Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yengeç Burcunun Açık Ara En İyi Burç Olduğunun 17 Maddede İspatı

196bPAYLAŞIM

Burçlar filan güzel, eyvallah. Ama bir yengeç var, bir de diğerleri... Yani aslında ilk olarak yengeç insanı fark edilmiş, sonra diğer burçlar ona göre konumlandırılmış ki, 22 Haziran - 22 Temmuz aralığında doğmamış olanlar üzülüp şeyapmasın...

1. Yengeç insanı oldukça hassastır ve bu özellikleri doğuştan gelir. Kimileri hassaslığı zayıflık olarak algılasa da, bu duygu insan olarak bizleri birbirimize bağlayan şeydir.

2. Muhteşem dinleyicilerdir. Karşılarındakine değer verdiklerini yalnızca söylemez, gösterirler. En iyi sırdaş ve akıl hocası onların arasından çıkar.

3. Oldukça yumuşak huylu insanlardır ancak eğer fazla üstlerine gidilirse tehlikeli olabilirler. Durduk yere kimseye saldırmazlar ve yeri gelince kendilerini savunmayı bilirler.

4. Sevdiklerini korumasını bilirler ve eğer birisi onlara zarar verirse çılgına dönerler. Oldukça adil insanlardır ve adaletsizlik gördüklerinde dayanamazlar.

5. Çocuklar ve hayvanlarla aralarında çok sıkı bir bağ vardır. Sokak hayvanlarına sahip çıkarlar ve onlara sarılınca içlerinde huzur ve sıcaklık hissederler.

6. Düşünceli insanlardır. Hiçbir yıl dönümünü, doğum gününü unutmazlar ve sevdiklerini mutlu etmesini bilirler.

7. Oldukça duygusal oldukları için kaybetmekten korkarlar. Sevdikleri daima yanlarında olsun isterler ve onlara sonuna kadar sadık kalırlar.

8. Kimi zaman uykuya dalmakta güçlük çekebilirler ancak bu yine onların saf kalplerinin bu kötücül dünyaya uyum sağlayamıyor olmasındandır.

9. Oldukça yaratıcı insanlardır. Bunu hem çalıştıkları projelerde, hem de sanatsal işlerinde görebilirsiniz. Sağ ve sol beyinleri uyum içerisindedir.

10. İyimserdirler. Bazı insanlar onların değişken ruh haline sahip olduklarını düşünür ancak, onlar yalnızca bekledikleri güzellikleri dünyada göremeyince hayal kırıklığı yaşamaktadır.

11. Aynı zamanda gerçekçi insanlardır. Mevcut durumu çok iyi şekilde analiz eder, ihtimalleri değerlerindirir ve ona göre hareket ederler.

12. Bir şeyleri düzenli tutmayı severler. Yapılacaklar listesi hazırlamak, yaşadıkları yeri derli toplu tutmak onların gündelik işleridir.

13. Her ne kadar insanları çok seviyor olsalar da yalnız vakit geçirmekten de çok büyük keyif alırlar. Onlar için yalnızlık, geri dönüp hayatı güzelleştirmek için güç toplamak anlamına gelir.

14. Bazen hissettikleri duygular yoğunlaşır ve ardı arkası kesilmez olur; bu durum kimi zaman yorucu olsa da, gece yatağa girdiklerinde yaptıkları iyiliklerin huzurunu hissederler.

15. Ev, onlar için kutsal bir mekandır. Evlerine oldukça bağlıdırlar çünkü kendi imparatorluklarını buradan yönetirler.

16. Onlara güçlü bir enerji katan şey, yaşamın kaynağı olan sudur. Nehir, göl, deniz, okyanus fark etmez. Bir kez mavilikle buluştuklarında yaşamla akortlarını tekrar tuttururlar.

17. Ve iletişim kurma becerileri çok yüksektir. Anlatma ya da yazma kabiliyetleriyle ön plana çıkarlar ve insanlarla çok kısa zamanda bağ kurabilirler.

Bir insanda başka nasıl bir özellik olmasını beklersiniz ki a dostlar...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
emir-filiz

bazıları var bnde

mert-yigit-cesur

kesinlikle bir yengeç olarak katılıyorum hepsine

irmak-su-gulucu

Ahh o bitmeyen hayal kırıklıklarım ve sosyalliğimi yok eden insanlar olmasa birde yaratıcı olunca etrafda anlaşacak kimse de olmuyor, hiç bir şekilde bu verdiğimiz mutluluğu geri de alamıyoruz sonra da o yalnızlıkta ölüyoruz ne yazık ki...

metehan95053160

Kova en üstünüdür

omer-yagmur2

2 TANESİNDE ÇELİŞKİ VAR AMA GENELDE HEPSİ DOĞRU ÇIKTI :D

Görüş Bildir