Yaptığın Makyaja Göre Burcunu Tahmin Ediyoruz!

115PAYLAŞIM

Onedio Müneccimlik Servisi bu sefer de yaptığınız makyaja göre burcunuzu tahmin ediyor!

1. Öncelikle yaşını seçer misin?

2. Bu dudak ürünlerinden hangisini kullanırsın?

Likit mat ruj
Normal mat ruj
Kalem Ruj
Lip Gloss
Lip Balm
Dudak Kalemi

3. Peki, bu makyajlardan hangisi senin favorin?

4. Şimdi de daha keskin ve hoş bakışlara sahip olmak için bu ürünlerden birini seç!

Kalem eyeliner
Dipliner
Jel eyeliner
Göz kalemi
Kalem far
Siyah Far

5. Peki, aşağıdakilerden hangisi olmadan kendini eksik hissedersin?

Likit eyeliner
Highlighter
Kontür Kit
Far
Kapatıcı
Ruj

6. Şimdi de makyaj tarzını kendine en yakın bulduğun ünlüyü seç!

Kate Hudson
Angelina Jolie
Blake Lively
Kendall Jenner
Kim Kardashian
Kylie Jenner

7. Aşağıdaki markaların birinden sınırsız alışveriş yapma hakkın olsaydı, hangisini seçerdin?

Bobbi Brown
Benefit
Anastasia Beverly Hills
The Balm
Mac
L'Oréal

8. Son olarak favori makyaj hamleni seç ve sonucu gör!

Akrep!

Tercihlerine göre senin burcun akrep olmalı. Su grubu içerisinde yer alan Akrep burcunun en temel özelliği sezgi gücünün fazlasıyla gelişmiş olmasıdır. Aynı zamanda fazlasıysa analizci bir yapıları vardır. Bu nedenle detaylara çok takılır. Tabi tüm bunların yanında acımasız bir yanı da vardır. İşte tüm bunlar seçimlerine yansımış durumda.

Aslan!

Tercihlerine göre senin burcun aslan olmalı. Ateş grubu içerisinde yer alan Aslan burcunun en belirgin özelliği eli açık, her konuda bonkör olmasıdır. Yaratıcı insanlardır ve oldukça yeteneklidirler. Bu özelliklerinin hepsi aynı şekilde seçimlerine yansımış durumda.

Balık!

Tercihlerine göre senin burcun Balık olmalı. Su grubuna ait olan Balık burcunun en temel özelliği aşırı derece duygusal olmasıdır. Tabi bunun yanında da sezgi güçleri çok gelişmiştir. Altıncı hislerine çok güvenirler. Çok duygusal olmalarına rağmen mantık ile hareket ederler. İşte tüm bunlar seçimlerine yansımış durumda.

Başak!

Tercihlerine göre senin burcun Başak olmalı. Toprak grubu içerisinde yer alan Başak burcunun en temel özelliklerinden biri alçak gönüllü olmalıdır. Aynı zamanda fazlasıyla detaycı ve analizci bir karaktere sahiptir. Hep ince ayrıntılarda takılı kalır. Titizliğe olan düşkünlüğü de cabasıdır. İşte tüm bu özelliklerin buradaki seçimlerine de yansımış durumda.

Boğa!

Seçimlerine göre senin burcun Boğa olmalı. Tercihlerine çokça yansımış bu karakterin. Toprak grubundan olan burcunun özelliklerini taşıyorsun. Soğukkanlı bir insansın. Ve alışkanlıklarına sıkı sıkıya bağlısın. Bunların yanında birini sevdiğin zaman tam seviyorsun ve sadık kalıyorsun. Sabırlı ve sevecen bir yapın var. Tüm bunlar seçimlerine de yansımış durumda.

İkizler!

Seçimlerine göre burcun senin burcun İkizler olmalı. Hava grubundan olan İkizler burcunun en temel özelliği çok fazla değişken olmasıdır. Ve tabi bunu yanında oldukça konuşken bir yapıları vardır. İnsanlar senin canlılığına, sempatikliğine hayranlar kalıyorlar. Kendine fazlasıyla güveniyorsun. Bunların hepsi seçimlerine fazlasıyla yansımış durumda.

Koç!

Seçimlerine göre senin burcun Koç olmalı. Ateş grubunda yer almandan dolayı sıcakkanlı ve hareketli bir yapın var. İnsanlara bu samimiyetini yansıtıyorsun. Bu nedenle insanlar tarafından çok da seviliyorsun. Aynı zamanda girişken bir ruha sahipsin. Asla geride durmayı sevmezsin. Maceracı bir ruhun var. Cesur ve özgürlükçüsün de aynı zamanda. Bu karakterin seçimlerine çokça yansımış.

Kova!

Tercihlerine göre senin burcun Kova olmalı. Hava grubuna ait olan Kova burcunun en temel özelliklerinden birisi insancıl, dost ve bir o kadar da dost canlısı olmasıdır. Fazlasıyla sempatik ve iyi kalpli insanlardır. Tüm bunların yanında idealist bir duruşları da vardır. İşte tüm bunlar seçimlerine de yansımış durumda.

Oğlak!

Tercihlerine göre senin burcun Oğlak olmalı. Toprak grubuna ait olan Oğlak burçlarının en temel özellikleri kararlı, güvenilir, disiplinli oluşudur. Aynı zamanda sabırlı insanlardır. İnsanlar ona çok güvenirler ve sırlarını paylaşırlar. Böyle de bir özelliği vardır. İşte tüm bunlar seçimlerine de yansımış durumda.

Terazi!

Tercihlerine göre senin burcun Terazi olmalı. Hava grubuna ait terazi burcunun en temel özelliklerinden birisi sevimli olmasıdır. O kadar sempatik. romantik bir insandır ki onu sevmemek elde değildir. Aynı zamanda idealist bir insanlardır. İşte tüm bu özellikleri seçimlerine de yansımıştır.

Yay!

Tercihlerine göre senin burcun Yay olmalı. Ateş grubuna ait olan Yay burcunun en temel özelliklerinden biri oldukça neşeli olmasıdır. Çok adaletli insanlardır. Haksızlığa hiçbir şekilde gelemezler. İş bilir yapıları sayesinde de çok dikkat çekerler. İşte tüm bu özellikleri seçimlerine yansımış durumda.

Yengeç!

Tercihlerine göre senin burcun Yengeç olmalı. Su grubundan olan Yengeç burcunun en temel özelliklerinden birisi koruyucu olmalıdır. Sevdiği insanları çok fazla sahiplenir ve korur. Evine bağlı ve aynı zamanda becerikli insanlardır. Senin de her konuda olan becerikliliğini bilmeyen yoktur. Karakterin adeta seçimlerine yansımış durumda.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
piskolojisibozukbiri

Onedio gardaş koç değil balık olacaktı bi yalnışlık oldu herhalde

durukes

Burcun grubu ve anlatımı tam! Fakat burcu bilemedin Onedio, Koç değil Aslan olacaktı..

berfin-sude

Bildin lan

jsksj

açıklama ve burcun grubu tam ben ama üzgünüm onedio burcum boğa değil başak olucaktı

kevslcuk12

Balık burcuyumm doğruuu👏👏

Görüş Bildir