Yemeğin Salçalısı, Erkeğin Sakallısı! Sakallar İçin Özel Üretilen İlk Takı Koleksiyonu

-

Krato Milano müşterilerine farklı olma fırsatı veren havalı bir marka... Boredpanda'da derlenen habere göre, Krato'nun ilk koleksiyonu ise karakterlerini biraz uçuk biraz da sofistike bir şekilde ifade etmek isteyen erkeklere adandı. Tasarımda kullanılan simgesel şekillerin arasında kafa tasları ve çapaların yanı sıra klasik kristaller de yer alıyor. Böylece farklı tarzların bir araya getirilmesi ile harika ve eşsiz bir tarz yakalamanızı sağlamak hedeflendi.

Kaynak: http://www.boredpanda.com/kratomilano-un...

Krato Milano, sakallı erkekler için ilk takı koleksiyonunu oluşturdu!

Parçaları tasarlamak ve mükemmelleştirmek bir yıldan daha uzun sürdü. En zor kısmı ise her çeşit sakal tipine uyum sağlayacak işlevsel bir klips geliştirmekti. Ayrıca kullanımının da kolay olması gerekiyordu.

Krato'nun sakal takılarını deneyen sakallı erkekler ise hayran kaldılar! Hatta dünyadaki herkesle paylaşılması için tasarımcıyı cesaretlendirdiler.

Ön siparişler şimdiden alınmaya başlandı. Özellikle 2016 aralık ayına yetişmesi ve sevdiklerinize verebileceğiniz harika hediyeler olarak yerlerini almaları için Kickstarter'da alınmaya başlanan ön siparişler için kaynaklar toplanıyor.

Araştırmalara göre yaklaşık beş yıl evvel başlayan sakal bırakma akımı aslında tarihe karışmıyor, fakat zamanla devam ettirmek zorlaşıyor çünkü sıradanlaşıyor.

Sıradanlaştırmamak ise sizin elinizde!

Şimdi neredeyse her erkeğin, sakalı için en iyi bakıma ve orijinallik ile tarzın buluştuğu bir deneyime sahip olma şansı var!

Yani Krato Beard Jewel erkeklerin kendini ifade etmelerinin yeni ve ilgi çekici bir yolu!

Veeee Krato Beard Jewel kısa sakallarla bile mükemmel bir uyum yakalıyor.

😍

Siparişler ve takılara göz atmak için Kickstarter sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
arif-durmaz

sakalı seyrek olan varsa göz atsın

tyfn-dmrc

Bir kaç sene önce ay sakalın batıyor ne kadar da bakımsızsın saç sakal birbirine karışmış diyen kızlar şimdi sakal hastası olmuş hayırlısı

eda-alici

çok beğendim çok tatlı gözüküyoo

halil-yilmaz3

yurt dışındada kesinlikle tutmaz :D değil yurt içi :D

zodyaktaki

OH BE ARTIK ERKEK ARKADAŞIMIZA HEDİYE SEÇMEK İÇİN DAHA AZ CEBELLEŞİCEZ

Görüş Bildir