Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Twitter Üzerinden Tanışıp Buluşan Erkeklerin Konuştuğu Konular

 > 
231PAYLAŞIM

Sosyal medya hayatımıza o kadar girdi ki, artık sosyalleşmeyi onun üzerinden yapar hale geldik. Sosyal medyada tanışıyor, haberleşiyor, buluşuyor ve sosyalleşiyoruz. Özellikle erkekler için güzel bir saha haline geldi sosyal medya, bilhassa Twitter. Kadınlarla tanışmak için Twitter’a giren erkekler bir süre sonra kendi aralarında buluşmaya başlıyorlar. İşte tam da o zaman çok ilginç sohbetlere yelken açıyorlar.

Şimdi size Twitter üzerinden ayarlanmış bir erkek buluşmasında neler konuşulduğunu yazacağım. İnanmayanlar, itiraz edenler, hadi canım diyenler olacaktır. Desinler, ben çok iyi biliyorum neler konuşulduğunu.

1. İlk olarak birbirlerinin twitlerini överler, şu twitin harikaydı, bu efsaneydi, buna öldüm, bu koltuktan düşürdü diye diye birbirlerini ortama ısıtırlar.

2. Ardından gerçek hayat-sosyal medya kıyaslaması gelir; ya ben seni içine kapanık biri sanıyordum, şu twitinden seni sağcı zannettim, anonim olduğun için çirkin biri sandım, vs. diye diye birbirlerini överler.

Benim diyen gay barda erkeklerin birbirlerini bu kadar övdüğünü göremezsiniz.

3. Ardından gıybet seansları başlar, genellikle konu ilk olarak hemcinslerinden açılır.

Ya şu çatay ne öyle ben anlamadım, bu gogogogl ne ayak ya, şamil gerçekten böyle mi, ebu denen adam kim, marki’yi göreniniz oldu mu, vs. çekiştirip dururlar.

4. Sonra usul usul iş esas konuya gelir: Kadınlar.

Önce küçük küçük yoklama çekerler.

5. Ardından direkt isimlerle sormaya başlarlar; Seçil kim bilen var mı? Sokratın kızı var o nasıl güzel mi? penguenhanım iyiymiş diyorlar, allahlesskadın taşmış, taş! vs.

6. Konunun tepki çekmemesi üzerine sohbet gittikçe sekse doğru kayar, kim kiminle sevişmiş bilmek isterler.

7. Bu noktada artık sosyal medya üzerinden bir araya gelen erkeklerin gerçek niyetleri deşifre olur, çünkü onlar kimlerle sevişebileceklerini bilmek istemektedirler.

8. Başka birinin seviştiği kadının bunlarla da sevişme ihtimali vardır, çirkin bir alışveriş başlar, sevişme potansiyeli olan bir kadının takip etmeye başlarlar hemen.

9. Birbirlerine ipuçları verirler, şuna şöyle yaklaş, buna şunu de, şu şundan hoşlanır, buna usul usul yaklaş vs.

10. Bunu yapmayan erkek yok mudur? Belki bir iki tane vardır ama alayının algoritması bu şekilde çalışır.

11. Twitter’da en karizma görünen, sessiz, sakin, güzel yazan adamların bile yaklaşımı bu şekildedir.

12. Kızlar, kimseye güvenmeyin, hepsi bu tezgahlardan geçerek geliyorlar sosyal medyaya. Benden söylemesi.

13. Bir erkek sizi güya keşfedip, harika yazıyorsun, vs. diyorsa mutlaka bir yerden referansla gelmiştir, ayık olun.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
burcin-turhan

BENCE Bİ VUR-KAÇ VAKASI VAR

moki85

sen bunları nerden biliyosun kız ya da lan mı deseydim...

karakartal06

MERVE Ç sen büyük bir travma mı yaşadın.. ne yaptılar sana bu erkekler

dextermorgan54

referans verilecek duruma geliyorsan sen orospusun yok hakkına giriyorlarsa onlar orospu çocuğu ama sanmıyorum hakkına girdiklerini merve ç. ama yine de sen bilirsin.

gojira

şu giflere hastayım

Görüş Bildir