Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ünlü Blogger'lardan Uzun Boylu Kadınlar İçin Altın Değerinde 13 Tavsiye

Moda-

Uzun boylu kadınların kıyafet çilelerini en iyi uzun boylu kadınlar bilir. BuzzFeed'den derlediğimiz bu tavsiyeler çok hoşunuza gidecek.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/norawhelan/tall...

1. Topuklulaaar...

"Sahip olduğunuz birkaç santimetre fazlasını sizden çalmalarına izin vermeyin. Eğer uzun boyluysanız ve topuklular sizi güçlü hissettiriyorsa giyin ve harika görünün."  -Heights and Heels, Sydnie.

2. Büyük beden giyinin.

"Büyük beden giymekten çekinmeyin. Uzun elbiseler bulmak bazen zor olabilir. Ne zaman sevdiğim bir tane bulsam hep bir iki beden büyük alırım böylece elbise istediğim boyda olur." -My Curves and Curls, Assa.

3. Eğer bunlar size yetmezse etek uzatıcılarla tanışın.

"Yeterli uzunlukta elbise ve etek bulmak zor olabilir. Etek uzatıcıları herhangi bir kombine uyarlamak çok basit." -The Classy Giraffe, Abigail.

4. Gözüpek olun.

"Boyunuz size engel olmasın. Ben daha cesur görünmek için baskı bile giyiyorum." -Sybil Street

5. Kemer takın.

"Uzun olmak kıskanılacak bir şey. Bol kıyafetlere kemer takmak uzun ve ince bir siluet yaratacaktır." -HøFSisters, Hannah ve Zoe.

6. Kısa kotlar dostunuzdur.

"Bacak boyunuzu vurgulamak için ideal. Hele bilekten bir topukluyla kombinlerseniz. Bacaklar sizin, onları gösterin kızlar!" -Embellished Dame, Tameka.

7. Yüksek bel mi? Lütfen.

"Kısa kadınları uzun göstermeye çalışan trendler bizde iyi duruyor, mesela şöyle güzel bir yüksek belli pantolon." -The East on the West, Akia.

8. Dar pantolonlardan asla vazgeçmeyin.

"Yeteri kadar uzun pantolon bulamıyorsanız, en iyisi dar pantolon giymek. Kıvırması kolay, böylece özellikle kısaltılmış gibi duruyor." Alluring Heights, Nichole.

9. Size iyi hissettiren kıyafetleri giyin.

"Kendime hep derim: 'Beğeniyorsan giy!' Küçüklüğümde boyumu dert ederek çok vakit geçirdim ancak sonunda bir lütuf olduğuna kadar verdim." -Style Scrapbook, Andy.

10. Ne kadar kısa olsa da.

"Düz ayakkabıların arasında stiletto olmak beni çok kısa görünse de pantolon giymekten alıkoymuyor." -Foreign, Fresh, Fierce, Cindy.

11. Hatta özellikle kısaysa.

"Paçalarınızı katlayın, kırpın istediğinizi yapın. Sadece kısa olduklarını gizlemek için değil ayrıca görünüşünüze hava katmak için." -Theresa on the Town, Sabrina.

12. Ne kadar kısa, o kadar iyi.

“Uzun bacaklarınızı göstermekten asla çekinmeyin." -Tall n Natural, Rajahnique

13. Ve unutmayın: Hangi trendi denerseniz deneyin özgüvenli olun.

“Dik durun, omuzlarınızı geriye atın ve uzun bir kız olarak boyunuzu kucaklayın." -My View In Heels, Jaclyn.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
deli-sabit

#2 Hükümet gibi kadın..

zllerdal

180 boyuma da topuklu giyip allahuekber dağlarına çıkamam kimse kusura bakmasın

Gizli Kullanıcı

topuklu ayakkabı giyince atılan o bakışlar var ya 'canım gökdelen misin' yada 'orada havalar nasıl' sjasjdjs neyseki sevgilimin boyuda uzun bunu dert ediyordum sadece :D

missbibliophile

1.76 (belki de 1.77, tam emin değilim) boyundayim ve topuklu ayakkabilardan asla vaz geçmem! Uzun boylu olmak bence güzel birşey ve hiç de problem yapacak birşey değil. Önceden nefret ederdim boyumdan ve hep daha kisa olmak isterdim ve tuhaf bir duruşum vardi, daha kisa görünmek için.

tc-guliz-aydin

1.75 boyumla mutluyum ama bazen kafamı olup olmadık yerlere vurmak suretiyle varolan beyin hücrelerimi yok etmem hoşuma gitmiyor.

Görüş Bildir