Unutmadık, Unutmayacağız! Bihter Ziyagil Ölümünün 10. Yılında Sosyal Medyada Özlemle Anılıyor...

4.3bPAYLAŞIM

Sosyal medya Bihter Ziyagil ile yıkılıyor! ❤️

Bugün 24 Haziran 2020, Bihter Ziyagil'in aramızdan ayrılışının 10. yıldönümü!

Bu unutulmaz tarihi her yıl olduğu gibi bu yıl da andık ve sosyal medyada da oldukça gündem olan tweetleri sizler için bir araya getirdik!

1. 👇

twitter.com

2. 

twitter.com

3. 

twitter.com

4. 

twitter.com

5. 

twitter.com

6. 

twitter.com

7. 

twitter.com

8. 

twitter.com

9. 

twitter.com

10. 

twitter.com

11. 

twitter.com

12. 

13. 

twitter.com

14. 

15. 

twitter.com

16. 

twitter.com

17. 

twitter.com

Nebahat Çehre de unutmadı Bihter'i. 😍

Öyle bir dizi ki, hala bayılarak izliyor ve her finalinde duygulanıyoruz...

Nur içinde yat Bihter! ❤️

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
friendsister

çok güzel yorum sildirtirim :)

friendsister

Ha kaldı ki Bihter doğru olanı yapmak için de çok çabalamıştır. Her zaman doğru olanı tercih olarak Behlül mankafasına sunmuş, Behlül hiçbir zaman doğruyu yapamayan ezik sümsük bir tip olmuştur ve Bihter her seferinde Behlül'ü bırakmak için çaba göstermiştir. Bihter'in bu çabasını görmemek için gerçekten kötü yürekli olmak lazım. Bihter'i toplum algısına göre "kötü kadın" yapan hırslarıdır ve ben inanın o hırslar yüzünden hepinizden kızgınım ona, ama bu onu sevmeyeceğim anlamına gelmez hiçbir zaman.. ben sadece kötü yüreklileri art niyetlileri sevmem. Bihter onlardan biri değil

friendsister

Bihter benim bitanem, kraliçem.. ilk bölümden beri (Behlül'ün hasta olduğu bölüm hariç) her yaptığının arkasındayım (Gerçi onun da arkasındayım ama açıklaması uzun gerek yok) Benim kraliçemi çok üzdüler. Hep üzdüler. Bihter gibi annesine bileylenmedim hiç, onun niyetini, amacını hep gördüm yaptıklarında Bihter göremedi ama.. Benim kinim, nefretim en başta Behlül'e.. sonra Matmazel ve fesatlıkta bir dünya markası olan Nihal'e.. Ve şimdi Bihtere diyorum ki: Asla boşu boşuna ölmedin. Çok da güzel öldün. Bir ölüm ancak bu kadar hedefe odaklı ve anlamlı olabilirdi. Dediğini yaptın, sana aferin kızım! Sana yaşatılan her şey için bir bedel aldın herkesten! Gidişinle herkesin hesabını kestin ya! Aslansın :) Bihter'e hep kızdılar kocasını aldattı diye ben de kızdım! Mantıklı davranamadığı için, doğru olanı yapmadığı için doğru adamı seçemediği için kızdılar. Ben de kızdım! Hem de çok kızdım.

friendsister

Ama onu asla kınamadım. Çünkü o bir tutku kadını.. Bihter'i sadece tutkuları yönlendiriyor. Ne aklı, ne sosyal çevre, ne diğer duygular, ne doğrular.. Sadece tutku! Sadece tutkuları ile hareket eden herkes gibi o da kötü sonla buluştu ama kötü insanlara, içinde sadece kötülük olup da en masum görünenlere de bedelini ödetti! Aferin ona.. Bu dünya poz kesenlerin dünyası.. Kendisi gibi olanlara yer yok malesef! o yüzden Bihter'e de dardı bu dünya ve gitti..

friendsister

Hiçbir suçun tek tarafı yoktur ama yine de dizide neredeyse tek bir falsosu olmayan Adnan Beyciğimdir ve bihterden sonra en sevdiğim karakterdir. Maalesef Bihter'e, annesine ve çevresine olan güvensizliğinden ona tam sarılamadı.. Ben Adnan'ın Bihter'e tam sarılabilseydi sahiplenseydi Bihter'in gönlünün Behlül gibi ucuz bir tipe kaymayacağından eminim. Bihter benim için göklerdedir hiçbir dar düşüncelinin de düşüncesi onu alaşağı edemez gözümde benim.

friendsister

Ve her zaman aşk her şeyden üstündür diğer şeyler düzenin kölesidir aşkı yaşayabilenler toplum tarafından dışlanır, yaftalanır aşağıdaki bana göre "anormal" yorumlar gibi.. doğru olanı yapmak bence meziyettir ve her zaman doğru olanı yapmaya çalışırım ama yapamayana da orospu diye yapıştırmak sığlık bence. Aldatılmak abartılacak birşey değil birine sahip olduğunu zannetmek dünyanın en büyük en saçma algısı! aşağıda orospuu diye bağıranlar belki şu an aldatılıyorlar ya da belki ben aldatılıyorum şu an ama bu bir gerçek değil işte.. seni aldatanın sahibi değilsin ki sen ve seni aldattığı sana göre "orospu" da hiçbir zaman sahibi olmayacak.. kimse kimsenin sahibi olamaz gerçek bu ama dünya sahiplenme üzerine kurulu :/ keşke herkesin doğruyu yapabileceği sosyal baskının olmadığı bir ütopyada yaşasaydık. kocamda hadi ben başkasına aşık oldum eyvallah diyip gidebilseydi ben de ona hakkında hayırlısı olsun diyebilseydim bu ütopik toplum gerçek olsaydı eğer o zaman kimse orospu olmazdı mesela!

nemesis_1881

Bi bana mı anormal geliyo? Yani eşine ihanet eden birinin bu kadar göklere çıkarılması yok kraliçem ,ikonum vs normal mi? Bu rezilliği aşk diye yere göğe sığdıramayanlar da var 😂😂 Feminist diye gezinirsiniz aynısını dizide Ednan yapsa ne şerefsizliği kalırdı ne pezevenkliği. Onu geçtim başınıza gelse misal eşleriniz, sevgilileriniz böyle bi yasak aşk yaşasa o kadına Bihterde olduğu gibi sanalda 'Helal lan kadın ne sevdi be ne güçlüydü kocamı nasıl ayarttı ama ' diyeceğinizi sanmam 😏 Ne fahişeligi kalır ne orospuluğu 😂Ben dizilerde bi Şehzade Mustafanın ölümüne çok üzülmüştüm çünkü masumdu. Kalkıp bi cengaverle ,eşini aldatan bi orospunun ölümünü bir tutmam. Behlül ne kadar şerefsizse Bihter o kadar orospuydu yani. Sırf annesine inat evlendi , sonunda öldü. Bi erkek için değer miydi hayır ama öyle biri için böyle bi orospuluğa da değmezdi. Boşanaydın canım zaten kalibreleriniz farklıydı Ednanla. Diceğim o ki bi ... için eşine ihanet eden birini yüceltmeyin kendiniz küçülüyorsunuz.

sparcatus

Yorumun alnı olsa da öpsem aq

Gizli Kullanıcı

Baba tarafından sorunlu anne tarafından halihazırda sorunlu psikolojik bozukluğa sahip bi kadındı. Zaten intihar ederek de bunu ispatlamış oldu. Dizide de gösterildiği gibi annesi de iki kere intihara kalkışmış. Yani genetik bi ruhsal problemi var. Delidir ne yapsa yeridir misali. Ha, bu orospuluğunu haklı çıkarmaz. Ama azgın teke adnan da işin sonunun böyle olacağını tahmin etmeliydi. Ne işin var senin kızın yaşındaki kadınla? Üstelik de ailesi sorunlu bi kadınla. Hiç mi yaşıtın biri yok etrafında? Adnan da kesinlikle bihter'in ruhsal bozukluğundan faydalandı. Babasını ani kaybetmiş, ailevi problemleri olan bi kadının zayıf yönünü kullanarak resmen gafil avladı. Kısaca burda hiç kimseye acımıyorum. Hiçbiri masum değil. Belki deli olduğu için bihter hepsinden masumdur.

hyea

Adnan zaten şerefsizin tekiydi. Ne hikmetse kimse hatırlamıyor Bihter'e tecavüz ettiğini. Ya da işlerine gelmiyor tabii...

sparcatus

Bihter kaşarı da kocası dururken sadece Behlüle verdiği için istemiyordu Adnanı. Durduk yere istemiyodu sanki mk tecavüzmüş gören de sanar çok namuslu ya.Behlul becerince aşkm Adnan isteyince Adnan yapma. İhanet etmeseydi Adnan zorlamış olsaydı haklydn Bihterin de Behlülün de en ufak haklılık payları yok. Biri azgın bi kaşar digeri kaçak göçek karı kız beceren bi pezevenk boşversene.

queen_of_the_7_kingdoms

Benle aynı günde dogmuş ya la?Beren'in dogum gününü biliyorum,kitaptaki Bihter Ziyagil mi yoksa senaristlerin yazdıgı mı?

Görüş Bildir