Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri Hangileri? Canını Seven Bu Erkeklerden Kaçsın!

1.2bPAYLAŞIM

Aklınız varsa bu önerileri ciddiye alır ve ona göre davranırsınız. Esin kaynağımız ise Twitter'daki schonsteblume nickli profilin attığı tweetlerdir.

 İşte uzak durmanız gereken erkek tipleri;

Cimriliğin dağlarında gezen erkekler

Onlara göre güzel bir restoranda yemek yemek saçmalık, hediye almak gereksizdir. Bunları altı dolu nedenlerle de savunmazlar. Tek savunma nedenleri paradır.

'Ben hislerimi belli edemiyorum'cular

Asla ilgisini göstermeyen, iyi bir söz söylemeyi kendi erkeklik gururuna yediremeyen tiplerdir. Bahanesi de hazırdır 'Ben sevgimi gösteremiyorum...' hadi oradan ya!

Duygusallığı geçtik, bir gram bile ince olamayan erkekler

Her zaman size karşı kaba ve saygısız davranırlar. Askerlik arkadaşıymışsınız gibi hissedersiniz. Sürekli ağzında bir laf "lan aşkım nerdesin amk." gibi cümleler. İnsanı delirtir bunlar, delirtir...

Sonradan görme erkekler

Bir hediye alınacaksa gelir der ki "Ben sana parasını vereyim, sen al ne istiyorsan." yani pes artık! Tamam, cömerttir falan ama öylesine odundur ki bazen kendinizi kurtarmak istersiniz. Her şeyi en abartılı şekilde yaşayan bu tipler, restoran çalışanlarına karşı bile saygılı olamazlar, nereden geldiklerini çoktan unutmuşlardır.

'Bir ilişkiye hazır hissetmiyorum'cular

Bir ilişkiye hazır hissetmez ama konu cinsellikse hazırdır. Sizi kıskanır da ama asla ilişkiye hazır hissetmez. Çünkü o zaman başka kadınlarla da bir şeyler yaşama lüksünden olacaktır.

Kendini çok zeki sanan tipler

Kendini her zaman aşırı zeki zannedip size oyunlar kuran tiplerdir. Her ortamda herkesi susturup kendini kanıtlamaya çalışmasıyla da en itici erkek tiplerinden biridir.

İlk başta seviyormuş gibi gösteren tipler

Tanıştınız, iki gün geçmeden size deli divane aşık olduğunu söylemeye başladı. İnanmayın, sakın inanmayın tekrar ediyorum inanmayın! Bu triplere aniden giren insanın duyguları tamamen boştur. Sizin ilginizi istediği için, size ilgili davranır. İlginizi görünce de kendini geri çeker. Siz siz olun ağırdan alın, oltaya gelmeyin.

Kendini kültürlü gibi göstermeye çalışanlar

Hayatlarındaki her adımı kadınları kendilerine aşık etmek için yapan bu arkadaşlarımız, normalde hiçbir şeyden anlamazken, ortamlarda havası olsun diye entelektüel triplerine girerler. Bir kadeh şarap ve şiirle bir kadını tavlayabileceğini sanarlar. Sonra da "ben depresifim" triplerine girip saçma sapan dramalar yaratırlar.

Aşırı kıskanç erkekler

Her fırsatta sizin hayatınıza karışan, sanki siz ondan önceki hayatınızı bitkisel hayatta sürdürmüşsünüz gibi davranan, hayatınızın her alanında bulunmaya çalışıp sizi hep kısıtlamaya çalışan bu tipler en zehirlileridir.

Sürekli maddi sıkıntılardan konuşan erkekler

Hepimizin maddi sorunları var ama her muhabbette de bunu dile getirmek bizce pek normal değil. Konuşabileceğiniz başka hiçbir konu yoktur bu erkeklerle. Ayrıca, durumunu düzeltmek için de hiçbir çaba göstermezler.

Ailesiyle hep problem yaşayan tipler

Ailesi ile arasını düzeltmek için hiçbir şey yapmayan "Kimse beni anlamıyor." triplerine giren ve henüz olgunlaşamamış erkek tipidir. Kaçınız.

Her an psikolojik problemleri ile darlayan erkekler

Hayattaki tek sorunlu insan kendisiymiş gibi davranır, her kavgadaki hatasını psikolojik durumuna bağlar ve sizi hayattan her dakika soğutur. Aman diyoruz, aman! Böyle tiplerin hepsinden uzak durun. Sağlıklı insanlarla birlikte olmaya çalışın.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
suspicious

shotputboxer

Sevdiğiniz cinsi sevin ona göre çalııp gelelim?

merve_ceylan184

Cimri kıskanç her şeye karışan erkeklerden hoşlanmıyorum.Bende o kadar bilgili değilim.Çok şey biliyormuş gibi davranmasın yeter birlikte öğreniriz ne var?Ailesiyle sorunu olabilir.Hayatında sorunları olabilir.Sadece bunu çok anlatmasına gerek yok da anlatmaması da olmaz zaten.Kaba erkeklerden hoşlanmam ve çıkmam mümkün olmaz ben zaten erkek gibi kızım bana zıt bir erkek lazım.Sevgisini göstersin bir erkek çğnkğ sevildiğimi hissetmezsem üzülürüm.

hknbyrm

Uzaylılarla evlen ne diyelim geriye kim kaldı, illaki herkesin bir kusuru var. Bende 13-15 madde ile uzak durulması gereken kadınlar diye içerik hazırlasam kadın kalmaz.

erci-e

He he... Sipariş listesi gibi: "Paralı olsun, sevgisini göstersin, kültürlü olsun, incelikten anlasın, hediyeler alsın, küçük sürprizler yapsın, asla kıskanmasın, çelik gibi sinirleri olsun, insani duygulardan mutluluktan başka hiçbir duygusunu yansıtmasın... E hazır bunlar olmuşken bir de yakışıklı olsun!" "Tabi hanım efendi. Yalnızca 1 TL farkla BÜYÜK seçim de ister misiniz?" "Tamam, o da olursa fena olmaz" Valla yapayalnız kalırsınız benden söylemesi :D :D

Görüş Bildir