Görüş Bildir
Haberler
Yataktaki Görüntüleri Ortaya Çıktı: Maradona Hakkında Çocuk İstismarı İddiası

Yataktaki Görüntüleri Ortaya Çıktı: Maradona Hakkında Çocuk İstismarı İddiası

2020 yılında hayatını kaybeden Diego Maradona için yeni bir skandal ortaya atıldı. Maradona'nın 2000 yılında 16 yaşında olan Kübalı Mavys Alvarez ile yataktaki görüntüleri basına sızdı . Alvarez, Maradona'nın defalarca kendisine cinsel tacizde bulunduğunu ve zorla uyuşturucu verdiğini söyledi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Mavys Alvarez (37) adlı Kübalı kadının geçen yıl ölen efsane futbolcu Diego Armando Maradona ile yatakta çekilmiş görüntüleri basına sızdı. America TeVe’de çarpıcı iddialarda bulunan Alvarez; Maradona tarafından uyuşturucuya alıştırıldığını ve cinsel istismara uğradığını söyledi.

16 yaşındayken tanıştırılmış

16 yaşındayken tanıştırılmış

2000 yılında Küba’ya uyuşturucu tedavisi için gelen 40 yaşındaki Maradona ile tanıştırıldığında henüz 16 yaşında olduğunu dile getiren Alvarez, “Maradona’nın odasına götürüldüğümde hayatımda ilk kez bir otele girmiştim. Maradona ile yaşam çılgıncaydı. Partiler, gece kulüpleri...” dedi.

Fidel Castro yurtdışına çıkış izni vermiş

Fidel Castro yurtdışına çıkış izni vermiş

Maradona’nın kendisini uyuşturucu kullanmaya zorladığını belirtren Alvarez, “O dönemde yurtdışına çıkış yasaktı. Fidel Castro, Maradona sayesinde bana yurtdışına çıkış izni verdi. Maradona’nın jübilesine gittim. Bir başka sefer de estetik ameliyat için Arjantin’e gittim. Beni göğüslerimi büyütmeye zorladı. 20 günlüğüne gitmiştim ancak 2.5 ay sürdü. Beni otel odasına kilitleyip zorla tuttu” açıklamasında bulundu.

Fidel Castro ve Maradona’dan korktuğu için konuşmamış

Fidel Castro ve Maradona’dan korktuğu için konuşmamış

Arjantin’deki ‘İnsan Kaçakçılığı ve İstismar’ davasına sanık olarak başvuran Mavys Alvarez’ in konuşmak için neden 21 yıl beklediğini avukatı, “Mavys Alvarez, eski Küba lideri Fidel Castro ve Maradona’dan korktuğu için bu zamana kadar konuşamadı. Bu nedenle konuşmak için ikisinin de ölmesini bekledi' ifadelerine yer verdi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
33
17
7
3
3
2
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın