Sevgilisi Sevcan Yaşar'a Şiddet Uyguladığı Gerekçesiyle Karakolluk Olan Sermiyan Midyat'tan İlk Açıklama Geldi!

48PAYLAŞIM

Aşırı şaşkınım... Suçlamalar çok ciddi!

Geçtiğimiz ocak ayında Sevcan Yaşar ile Sermiyan Midyat, sevgili olduklarını sosyal medya hesaplarından duyurmuşlardı.

Erkenci Kuş dizisinin ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde izlediğimiz Sevcan Yaşar ve ünlü oyuncu ve yönetmen Sermiyan Midyat'ın bu ilişkisi aralarındaki yaş farkı nedeniyle çok konuşulmuştu. Merak edenler için söyleyelim; 16 yaş farkı var.

Fakat bugün bu ikili hakkında çıkan haberler herkesi çok şaşırttı!

UçanKuş'un haberine göre Sermiyan Midyat ve sevgilisi Sevcan Yaşar iddiasıyla karakolluk olmuştu.

Sermiyan Midyat'ın Fenerbahçe’deki evinde fiziksel ve psikolojik şiddet gördüğünü söyleyen Sevcan Yaşar, sevgilisi hakkında şikayette bulundu.

Bu haberlerin üzerine ikili sosyal medya hesaplarından birbirlerini sildi, fotoğraflar jet hızıyla kaldırıldı.

burada sen ne dio'san o!

Olayın iyice yayılmasıyla beraber Sermiyan Midyat'tan bir açıklama geldi.

“45 yaşındayım. Basına yansıyan 10 ilişkim falan olmuştur, hepsine açın sorun ne zaman böyle bir olay yaşamışım? Benim bir kadına bir fiske vurmam söz konusu değil. Hayatımda asla böyle bir şey olmadı. Bu erkekliğe sığmaz. Allah yazdıysa bozsun. Allah kuru iftiradan saklasın. Ben aşık oldum, karım olmasını istedim. Ailelerimiz tanıştı. İki aydır aynı evdeydik ama olmadı. Ayrıldık."

"Hakkımda şikayetçi olmuş, gidip ifademi verdim."

"Açık söyleyeyim; böyle bir manevi saldırıyı hiç beklemiyordum. Şiddete uğradım diyorsa bunun belgesini de çıkarması gerekir. Bir darp raporu olması gerek. Ama yok. Çünkü böyle bir olay yok. Ben biriyle kavga bile edemem. Ben babamı kaybettim. Onun acısına bile dayanmışım. Buna mı dayanamayacağım? Sezen Aksu’nun bir sözü vardır; aslolan üretmektir der. Ben de üretmeye devam edeceğim. Bir kez daha anladım ki, benim gerçek sevgilim seyircim.”

Bu açıklamasının ardından gelen tepkiler ise şöyle. 👇

👇

👇

Bakalım, Sevcan Yaşar'dan bununla ilgili bir açıklama gelecek mi?

Gelişmelerin takipçisiyiz...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ordekkac

İnsan bilemiyor. Umarım doğru değildir.

melisagunes

Çok da değilmiş basına yansıyan sadece 10 ilişkisi olmuş 😬 siciline bakarlar şiddet veya benzer şikayet varsa ceza alır yapsa da yapmasa da 🤭 neyse artık bişi yapmadıysan da daha olgun kadın bulsun artık kendine. bu da pek ufakmış 🤣

mrnoir

kadın ufak falan değil ayrıca o da kendine olgun kadın bulmak zorunda değil. İsteyen istediğiyle olur. Adam genç seviyor sanane. Zaten eğer şiddet uygulamışsa hiç bir kadınla olmasın orası ayrı.

kalemine

anlamadan dinlemeden en son ahmet kural linç edilmişti ama sonuç belli. açıkçası darp raporu yoksa kanıt yoksa kimseyi yapmıştır ya da yapmamıştır diye etiketlememek lazım. bu insanlarında bir ailesi var.

lona

Bu ikisinin aşk yaşadığından bile haberim yoktu yaptı ya da yapmadı bilemem zamanla belli olur Bu arada Sevcan Yaşar önce Eşkıya da oynadı sonra Erkenci Kuş'a geçti sonra yine eskiyaya geri döndü

geciciex

adamı çok sevmeme rağmen asla yapmamıştır kesin yapmıştır diyemeyeceğim.. şiddet oluşturması için ağır yaralar almasına gerek yok bilemiyorum bir anlık ego garip bir şey garanti veremiyorum babam için bile

Görüş Bildir