Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Twitter, Olumsuz Oyları Yanıtla Özelliğini Başlatmayı Planlıyor

Anasayfa > Iq > Teknoloji

Twitter'a Olumsuz Oyları Yanıtla Özelliği Geliyor

Sosyal medya devi Twitter, yeni özelliğini test ediyor: iOS kullanıcılarında yukarı ve aşağı oylar. Bu, şirketin uygun olan yanıt türlerini tespit etmesine yardımcı olacaktır.

Tweet, uygulamayı yüksek kaliteli içeriğe öncelik verilen daha iyi bir yer haline getirmek için geri bildirim verme seçeneğini de içeren olumsuz yanıtların tanıtımı başlığı altında 3 seçenek belirtti.

Kaynak: https://www.digitalinformationworld.c...

Özelliğin Facebook'un beğen ve beğenme özelliğinin bir taklidi olduğunu gösteriyor.

Ürün lideri Kayvon Beykpour , platformun bu özelliği araştırdığını söyleyerek onu bir deneme yaptı.

Ürün lideri Kayvon Beykpour , platformun bu özelliği araştırdığını söyleyerek onu bir deneme yaptı.

Asıl soru, diğer birçok uygulamada da bulunan olumlu ve olumsuz oy verme özelliğinin, uygulama içi etkileşimi büyüleyici kılmak için Twitter için de çalışacağıdır.

Halkın bu konuda farklı görüşleri var. Bazıları, başkalarını açıkça küçük düşürmeye izin vermeden görüşlerini özel olarak yorumlamanın iyi bir fırsat olduğuna inanıyor.

Şu anda Twitter, kullanıcıların bireysel yanıtları gizlemesine izin veriyor , ancak herhangi biri okumak isterse tıklaması gerekebilir.

Her yeni özellik Twitter'ı rakip devlerden farklı kılıyor ve uygulamasını insanlar için daha uygun hale getirerek daha fazla kitleye ulaşmayı kolaylaştırıyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?