Görüş Bildir
Haberler
TV
Üç Kuruş 12. Bölüm Fragmanı: Üç Kuruş Son Bölümde Neler Oldu?

Üç Kuruş 12. Bölüm Fragmanı: Üç Kuruş Son Bölümde Neler Oldu?

Show TV’nin sevilen dizisi Üç Kuruş, dün akşam yeni bölümüyle ekranlardaydı. Üç Kuruş son bölümde; Kartal ve Efe’nin yeniden kaçırılması bölümün en dikkat çeken sahnesi oldu. Dizinin sıkı takipçileri, Üç Kuruş son bölümde yaşananları araştırıyor. Show TV, Üç Kuruş 11. son bölüm tek parça full izleme linki yayınlandı. Ayrıca Üç Kuruş 12. yeni bölüm fragmanı da paylaşıldı. İşte Üç Kuruş son bölüm tüm yaşananlar…

İçeriğin Devamı Aşağıda

AY Yapım imzalı Üç Kuruş, yeni bölümüyle izleyenleri yeniden ekrana kilitledi. Birbirinden önemli olayların yaşandığı Üç Kuruş son bölümle birlikte yeni bölüm fragmanı da paylaşıldı.

Üç Kuruş 12. Yeni Bölüm Fragmanı

Üç Kuruş 11. Son Bölüm Yaşananlar

Üç Kuruş 11. Son Bölüm Yaşananlar

Kartal ve Efe, İrfan'la anlaşmak istemese de Baybars'ı asla bulamayacaklarını bildikleri için onunla çalışmaya mecbur kaldılar. İrfan, Baybars hakkında bildiği şeyleri onun karşısında durmaya cesaret eden tek kişi Çetin'den öğrendiğini söyledi. Kartal ve Efe'nin ilk hedefi ise Azad oldu. Azad, Kartal ve Efe kendisini bulmadan onları kaçırarak zorla karşısına getirdi.

Azad'ın çok çekici bir kadın olduğunu gören Kartal ve Efe büyük bir şaşkınlık yaşadı. Kartal ve Efe'nin amacı, Azad'a kendilerini ispat ederek aralarına sızmaktı. Bunun için plan yapıp harekete geçtiler. Azad'ın sorumluluğunda olan Baybars'ın silahlarını kaçırdılar ve silah deposunu polise ihbar ettiler.

Azad, polisten önce silahları alarak kurtardıkları için Kartal ve Efe'ye bir şans vererek onları bir toplantıya davet etti. Finalde Kartal ve Efe, toplantının yapılacağı yere varmadan yeniden kaçırılırken 'Kartal ve Efe'yi kaçıran kim?' sorusunun yanıtı büyük merak konusu oldu. 

Üç Kuruş 11. Bölüm Tek Parça Full İzle

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın