz. Bu senin suçun değil.

Kendi mutsuz olduğu için senin de mutsuz olmanı istiyor. Başına kötü şeyler geldiğinde resmen bundan zevk alıyor. Bu nedenle dikkat etmelisin ve bundan sonra onun davranışlarını mercek altına almalısın. Eğer sen de bizim gibi hissedersen arkadaşlığına son vermelisin. Çünkü seni gerçekten seven gerçek dostlara ihtiyacın var. :)

İş arkadaşın!

Verdiğin cevaplara göre seni kıskanan kişi iş arkadaşın! İş ortamında bundan daha doğal bir durum yok diyebiliriz. Yani daha çok seni kıskanacak olan insanlarla karşılaşacaksın. Bu senin moralini bozmasın. Senlik bir durum yok sonuçta. O, senin işteki başarını resmen çekemeyen biri. Yaptığın her şeyi eleştirmekten büyük zevk alıyor. Hatta arkandan iş çeviriyor bile olabilir. Bu nedenle gözünü dört açmalısın. İşini bu insan yüzünden kaybedebilirsin. 

Belki biz söyleyene kadar böyle bir insanın varlığından bile haberdar değildin. Bundan sonra onun sana karşı olan davranışlarını takip et. Eğer ciddi anlamda seni rahatsız ediyorsa onu karşına al ve konuş. Başka türlü bu meseleyi çözemezsin. O çekememezlik seni bir zaman sonra mutsuz edebilir. Bu nedenle önlemini bir an önce almalısın. :)

Kuzenin!

Verdiğin cevaplara göre seni kıskanan kişi kuzenin! Bilirsin, kuzenler arasında hep rekabet durumu vardır. Bu da öyle bir durum. Bu zamana kadar aile büyükleri tarafından el üstünde tutulman onun hiç hoşuna gitmiyor. Senin başarıların, aklı başın tavırların insanlar tarafından hep taktir edilmiş. O da bu durumu hazmedemiyor. Bunu zaten sen bizden iyi biliyorsun. O kişinin kim olduğunu da biliyorsun. Hatta aileleriniz bile bunun farkında. 

Senin arkandan iş çevirmek için dört gözle bekliyor resmen ama sen akıllı bir insan olduğun için ona fırsat vermiyorsun. O daha çok bekler yani. Seni de aslında boşuna kıskanıyor. O senin onu sevmediğini düşünse de aslında sen onu seviyorsun fakat o bunu hiç görmüyor. :)

Eski sevgilinin yeni sevgilisi!

Verdiğin cevaplara göre seni kıskanan kişi eski sevgilinin yeni sevgilisi! Bu durumu hissettiğini düşünüyoruz çünkü bu yeni sevgili her yerden seni takip ediyor. Eski sevgilinle genellikle senden ötürü kavga ediyor. Hala onun seni sevdiğini düşünüyor. Senin giyinişini, yaşam tarzını ciddi anlamda kıskanıyor. Bu gidişle büyük kavgalar onlar ayrılmalarına neden olabilir. Bu durumda sakın üzülme çünkü senin yapabileceğin hiçbir şey yok. Bu yeni sevgili kafayı seninle bozmuştu hem de psikopatlık derecesinde. 

Sen onun seni üzmesine izin verme seninle iletişim kurmasına izin verme yeter. Belki zamanla senden uzaklaşır da ilişkisini düzeltmeye bakar. Tek derdi sen olmuşsun çünkü. :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ksmr.aysecan

Verdiğin cevaplara göre seni kıskanan kişi en yakın arkadaşın! Bu zamana kadar senin ruhun bile duymamış. Sana kesinlikle seni kıskandığını belli etmemiş. Seni mutlu eden her türlü olayı kıskanıyor. Resmen içten içe senin mutlu olmanı istemiyor. Bu sonucu gördükten sonra geçmişte yaşadığınız olayları aklına getirirsen bize hak vereceksin. Bazen en yakınımızdaki yılanları göremiyoruz. Bu senin suçun değil. Kendi mutsuz olduğu için senin de mutsuz olmanı istiyor. Başına kötü şeyler geldiğinde resmen bundan zevk alıyor. Bu nedenle dikkat etmelisin ve bundan sonra onun davranışlarını mercek altına almalısın. Eğer sen de bizim gibi hissedersen arkadaşlığına son vermelisin. Çünkü seni gerçekten seven gerçek dostlara ihtiyacın var. :)

eren-coskun4

götünüzden sallamayın lan

gizem-uvali

Verdiğin cevaplara göre seni kıskanan kişi eski sevgilinin yeni sevgilisi! Bu durumu hissettiğini düşünüyoruz çünkü bu yeni sevgili her yerden seni takip ediyor. Eski sevgilinle genellikle senden ötürü kavga ediyor. Hala onun seni sevdiğini düşünüyor. Senin giyinişini, yaşam tarzını ciddi anlamda kıskanıyor. Bu gidişle büyük kavgalar onlar ayrılmalarına neden olabilir. Bu durumda sakın üzülme çünkü senin yapabileceğin hiçbir şey yok. Bu yeni sevgili kafayı seninle bozmuştu hem de psikopatlık derecesinde. Sen onun seni üzmesine izin verme seninle iletişim kurmasına izin verme yeter. Belki zamanla senden uzaklaşır da ilişkisini düzeltmeye bakar. Tek derdi sen olmuşsun çünkü. Demekki neymiş. Zamanında iyi ... :D

eemmiir11

kuzenimmiş, hemen dm den övmeye başladım editörün bahsettiği kuzenler best friendlerim kaç yıldır,bu gerçekse silkerim ortalığı

tc-hale-akcay-bodur

kurufasulye ile iş arkadaşım arasındaki bağ 🤪

Görüş Bildir