Yatakta Daha İyi Bir Performansın Sırrının Burnundan İdrarını Çekmek Olduğunu Düşünen Yoga Eğitmeni

959PAYLAŞIM

Gün geçmiyor ki garip bir olayla karşılaşmayalım, bu sefer de bir yoga ustası burnundan idrarını çekiyor. Çünkü çok sağlıklı olduğunu düşünüyor. Detaylar için Unilad kaynaklı içeriğimize buyurun.

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/life/yoga-instr...

İdrarını içenleri çok duyduk ama 41 yaşındaki Sam Cohen, her tuvalete gittiğinde idrarını bir huni yardımıyla bardağa boşaltıp burnundan çekiyor.

Sam, bunu 19 yıldır yaptığını ve bu sayede bir kez bile hasta olmadığını hatta cinsel hayatının iyileştiğini söylüyor.

Burnundan çekmesine "Auryn" yani Keltçe "altın" adını veren Cohen, bardağını hep yanında taşıyor.

Çevresindeki herkes bu alışkanlığını garip karşılasa bile o bu konuda şöyle düşünüyor: "İdrarınızı burnunuzdan içtiğiniz zaman hasta olma imkanınız yok. Hava kötü olabilir ama idrarınızı burnunuzdan çekiyorsanız, bütün bulutlar buharlaşır. Bardağımı yanımda banyoya götürüyorum ve işedikten sonra burnumdan çekiyorum. Superman gibi hissettiriyor, tuvalete gidiyorsun ve çıktığında yenilenmiş oluyorsun. Uçakta bile yaptım, muhtemelen o kadar yükseklikte burnundan idrarını içen ilk kişi olabilirim."

Bu arada, Sam idrarının aşk hayatında da büyük bir etkisi olduğunu düşünüyor.

"Daha önce bitkin ve uykulu hissediyordum. 22 yaşımda idrarımı içtim ve tekrar gençleştim. İdrar ömrü uzatıyor... İçmek için bazen ağzımı da kullanıyorum."

Sam'in burnundan tek içtiği şey idrar değil...

Su, şarap, sebze ve meyve sularını da burnundan çekiyor.

Bu garip alışkanlığına katılan iki arkadaşı daha var, günde neredeyse 20 kez burunlarından sıvı çekerek besleniyorlar.

"Sulandırılmış halini ağzınızdan içebilirsiniz ama burundan çekilen saf idrar gibi olmuyor. Anında sakinleştirip, rahatlatıyor. Sindirimi hızlandırıp, iştahı artırıyor. Daha sonra burnunuzdan çok daha rahat nefes alıyorsunuz. En güzel kısmı ise libidoyu artırması. İlk seferi çok zor çünkü burnunuzdan çektiğiniz an boğuluyormuş gibi hissettiriyor. Beyniniz ne yaptığınızı sorgulayacak ama durmayın çünkü alışacaksınız."

Biz Sam'in yaptıklarına biraz şaşırdık, siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşın...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
okuroglufatos

Çok daha fazla yoga hareketi için bedensel ve zihinsel tüm rahatsızlıklarınız için çakra açmak çakra nedir çakralar nasıl aktiflenir. Kalçalar, göğüs, göbek eritme, hamile yoga ve daha binlerce faydalı yoga pozu nasıl yapıldığı, elementleri, hangi çakralarla bağlantılı olduğu, acemi, orta, ileri seviye tüm yoga pozları yogahareketleri com Türkiyenin en büyük ve en ilgi çekici yoga ile ilgili tüm bilgilere ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz sizin yoga eviniz.

muradsutcu

Çakraları açayım derken contayı sıyırmış :-)

gamze-hc

ilginç

poseidon-iyiyuzer-oglu

ağzıyla ne yiyor bu adam

farkedmez

ya arkadaş şeyim kopacak olsa yapamam ne manyak ne iğrenç insanlarsınız

Görüş Bildir