Görüş Bildir
Haberler
Yıldız Falına Göre Bu Haftanın Nasıl Geçeceğini Söylüyoruz!

etiket Yıldız Falına Göre Bu Haftanın Nasıl Geçeceğini Söylüyoruz!

Bu haftanın nasıl geçeceğini öğrenmek istiyorsan haydi yıldız falına bakalım.

Bakalım bu hafta senin için nasıl geçicek😏

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Hangi yılda doğdun?

2. Doğduğun yılın son rakamı nedir?

3. Hangi ayda doğdun?

4. Günün hangi saatinde doğdun?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Hayal edemeyeceğin bir hafta seni bekliyor!

Hayal edemeyeceğin bir hafta seni bekliyor!

Bu hafta yıldızlar senin için parlaycak. Geçtiğimiz haftalarda seni zorlayan bazı şeyler olmuş. Ama bu hafta bunların hepsi gidecek ve hafifleyeceksin. Hayal ettiğin her şey yavaş yavaş gerçekleşecek. Sadece biraz daha sabretmek gerekiyor. 

Bu hafta yılbaşı hazırlıklarına başlayacaksın. Ve ummadık bir anda karşına birisi çıkacak. Bütün planlarını baştan oluşturacaksın. Çünkü tanışacağın kişi hayatına bir şekilde girecek ve seni etkileyecek. Yani güzel şeyler gerçekleşecek. Sen yeter ki inan...

Zorlu ama üstesinden geleceğin bir hafta seni bekliyor!

Zorlu ama üstesinden geleceğin bir hafta seni bekliyor!

Bu hafta yoğun bir sürece gireceksin. Okul hayatın, iş hayatın veya arkadaş ortamın olsun bir takım zorluklar yaşayabilirsin. Bunlar yaşanırken çok sıkılacaksın. Ama bu süreç çok uzun sürmeyecek. Ve üstesinden güzel bir şekilde gelmeyi başaracaksın. 

Çünkü sen o kadar alışkınsın bu duruma. Hayatında sürekli bir olay bir sorun çıkıyor. Bunlardan tecrübe edinmiş ve nasıl davranman gerektiğini biliyorsun artık. Arkadaşlarınla bir takım sorunlar yaşayabilirsin. Sakin davranmalı ve karşındaki insanı dinlemelisin.

Güzel haber alacağın bir hafta seni bekliyor!

Güzel haber alacağın bir hafta seni bekliyor!

Bu hafta içerisinde güzel bir haber alacaksın. Ve aldığın bu haberle kendini oldukça keyifli hissedeceksin. Bu haber bir kazanım ya da sınav başarısı olabilir. Sanki bunu arkadaşlarınla kutlayacaksınız. Aileni gururlandıracak ve mutlu edeceksin.

Bunun yanında bu hafta harcamalarına dikkat etmelisin. Malum önümüz yılbaşı ve bazı planların olabilir. Bu hafta geçmişte bir şeyler yaşadığın ama unutamadığın birileriyle bir konuşma geçebilir. O kişiye dikkat etmelisin.

Musmutlu bir hafta seni bekliyor!

Musmutlu bir hafta seni bekliyor!

Bu hafta birisinden bir hediye alacak ve çok mutlu olacaksın. Aslında bu kişinin uzun zamandan beri seni izlediğini ve senden hoşlandığını öğreneceksin.İlk başta istemeyeceksin ama o seni inandıracak ve her şey karşılıklı olmaya başlayacak. Yeni bir aşkın müjdesi!

Bu aşkla birlikte farklı ortamlara girecek yeni arkadaşlar edineceksin. Bu arkadaşlar senin fikirlerini ve düşüncelerini değiştirecek. Bazı şeylerin farkına varacak kendini o yönde ilerleteceksin. Kariyer hayatına büyük katkı sağlayacak ve yükseleceksin.

Güzel fırsatların olacağı bir hafta seni bekliyor!

Güzel fırsatların olacağı bir hafta seni bekliyor!

Bu hafta ailenle ilgili bir takım problemler yaşayabilirsin. Ailenin seni çok daralttığını düşünebilirsin ama sonrasında aslında iyiliğin için yaptıklarını anlayacaksın. O yüzden kalp kırmamaya dikkat et. Stresli olacaksın ve ani kararlar vereceksin. Umarım sonradan pişman olmazsın.

Yakın zamanda eline belli bir miktar para geçecek ve rahatlayacaksın. Bu üç veya dört gün içinde gerçekleşebilir. Kariyerinle ilgili güzel fırsatlar geçebilir eline. Bunları güzel bir şekilde değerlendirecek ve güzel bir yol çizeceksin.

Yatırım yapacağın bir hafta seni bekliyor!

Yatırım yapacağın bir hafta seni bekliyor!

Bu hafta yatırım yapacağın bir işe girebilirsin. Bu konuda ortak olacağın bir kişi olabilir, bu kişiye çok fazla güvenmemelisin. Yoksa çıkmaza girebilir her şeyi daha kötü hale getirebilirsin. Bazı şeyler için acele ediyorsun fazla sabırsızsın. Biraz daha yavaş hareket etmelisin. Bazı şeyleri zamana bırakırsan sen de göreceksin bazı şeylerin düzeleceğini. 

Bu hafta hiç beklemediğin bir kişiden bir şeyler duyacaksın. Sana karşı olan duygularını itiraf edecek. Fakat sen buna fazla tepki gösterecek kabul etmeyeceksin. Ama bir şans verirsen seni mutlu edebileceğini görebilirsin.

Duygularının yoğun olacağı bir hafta seni bekliyor!

Duygularının yoğun olacağı bir hafta seni bekliyor!

Her zaman mantık ile hareket eden bir insansın ama bu hafta duygularının yoğun olacağı bir döneme giriyorsun. Karar verirken hep duyguların ön planda olacak. Biraz kendini dinlendirecek ve kalbinden geçenin olmasını isteyeceksin. Bu yönde ilerlediğin zaman aslında ne kadar mutlu olacağını göreceksin. 

Bu süreçte sana destek olacak ve yanından hiç ayrılmayacak birisi olabilir. Sana çok değer verdiği aşikar. Sen de bu hareketlerinden etkilenecek ve bir şeyler yaşanması yönünde olumlu şeyler düşüneceksin. Bakalım belki de yeni bir aşk doğar. Ne dersin?

Huzura kavuşacağın bir hafta seni bekliyor!

Huzura kavuşacağın bir hafta seni bekliyor!

Her şeyi kafaya takan ve üzülen bir insansın. İnsanların senin hakkındaki fikirlerine fazla önem veriyorsun. Ama bu haftayla beraber kendini rahatlatacak sadece kendi fikirlerine önem vereceksin. Mutlu olmanın sırrını bu hafta çözeceksin. Sağlığın ile ilgili problemler yaşayabilirsin, ama üzülme kısa süreli bir sorun olacak bu. 

Geçmişle ilgili kafanda olan birkaç sorular var. Bunlar bu hafta sonuna kadar çözülecek ve artık geçmişe değil geleceğe odaklanacaksın. Hayallerini kurduğun şeyler için planlar yapacaksın ve bir adım atacaksın.

Güzel gelişmelerin olacağı bir hafta seni bekliyor!

Güzel gelişmelerin olacağı bir hafta seni bekliyor!

Bu hafta yeni bir iş haberi gelebilir ve güzel sonuçlar alabilirsin. Gireceğin bu iş ortamıyla ilgili başarıların olabilir ve çok göze batabilirsin. Etrafında sana karşı içten içe cephe alacak kişiler olabilir. Bunlara dikkat etmelisin. Aksi taktirde çok üzülebilirsin.

Yeni iş gelişmeleri yaşanırken birinden bir haber alacaksın. Bu haber seni biraz üzebilir. Sevdiğin bir insan bu süreçte senin yanında olacak. Ve kendini daha güçlü hissedeceksin. Bu arada sevdiklerini ihmal etmemeye dikkat etmelisin.

Aşk dolu bir hafta seni bekliyor!

Aşk dolu bir hafta seni bekliyor!

Sen çevrendekilere karşı büyük bir çaba içerisindesin. Sanki ne yapsan mutlu olmuyorlar ya da sürekli senin işlerine fikirlerine karşı geliyorlar. Kendini sürekli sıkıntının bir içinde bir dışında buluyorsun. Ama bu hafta sıkıntılarının üstesinden öyle bir geleceksin ki sen bile kendine şaşıracaksın. Aydınlığa kavuşacaksın.

Evrene verdiğin güzel enerjiyle birlikte güzel şeyler yaşamana çok az kaldı. Tam elle tutulur bir insan yok dediğin bir anda karşına öyle biri çıkacak ki hayran kalacaksın. Onu o kadar çok beğeneceksin ki şimdiye kadar yaşadığın tüm duyguları sana yeniden öğretecek ve mutluluktan ayakların yerden kesilecek.

Hayret edeceğin bir hafta seni bekliyor!

Hayret edeceğin bir hafta seni bekliyor!

Bu hafta arkadaşlarınla ilgili bazı sırlar öğrenebilirsin. Hatta şimdiye kadar nasıl fark etmedim diye söylenip duracaksın. Özellikle isminde M harfi olan birisi seni hayretlere düşürecek gibi. Bu nedenle bu kişiyle aranı soğutacak ve belli bir mesafe koyacaksın.

Önümüzdeki günlerde bir amaç uğruna yolculuğa çıkacak ve gittiğin yerde birilerini çok mutlu edeceksin. Kalabalık bir ortamda kendini gösterecek ve dikkat çekeceksin. Bu yüzden kendine biraz dikkat etsen iyi olur. Bazı kişilerin nazarı değebilir.

Harika bir hafta seni bekliyor!

Harika bir hafta seni bekliyor!

Nasıl bir güzel haftadır bu! Resmen her şeyin yolunda gideceği ve mutlu olacağın bir döneme giriyorsun. Her şeyi geride bırakıp yeni başlangıçlara yelken açıyorsun. Kendine güvenerek çıkacağın bu yolda yanında hep sevdiklerin olacak ve kendini o kadar değerli hissedeceksin ki.

Ailen ve arkadaşların tarafından hep sevilen ve saygı duyulan bir insansın. Bundan dolayı kararlarında senin de fikrini almak istiyorlar. Bu hafta sıkıntıda olan bir arkadaşına destek olacaksın. Aşk konusunda biraz daha beklemelisin. Aradığın o insan aslında çok yakınında. Sadece görebilmen için biraz sabretmen gerekiyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
474
188
125
68
53
28
25
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Onur Özalp

yıldız falına inanmam saçma

NEo Heçkir

Final haftasi huzura kavusacaksin diyor yaw bi git isine

Yatırım Yapacağın Bir Hafta Seni Bekliyor! Muş