Ünlülerin Tasarım Fincanlarıyla Çocuklarımızın Geleceğine Kırk Yıllık Hatır Bırakın

76PAYLAŞIM

Türkiye’nin değerleri; geleceğe değer veriyor!

Paylaşacağımız Bir Gelecek Var Projesi ile Karaca ve UNICEF, Türkiye’deki eğitim projelerine destek oluyor. Türkiye’nin önde gelen isimleriyle tasarladığımız fincanların geliri, çocuklarımızın eğitimine katkı sağlıyor.

“Kendi yarattığımız hayal dünyasında her şeyi değiştirmek mümkün” söylemini yaşam tarzı yapmış animasyon yapımcısı ve karikatürist Varol Yaşaroğlu eğlenceli çizimleriyle #PaylaşacağımızBirGelecekVar projesi için kahve fincanı tasarladı .

Tasarımında, Fırıldak Ailesi’ndeki Afet karakterini ve tarihteki ilk animasyonların hazırlandığı aleti bir arada kullanıp, eski ve yeni olgularını bir araya getirerek çocuklar için tasarladı. 

Çocuklarımızın geleceğine katkıda bulunmak için  tıklayın.

Türkiye'deki soyut ressamların önde gelen isimlerinden biri olan, ünlü ressam Devrim Erbil, İstanbul’u anlattığı eseriyle çocukların geleceğine destek oldu.

“Sanat kendi sınırları içinde kalmamalı, yaşamın içine girmeli. Sanatla endüstrinin birleştiği bu projeye katılmak benim için büyük mutluluk oldu.”

Çocuklarımızın geleceğine katkıda bulunmak için tıklayın.

Geçmişimiz kadar geleceğimizin de önemli olduğunu bilen İlber Ortaylı çocuklarımızın geleceği için tasarladı.

Çocuklarımızın geleceğine katkıda bulunmak için tıklayın.

Yaptığı her işte başarılı olan ünlü iş adamı Rahmi M. Koç, kendi zevkini fincanlara yansıtarak, çocuklarımıza daha iyi bir gelecek bırakmak için tasarladı.

Çocuklarımızın geleceğine katkıda bulunmak için tıklayın.

Hem duruşu hem de mısralarıyla bize ilham veren Kenan Doğulu, tasarladığı bu fincanla geleceğe de aşkını ve sevgisini kattı.

Kenan Doğulu, çocuklarımızı geleceği için zamanın önemini, kendi tasarımına aktardı. Tam 9'u 5 geçe duran bir saatle üstelik!

Çocuklarımızın geleceğine katkıda bulunmak için tıklayın.

Paylaşacağımız bir gelecek var! Gelin siz de çocuklarımızın geleceğine bir katkıda bulunun, kırk yıllık hatırınız olsun.

Görüş Bildir