Ünlü Oyuncu Sermiyan Midyat, ABD'yi Kötüleyip Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Övünce Tolga Karel'in Gazabına Uğradı

1.6bPAYLAŞIM

Tolga Karel'de Yaprak Dökümü Oğuz siniri var, belli... 😱

Belki duymuşsunuzdur da biz yine de hatırlatalım... Sermiyan Midyat, geçtiğimiz aylarda sevgilisi Sevcan Yaşar'a şiddet uyguladığı iddialarıyla karakolluk olmuştu.

Normalde hiç gündem olmayan ünlü oyuncu, geçtiğimiz mayıs ayından beri sürekli gündemde bu olay yüzünden!

Size burada da bahsetmiştik. 👇

Sevgilisi Sevcan Yaşar'a Şiddet Uyguladığı Gerekçesiyle Karakolluk Olan Sermiyan Midyat'tan İlk Açıklama Geldi! - onedio.com
Sevgilisi Sevcan Yaşar'a Şiddet Uyguladığı Gerekçesiyle Karakolluk Olan Sermiyan Midyat'tan İlk Açıklama Geldi! - onedio.com

Dava üstüne dava, uzaklaştırma üstüne uzaklaştırma derken olay dallanıp budaklandı her zamanki gibi.

Biz gelişmeleri sıkı sıkıya takip ederken dün, bir olay daha yaşandı.

Birkaç gün önce iş için ABD'ye giden Sermiyan Midyat, şöyle bir video paylaştı Instagram hesabından.

Şu sıralar ABD'de tırcılık yapan eski oyuncu Tolga Karel, Sermiyan Midyat'ın bu paylaşımına o kadar öfkelenmiş ki, demediğini bırakmamış.

Sermiyan Midyat'ın paylaşımı ve akabinde Tolga Karel'in gösterdiği tepki sosyal medyada da yankı uyandırdı haliyle.

İşte gelen yorumlar! 👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Siz ne diyorsunuz bu olaya?

Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gollum

ABD-Türkiye karşılaştırması yapmak aşırı saçma. ABD dediğin Amerika Birleşik Devletleri yani aslında biz eyalet desek bile gerçekte bir çok ülkenin birleştiği bir oluşum. Dolayısıyla hepsinin kendi kanunları ve düzenleri var. Sen şimdi nasıl ki Avrupa Birliği ile Türkiye'yi kıyaslayamıyorsan ABD ile de kıyaslayamazsın. Sağlık konusu ise apayrı bir mevzu. ABD'de 328 milyon insan yaşıyor. Türkiye'de 82 milyon. Dolayısıyla bu kadar nüfus farkı olan 2 ülkeye aynı sistemi uygulayamazsın. Yüzölçümü ve ulaşılabilirlik ise apayrı bir konu. Ayrıca ABD'de herşey kar üzerine kuruludur genel olarak. Tabi eyaletten eyalete farklılıklar var. O yüzden tam bir genelleme yapmak doğru olmaz çoğu konuda olduğu gibi.

gollum

Bizde sağlık bedava, süper falan diyoruz ama kimse o hastanelerde çalışanların şartlarını konuşmaz. Lafa gelince "aaa doktor ya o kadar para alıyor yapacak tabi" gibi boş beleş laflarla bu işler olmuyor. Olmadığı için zaten senin iyi doktorların gidip ABD ve Avrupa'da bişeyler üretirken burada kalanlar günde 120-170 hasta baktığı zaman devlet gözünde iyi doktor oluyor. ABD'de parayla tedavi olursun ancak doktor da gerektiği kadar zaman ayırır sana. Ne eksik, ne fazla. Kimse de doktorun yada başka bir meslekte çalışanın hakkını yiyemez.

gollum

Mesela sen Türkiye'de fazla mesaiye kaldığında ekstra ücret talep ettiğinde hakkın olduğu halde patron sana "beğenmiyorsan git, çalışacak bir sürü adam var" dediğinde susup oturursun ancak orda adamın götünden kan alırlar işçi hakkını vermezsen. Aynı şekilde sen Türkiye'de uzman olup üstüne birde tek alanda uzmanlaşmak için yandal sınavlarına çalışıp kazandığın zaman devlet senin uzman maaşını alır ve sana asistan maaşı verir. Yani maaşını düşürür. Yetmez. Üstüne birde tekrar zorunlu doğu hizmeti verir. ABD'de ise sen böyle bir gelişim gösterdiğinde maaşın katlanır. Ünvanından dolayı sana gösterilen hürmet de artar. Tüm bunlarla birlikte çalışma hayatın boyunca emeklilik için iyi yatırım yapman gerekir ABD'de çünkü çalışırken çok iyi kazansanız bile bir hastalıkta tüm servetiniz tedaviye gidebilir.

gollum

Ama konumunuz ne olursa olsun çalışmayan adamın gözünün yaşına bakmazlar. İstersen 50 yıldır aynı şirkette çalış, gereksinimleri 1 kere karşılayamıyorsan gereğini hemen yaparlar. Yani kimse "ya adam kaç yıldır burada, 1 kereden bişey olmaz" demez.

yilmaz-esen

allah kahretsin, nasıl olurda bir ülke vatandaşı doğduğu toprakları sevebilir. sen kimsin ki ülkeni seviyorsun andaval ! oysa ki bizim mankurtlarımızın yaptığı gibi herhangi bir batı ülkesine kayıtsız şartsız yalaklanman ve yalanman gerekirdi.

Gizli Kullanıcı

haydi sen mankurt demeye devam et orospu evladı ulke sevmek demen zaten zekanı gosteriyor ulke a.k partisi tarafından bok cukuruna donusturuldugunun farkındamısın ve bu ulkede bir bok yalanmıyor piç kurusu ekstra bir bilgi türkiye hem batı hem dogu ulkesidir

Gizli Kullanıcı

Bu toprakları sevdiği için mi Abd'ye gitmiş? Türkiye'de yaptığı filmlerle paraları kazanıp Abd'de yiyen "asalak" ünlüleri Akpliler çok sever zaten. Hayatını Miami'de geçiren Sibel Can da, ileride tamamen Belçika'da yaşamak istediğini söyleyen Hadise de göz bebeğinizdi sahi.

yilmaz-esen

hayatımda sibel can dinlemedim, hadisenin amk. hele ulkesini sevmeyi "yalaklık" olarak gören soyu bozukların hepsinin amk. hiç utanmada yok amk. ulan afgan multeciler bile gittikleri ulkelerde yalaklanma peşinde koşmuyorlar. bide alınmış gurur yapmış ortadoğu eşşeği... olup olabileceğin suriyeliler gibi kendi ulkene düşmanlık edenlere özenmek, yamanmak, yalaklanmak olur amk

yilmaz-esen

tabi ki de ülkemi sevmek zekamı gösteriyor amk :D siz aynen böyle anırın, kusun içinizdeki türkiye düşmanlığını. anır kıllı ortadoğu eşşeği anır. başka bir boka yaramazsınız zaten.

Gizli Kullanıcı

Ülkeye düşmanlık edenlere özenmeyi siz iyi bilirsiniz. Salih Müslim'i Ankara'da devlet lideri gibi kırmızı halılarla ağırladığınız günleri çabuk unutmuşsunuz bakıyorum da. Bugün Pyd Suriye'nin üçte birine sahipse bunu büyük oranda açılımcı Bop eşbaşkanlarına borçludur. Başkalarına hakaret etmeden önce keşke birazcık özeleştiri yapabilmeyi öğrenseniz. Tarihe toprak kaybeden ilk parti olarak geçip ülkemizi Pkk'ya komşu yaptıktan ve tüm milli sermayeyi yabancılara peşkeş çektikten sonra hâlâ başkalarına vatanseverlik öğretmeye kalkmak çok komik. Nedense Türklüğü ayaklar altına aldığınızda faşist diye küfür ediyordunuz gerçek vatanseverlere. Konuşmaya hakkınız yok.

Gizli Kullanıcı

Ayrıca hakaret edecek bir şey söylemedim, basit bir soru sordum sadece ama yarası olan gocundu. Tekrar sorayım: Bu toprakları çok sevdiği için mi bu toprakların insanlarından kazandığı paralarla Abd'ye gidip parasını oralarda harcıyor?

Gizli Kullanıcı

bak seyh sait evladı kımın bozuk oldugu belli bir anlasan yazdıgım

fuocoturco

Sanki Tolga sütten çıkmış ak kaşık birisi ona küfür edince trdeki avukatlarıma bildirdim yazar ama kendi orda küfür eder. Haklı veya değilsin bu sana küfür etme hakkı vermez. Kaldı ki şimdi instasina kim diye baktım. PKK'lı seloyu savunan arkasına barış yazan reklamcinin teki.

ali-suat-gel

Sermiyan Türkiyedeki soyu bozuklar sana kızar onlara aldırma

Gizli Kullanıcı

Lan orospu cocugu yanlislikla senin gibi bir serefsizi begendimya ofkeleniyorum lan assagi erdogan vatan haini degilmi bu ulkenin kurucusuna hakaret etmedimi

ali-suat-gel

Türkiyedeki gavurları kızdırmış

Gizli Kullanıcı

Anana kufredilmesini sen seversin arap Lan orospu cocugu yanlislikla senin gibi bir serefsizi begendimya ofkeleniyorum lan assagi erdogan vatan haini degilmi bu ulkenin kurucusuna hakaret etmedimi

Görüş Bildir