Yüzlerce İnsanla İlgilenirken Türlü Türlü Absürtlüklerle Uğraşmak Zorunda Kalan Hemşirelerden Birbirinden Samimi 15 İtiraf!

702PAYLAŞIM

Hepsi kendine göre haklı valla...

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/spenceralthouse...

1. "Çok uzun süredir hastanede çalışıyorum. Bir keresinde hasta vajinasında ağrı ile geldi. İçine baktığımız zaman hamamböcekleri gördük."

2. "Orta yaşlı bir adam poposuna sprey sıkıştırıp gelmişti, doktor kontrol edip bir sorun olmadığını söyleyince onu oradan sabırla çıkarmak zorunda kaldım."

3. "Bir kadın ve eşi gece yarısı geldiler. Kadının vajinasında şekerler vardı, önce nasıl olduğunu bilmediklerini söylediler ama sonra adamın fantezisi olduğunu itiraf ettiler."

4. "Ben hapishanede hemşire olarak çalışıyorum. Her gün kendine zarar vermeye çalışan o kadar çok mahkum görüyorum ki, artık hissizleştim."

5. "Acil serviste çalışırken gelen hastalar sanki burada olmalarının suçlusu bizmişiz gibi davranırlardı..."

6. "Bir gün vajinasında salatalıkla bir kadın geldi. Sorun şuydu, kadın onu orada birkaç gün tutmuş ve içeride çürümüş."

7. "Acil servise geldiğiniz zaman sorununuzu saklamaya çalışmanızın bize hiçbir faydası olmuyor. Genellikle cinsel ilişki sırasında yaşanan kazaları saklamaya çalışıyorlar."

8. "Eğer ağrınız yoksa bunu bizden saklamayın, biz gelmeden gülüp içeri girdiğimiz an ağrınız varmış gibi davrandığınızı biliyoruz."

9. "Bir hastamız vardı, kendisi canı sıkıldığı zaman bir bahane ile acile gelirdi. Ya başı ya da karnı ağrırdı, sonra öğrendik ki buradan birine aşık olmuş."

10. "Annem hemşire. Bazen eve öyle bir geliyor ki, konuşacak hali bile kalmıyor."

11. "Lütfen biraz sabırlı olun, beş dakikada bir sonuçlarınızı sormanız süreci hızlandırmıyor. Zaten çıktığı zaman biz size geliyoruz."

12. "Bugüne kadar damar yolu açmaya çalışırken, çığlık atan, tekme atan ve küfür eden çok fazla hasta gördüm. Bunu kendimiz için yapmıyoruz unutmayın..."

13. "Erkek hemşireyiz diye eşcinsel olmamız gerekmiyor, olsak bile bize bu gözle bakmaktan vazgeçin!"

14. "Hemşireyim ve beni kan tutuyor..."

15. "Burası otel değil hastane, o yüzden misafir gibi ilgi beklemekten vazgeçin lütfen."

Sevgili hemşireler, sizin de söylemek istedikleriniz varsa, yorumlarda buluşalım ❤️

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
3001kerem

iyileri olduğu kadar bi o kadar kötü hemşirelerde var kusura bakmayın , annem daha önceden kanser tedavisi görmüş ve atlatmış biri . geçen gün kontrole gitti ve kan aldırması gerekiyordu . kadının sol elinde morarmadık yer bırakmadılar . ilk başta koldan denediler alamadılar , daha sonra elinin üstünden denediler yine alamadılar en son bilekten kan almak en zor iş olmasına rağmen ordan almaya çalıştılar , alamamaları bir yana kolu şişti . kusura bakmayın ama yapamıyorsanız bırakın bu işi , sonra neden dayak yiyoruz olmasın ...

abellacarita

elinde vesikalıkla torununu gösteren teyzeler,hizmetçi gibi davranan hastalar

bratzznaz

arkadaşım hemşireyim ‘Başhekim odası nerede’ diye soracağın kişi değilim HEMŞİREYİM

enk-capital

Hastaneyle ilgili herangi bi iş yapmadığım için o kadar şanslı hissediyorum ki. Trilyon verseler herangi bi hastanede herangi bi hastanın derdini yarım saat dinleyemem. Trilyonu düşününce şimdi bi iki kez dinler parayı adlıktan sonra kaçarım :D Çok sevmiyosanız yapılacak iş değil.

denizsizzz

hemşirelerin çoğu kan alamıyo bu gerçek benim de damarlar ince ama alan tek seferde alıyor..Alamayan diğer kolunu aç elini aç bileğini aç delik deşik ediyor her yerimi.. Bahaneler de şöyle senin kolların üşümüş damarların geri kaçmış ya da elini çok sıktın falan filan..

Görüş Bildir