Yeni Yılda Sevdiklerinin Hayallerini Gerçekleştirmek İsteyenlere Bir İpucu: Make A Wish Dilek Kolyeleri

-

2019'un mükemmel geçeceğine eminseniz biliyoruz ki dileğiniz çoktan hazır! Çünkü yeni yıla ne istediğini bilerek girmek aslında size fark etmediğiniz bir bilinç oluşturuyor ve ulaşmak istediğiniz yere algılarınızı şimdiden hazırlıyor.

Bunun ise en güzel yöntemi dileğinizi bir yerlere yazmak. :)

Make A Wish Design ise bu gerçekleşmesini istediğiniz dilekleri sürekli boynunuzda en güzel haliyle taşımanıza izin veren mükemmel bir tasarım.

Rose ve gümüş olmak üzere iki ana renkte üretilen dilek kolyelerinin içerisinden çıkan kağıda 2019'da gerçekleşmesini istediğiniz ve hayalinizde her detayını canlandırdığınız o dileğinizi yazarak boynunuza asıp, dileklerinizi her an yanınızda taşıyabiliyor ve enerjinizi hayal ettiğiniz şeyleri gerçekleştirmeye yöneltebiliyorsunuz.

Kendiniz için böyle tılsımlı ve etkili bir yolu denerken sevdiklerinizi de bu güzel auranın içine ekleyebilirsiniz.

Çünkü Make a Wish dilek kolyesi tasarımları yılbaşında sevdiklerinize en tatlı hediyeyi verebilmeniz için %30 indirimli haliyle satılmaya devam ediyor.

Şimdi kahvenizi alın, yeni yılda olmak istediğiniz kişiyi, değiştirmek istediğiniz şeyleri ve başarmayı istediğiniz hedeflerinizi düşünün. En çok hoşunuza gideni iyice hayal ederek Make a Wish dilek kolyelerinin içinden çıkan kağıda yazın, ve şık tasarımıyla 2019 boyunca onu boynunuzda taşımaya hazırlanın. :)

Dileğinizi ve ona ulaşma isteğinizi size her gün hatırlatacak güzellikteki bu kolyelerle artık 2019'u unutulmaz yapacak güce sahipsiniz. Üstelik bu pozitif hissi başka birine hediye ettiğinizde de, bunun onların gerçekleştirebilecekleri hayalleri adına verilebilecek en güzel hediye olduğunu hissedebilirsiniz.

Make A Wish dilek kolyeleri yeni yıl dileğini hiç unutmadan her gün hatırlamak isteyenlerin en şık aksesuarı olacak. Tıpkı en içten dileğini sürekli yanında taşıyan birçok ünlü gibi.

Özel tasarımı ayrı, içindeki dileğinizin size yansıttığı öz güven ayrı yakışacak.

Aldığınız hediyenin her gün kullanılacağını bilmek bile mükemmel bir his. :) Make A Wish'i hediye ettiğiniz tüm sevdiklerinizin dileklerinin 2019'da gerçekleşmesi dileğiyle.

Siz kendiniz ve sevdikleriniz için en doğru 2019 dileğini bulduysanız, buraya tıklayarak %30 yılbaşı indirimiyle Make A Wish'i mükemmel bir yılbaşı hediyesine dönüştürün.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
unpatriotic

+ Evet arkadaşlar yeni yıl geliyor bu yüzden bir ürün çıkarıp değerinin 10 katına satmamız lazım , öyle birşey olmalı ki bir sürü görgüsüz ve doymayan insan bunu sosyal medyada paylaşıp reklamımızı yapsın , fikirlerinizi bekliyorum - Patron müsadenizle benim fikrim , içine gerçekleşmeyecek hayaller yazıp koyulabilen bir kolye yapalım , hem 2 3 vasıfsız şarkıcı modacı falan reklamımızı yapar . Sanki indirimli fiyatıymış gibi %30 indirimi de çaktık mı aksın paracıklar

meaculpa

Hayatı tesbih yapıp sallıyoruz

sosyopat-tate

Dileklerimi alnıma yazsam yine gerçekleşmez amk asdfghjk

Görüş Bildir