Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Veda Bölümüyle Hepimizin Ciğerini Söküp Twitter'da Yas İlan Ettiren Dizi: Poyraz Karayel

-

”Bir adam var, bir de bir kız. Birbirlerini çok seviyorlar. Sonra bir tanesi ölüyor. Diğeri dayanamıyor akıl hastanesine kapatıyorlar.” Poyraz Karayel bize önceden söylemişti kendi sonunu. Tabii biliyorduk biz kimin delireceğini, Modern zaman Hikmet Benol'u biçare Poyraz Karayel'e saygılarla.

Poyraz Karayel'in 7 Ocak 2015'de başladığı macerası dün itibariyle sona erdi. Bu iki senede ne ocaklar söndü, ne canlar yandı sormayın.

Binbir türlü badire atlatan, geçen sezon finalinde ölüp bu sezon geri gelen Poyraz için beklenen son gerçekleşti: Delirmek albayım.

Veda bölümünde zıvanadan çıkan ve bir nevi kötü adama dönüşen Poyraz, herkesin işini bitirdi ve Ayşegül'le mutlu mesut bir yaşama başlamak üzereydi.

Bu sezon diziye dahil olan Nevra karakteri her şeyin içine etti. Patlayan arabadan yanarak kurtulan Nevra, bir benzin istasyonu tuvaletinde Ayşegül'ü bıçaklayarak öldürdü.

Poyraz Karayel'in 82 bölümdür yaşadıkları bu delirmeye hazırlıktı aslında. Zaten ailece akıl sağlığı pek yerinde olmayan Karayellerin Poyraz'ı sonunda hastanelik oldu.

”Metin de var, Süleyman Kargı, Hikmet de var. Meyhanedeyiz, içiyoruz. Dört büyük roman üstüne iki şişe şiir içmişiz nasılız biliyor musun?”

”Her bitiş bir başlangıç falan değildir. Her bitiş, bir bitiştir. Şunu da unutmayın; tarih yalnızca mutsuzları yazar.”

Ayşegül'ün ölümünden 10 ay sonra kim ne durumda:

Meltem Karayel'in üçüzleri oldu. İsimleri; Sefer, Sema, Ayşegül. Ağlamayın!

Zülfikar, üçüz babası oldu daha ne olsun. Herkes bir şekilde devam ediyor hayatına olan delirenlerimize oluyor.

Poyraz'ın Girişim'in tüm üyelerini adeta bir katliam sonucu öldürmesi ve bunu Eda'ya atfetmesi sonucu Eda İstihbarat'ta kademe atladı.

Sadrettin Umman bir kez daha babalığı ele aldı. Bu sefer kimseyi kırmadan babasının isteğiyle olsa gerek.

Songül sonunda first lady olmayı başardı. Dizi boyunca en az Poyraz kadar badire atlattı, yılmadı, yıkılmadı.

Bahri Umman torunuyla oynarken yere yığıldı. Muhtemelen kalp krizi. Oğlunu, eşini ve son olarak kızını kaybetti, buraya kadarmış.

Delirmek albayım, delirmek. Kim bilir ne kadar güzel bir şeydir. Düşünsene aklın yok bir kere.

Düşük reytingleri nedeniyle sona erdirilen Poyraz Karayel, veda bölümüyle Twitter'ı salladı:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fafatara

İnsanların Oğuz Atay'la tanışmasına vesile oldu bu dizi, hangi abuk dizi sizi bir yazarı keşfetmeye teşvik etmiştir he ? Poyrazcım Karayelcim üzdün be.

ecemshy

Bitirdiler ulan güzelim diziyi o boktan diziler devam ederken neden Poyraz Karayel amk

aysgulloztrk

Zaten hiçbir aşk mutlu sonla bitmez. Mutlu sonla bitenler masallardır sadece..

burakcorleone

godfather dan iyi ekmek yediler ha

vilyimvolis

zaman kavramını unutturan dizi poyraz karayel, çiftin el ele tutuşması için ellerin birleşmesi yaklaşık 48 saniye, öpüşmek için yaklaşmak 67 sn öpüşmek 180 sn.. kızın vurulduktan sonra yere düşmesi 195 sn. 1 dk çekip agır cekimde 20 dk izletmek nedir..

Görüş Bildir