Görüş Bildir
Haberler
Yeni Photoshop Uygulaması Çok Yakında Mobil Platformda

Yeni Photoshop Uygulaması Çok Yakında Mobil Platformda

Deniz Gök
27.08.2015 - 17:16 Son Güncelleme: 27.08.2015 - 21:00
İçeriğin Devamı Aşağıda

Adobe, Photoshop'un mobil uygulamasını duyurmaya hazırlanıyor

CNET’in haberine göre Adobe çok yakında yeni Photoshop uygulamasını mobil platformlar için indirmeye sunacak. CNET’e konuşan Adobe’nin dijital görüntülemeden sorumlu kıdemli ürün müdürü Manu Anand, şu anda Project Rigel kod adıyla anılan uygulamanın profesyonel kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde geliştirildiğini belirtti.

Anand, Photoshop programına hakim olmayan kullanıcıların mobil platformlar için tasarlanan uygulamayı kolaylıkla kullanabileceğini dile getirdi. 

Adobe, dokunmatik ekranlarda menülerin ve araçların rahat kullanılıp kullanılamayacağı merak konusu olduğu için Mayıs ayında bir demo video yayınlamıştı.

Yeni Photoshop uygulamasının, Photoshop’un masaüstü sürümünün sık kullanılan özellikleriyle birlikte geleceği belirtiliyor. 

Bununla birlikte masaüstü sürümde yer almayan özelliklerin mobil uygulamada kullanılacağı söyleniyor. Yüz tanıma özelliğini buna örnek gösterebiliriz.

Kısa bir süre önce istediği başarıyı yakalayamadığı için Photoshop Touch isimli uygulamasını mobil platformlardan kaldıran Adobe’nin yeni uygulamasıyla başarılı olup olmayacağını hep birlikte göreceğiz. İlk etapta iOS platformu için yayınlanacak yeni Photoshop uygulamasının daha sonrasında Android platformu için de indirmeye sunulması bekleniyor.

LOG ve Bilgi Çağı

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
turkoo

Sonra bu kiz neden gerçekte maymun

delirium

Picsart yapiyo o işi djsbsh