Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Vefat Ettikten Sonra Doğum Gününde Kızına Çiçek Göndermeye Devam Eden Babanın Mektubunu Görünce Gözyaşlarınıza Engel Olamayacaksınız!

5.8bPAYLAŞIM

Ancak bir babanın kızına yazdığı satırlarda bulabiliriz böylesine şefkat ve sevgi dolu cümleleri... Buzzfeed'den sizler için derlediğimiz bu hikaye yüreklerinizi burkacak! Gelin hep birlikte bakalım...

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/remysmidt/five-...

''Sahip olduğum en iyi arkadaştı...''

21 yaşındaki Bailey Sellers'ın babası Michael, 5 yıl önce kızının 17. doğum gününe birkaç ay kala kanserden hayatını kaybetti. Babasını ''sahip olduğum en iyi arkadaştı'' diyerek tanımlayan Bailey, ''Onu her zaman hayranlık duyduğum adam olarak hatırlayacağım'' dedi.

Bailey, babasının ölümünden önce 17. doğum gününden başlamak üzere beş yıl boyunca her doğum gününde çiçek almasını sağladığını söyledi.

18. doğum gününde gelen çiçek ve o not...

18. doğum günün kutlu olsun.
Kanatlarını aç ve uç
Seni her zaman seveceğim!
                                  Baban

Bailey, babasının ölümünden sonraki ilk doğum gününde gelen çiçeği gördüğünde, gizli bir hayrandan olduğunu sandı. Ancak çiçekle gelen notu okuduğunda en büyük hayranından, yani babasından geldiğini anladı...

''Çiçekleri elimden düşürdüm çünkü tamamen şok olmuştum'' diyen Bailey, babası öldükten kısa süre sonra gelen sürprizi kabul etmiş olmanın kendisini ürperttiğini söyledi.

Bu yıl, babasından gelen çiçeklerin son yılıydı...

Çiçekler doğum gününden birkaç gün önce gelmişti bu kez hem de bir mektupla birlikte. ''Elimde değildi ama yine de mutlu oldum'' dedi Bailey ve ekledi; ''Hayatta yaşanan her şeyin bir sebebi olduğunu düşünüyorum ve bu olayın da yaşanmasının bir sebebi vardır.''

Babasından kızına olan ''son mektup'' şöyle başlıyordu: ''Tekrar karşılaşana dek sana olan son aşk mektubum...''

Ve şu şekilde devam ediyordu; ''Benim için bir damla daha gözyaşı dökmeni istemiyorum canım kızım çünkü daha iyi bir yerdeyim.'' Annesine sürekli saygılı olmasını ve kendisine karşı her zaman dürüst olmasını içeren nasihatlarla devam eden mektup, bir babanın kızına vermiş olduğu son sözle bitiyordu; ''Hayatında yaşayacağın her dönüm noktasında seninle olacağım, sadece etrafına bak, orda olacağım... Seni seviyorum canım kızım. Mutlu yıllar.''

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
corpse-bride

ne babalar var be

samyeli90

Babasını kaybetmiş bir kız olarak ağlattı

bseozyrt

Daddyyy :))

turan-akrepov

agladimm ufff beee :(

bahadirthehoneybadger

Ağladım.. Bir oğlum var ve kendimi o adamın yerine koydum, gerçekten de dirayetli bir insanmış ve kızına hayatında alabileceği en güzel hediyeyi göndermiş.. hem de ölümün bir son olmadığını ortaya koyarak.. Mekanın cennet olsun güzel yürekli adam.

Görüş Bildir