Veyis Ateş'in Canlı Yayındaki Savunması İçin Sosyal Medyada Ne Dediler?

 > 
543PAYLAŞIM

Kara para aklamaktan aranan Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 milyon euro istediği iddia edilen Veyis Ateş'in iddialara yanıt verdiği yayın sosyal medyada günün konusu oldu. Hakkındaki suçlamaları reddeden Ateş'in açıklamaları kamuoyunu ikna etmekten bir hayli uzaktı. İşte Ateş'in açıklamalarına sosyal medyanın tepkisi...

Ateş'in açıklamaları için 👇

Veyis Ateş, Canlı Yayında Hakkındaki İddiaları Yanıtladı: '10 Milyon Euro İstemedim' - onedio.com
Veyis Ateş, Canlı Yayında Hakkındaki İddiaları Yanıtladı: '10 Milyon Euro İstemedim' - onedio.com

O açıklamalara gelen yorumlar 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
deniz-ates9

Söylenecek herşey yazılmış :) Hareketlerinden anlamak için davranış bilimci olmaya gerek yok zaten birazcık azıcık bilmek yeterli :) Haa bir de çocuklarım 2+1 de oturuyor odası hava boşluğuna bakıyor falan diye aklanma adama demezler mi hadi palton lv değil ama diktirmeye 6-7 bin vermişin son model araba alıp binmişin e lüks yaşama çocuklarını refah yaşat madem :)

onrylmz8

Ses kaydının kaç Ocak olduğunu yayında 2-3 kere sordu söylenmesine rağmen. Ama iş kendini savunmaya gelince bakanın 7 ocakta Diyarbakır’da olduğunu hatırlayacak kadar iyi çalışmış tebrikler :)

gokhaniyiyazargmail.com

Farkında mısınız herkes alınamayan 10 milyon Euro’ya odaklandı kimse aynı adamdan alınan 45 milyon Euro hakkında konuşmuyor. Kimse milyar dolarlık uyuşturucu ticaretini konuşmuyor. Bence istenen atmaca ulaşıldı.

fearlessly

İyi de abi böyle tartışma soru cevap programı olmaz ki "yalan makinesi" diye bişi var takın istediği kadar konuşsun. Bu müptezellerin iki cümlesinden üçü yalan sonuçta haa bunu beden dili ve mimikler ele veriyor Tayyip Erdoğan'da, Soylu'da olduğu gibi o ayrı ama o mimikleri o beden dilini algılayamayan yalanlara inanan milyonlar var ülkede ve bu milyon gerizekalı yüzünden memleket bu halde! Takacaksın yalan makinesini zil zil öttüreceksin!

bcezzaroglu

Bizler bittik artık! Bizleri yavaş yavaş tükettiniz , sindirdiniz; ne umudumuz kaldı ne de idaallerimiz, ne yaşama sevincimiz kaldı ne de cesaretimiz..Şuan şu mesajı yazarken bile insan düşünüyor evime sabahın 5 inde polis dayanır mı, Afrikada darbe ile başa geçen teröristlerin evlerinden alıp kurşuna dizme çizgisine doğru yol alır mı diye düşünüyorum. Ben bu gencecik yaşımda neden bunu düşünüyorum neden düşünmek zorunda bırakılıyorum ,intiharın sınırlarına gelene kadar neden bu satırları yazmaya cesaret edemiyorum neden neden? mini Etek giymenin günah olduğu ama umudu yok etmenin en azından benim dünyamda deftere yazılmaya değmeyeceğini düşünmemeliydiniz. Eğer benim de kanımı istiyorsanız vermeye hazırım, yeter ki kanımızın suladığı topraklarda umudun çiçekleri filizlensin. Kominist bir umut değil sosyalist bir umut değil sağcı veya solcu bir umut da değil sadece umut sadece umut

Görüş Bildir