Yıllar Süren Fiziksel, Psikolojik ve Cinsel İstismar: 3 Genç Kız Babalarını Öldürmek Suçundan Tutuklandı

 > -

Moskova'da yaşayan üç genç kız, babaları bıçaklayarak öldürme suçlamasıyla gözaltına alındı. 57 yaşındaki Mihail Kaçaturyan'ın cesedi, üzerinde çok sayıda bıçak yarasıyla evlerinin bulunduğu asansörün yakınlarında bulundu. Kaçaturyan'ın Kristina (19), Angelina (18) ve Maria (17) isimli 3 kızı babalarının yıllar süren fiziksel, psikolojik ve cinsel istismarı sonucunda öfke patlaması yaşadıklarını belirterek, cinayeti kabul etti.

Kardeşlerin büyüğü Kristina: "Ondan nefret ediyorduk. İstediğimiz tek şey onun yok olması ya da onu hiç tanımamış olmaktı. Defolup gitmesini ve bir daha gelmemesini istiyorduk."

Polise konuşan Kristina "Ondan nefret ediyorduk. İstediğimiz tek şey onun yok olması ya da onu hiç tanımamış olmaktı. Defolup gitmesini ve bir daha gelmemesini istiyorduk" dedi.

Bir aile dostu ise babanın kızları sürekli dövdüğünü ve bir keresinde onları ormana götürüp öldürmekle tehdit ettiğini anlattı. Ayrıca annelerinin eşine dayanamayıp evden kaçtığını ve kızlarının da onunla görüşmesine izin verilmediği bilgisini paylaştı.

Kızların arkadaşları ve komşuları, Kaçaturyan'ın zorba bir baba ve eş olduğunu, eroin kullanma alışkanlığı olduğunu ve yeraltı dünyası ile bağlantısı olduğunu ifade etti. 

Sputnik'in aktardığı bilgiye göre aynı binada yaşayan komşuları Kaçaturyan'ın, "istismarcı" ve "mafya babası" olduğunu söyledi. 

İddiaya göre, Kaçaturyan'ın tavırları yüzünden eşi evden ayrıldı, 20'li yaşlarındaki oğlu da evlerinden uzakta yaşıyor.

Eve kamera yerleştiren Kaçaturyan, evde olmadığı zamanlarda kızlarını izliyor, okula gitmelerine izin vermiyor, kendisine karşı çıktıklarında da onlara şiddet uyguluyordu.

Kızların bir arkadaşı da Mash haber kanalına, babanın kızları acımasızca dövdüğünü, basit dayaklardan çok sadistçe şiddet uyguladığını söyledi.

Bir başka arkadaş ise Kaçaturyan'ın bir gün halıda evdeki köpeğin tüyünü bulduğunda, yanına çağırdığı kızlardan birine köpeğin tüylerini yedirdiğini iddia etti.

Babaya yönelik suçlamalar arasında en korkuncu ise tecavüz oldu. 112 kanalına göre, baba kızlardan birine tecavüz etti ve genç kızı intihara sürükledi.

Kaynak, "Tecavüzden sonra genç kız ilaç alıp intihar girişiminde bulundu ve doktorlar tarafından kurtarıldı. Baba daha sonra olayın intihar değil sadece bir hata olduğunu söyledi." dedi. Diğer kaynaklar da zorba babanın kızları sürekli taciz ettiğini ifade etti.

Bir bant kaydında da kızların ağabeyi eve bir erkek arkadaşıyla geldiğinde babanın, misafirle kızlarının cinsel ilişkiye girdiğini söylediği görüldü.

Baba "Yattınız değil mi onunla, üçünüz de? Hepiniz fahişesiniz ve fahişe olarak öleceksiniz. Buradan hemen defolup gitmezseniz mahvolursunuz. Sizi döveceğim, öldüreceğim..." ifadelerini kullanıyor.

Kaçaturyan'ın ölümüne dair ise farklı senaryolar var. M24 ajansı, Maria'nın babasını 35 kez boyun ve vücudundan bıçakladığını, Angelina'nın başına çekiçle vurduğunu, Kristina'nın da göğsüne bıçak saplamadan önce yüzüne biber gazı sıktığını aktardı.

Dni.ru'nun aktardığına göre ise uyuşturucunun etkisi altında eve gelen baba, kızlardan birini bıçakla yaraladı. Diğer kızlar da bıçağı babalarına çevirip öldürdü.

Olayla ilgili ayrıntılar henüz tamamen açığa kavuşmuş olmasa da kızlar babalarını öldürmekle suçlanıyor.

Rusya Soruşturma Komitesi'nden bir sözcü "Sorgu sırasında kızlar suçlarını kabul etti ve babalarıyla uzun süredir çektirdiği acılar yüzünden kötü bir ilişkileri olduğunu söyledi" dedi.

Cinayetle suçlanan kızlar, şimdi 10 ilâ 15 yıl hapis cezasıyla karşı karşıya.

Babanın kendisini insanlara dindar biri olarak göstermesine karşın, aracında 2 kilo eroin bulundu.

Öte yandan Kaçaturyan'ın kendisini kamuoyuna dindar biri olarak tanıttığı ve kızlarına eve dini ikonalar asmaya zorladığı bilgisi de bulunuyor. Ancak polis, babanın arabasını aradığında tamamen farklı bir tablo ile karşılaştı: Araçta 2 kilo eroin, 2 tüfek, 3 tabanca, 1 işaret tabancası bulundu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir