Twitter'ın Yeni Sayfası Lektüel'den Ortamlarda Satabileceğiniz 15 İlginç Bilgi

-

Henüz çok yeni olmasına rağmen paylaştığı ilginç bilgilerle sosyal medyaya hızlı bir giriş yapan Lektüel hesabından derlediğimiz bilgilerden bir içerik yaptık.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cherry-patates

Ya hepsi hımmm dedirtti ama bu Çin'in olayı ohaaaaa noluyoruz ya dedirtti. Bunlar böcek yiye yiye beyni hepten kaybettiler ya. Black mirrorda da abartı ama olabilir demiştim o bölüme. Yaldır yaldır gerçek oluyor ya.

reddawn

şu 15 numarayı söylüyodum kaç senedir ,tanışmaya üşenenler için harika

reshontheway

Bu Black Mirror dizisinin tüm bölümleri hatırlayın. Gün gelecek hepsi yaşanacak. Bkz. #15

irem-nur-bal

aynen öyle mükemmel bir dizisi teknolojinin en acı noktalarını yansıtıyor

alperen-a.kaya

Kuran-ı kerim meali yazarı elmalılı hamdi yazır da okan bayülgenin dedesidir. Kaynanalar dizisi Türkiyenin en uzun süren dizisidir nuri kantar (tekin akmansoy) nuriye kantar (leman çıdamlı) 55 gün arayla vefat etmişlerdir. Süleyman demirelin esas ismi sami süleyman gündoğdu demireldir.Sultan ikinci mahmut pantolon giyip fes takmayı zorunlu kıldı diye devrin sözde alimleri tarafından dinsiz ilan edilmişti.Sultan ikinci abdülhamid ilk rakı bira fabrikalarını kurandır aynı zamanda genelevleri vergiye bağlayıp çalışanlara vizite olayını getirendir. Aklıma gelen ilginç bilgiler.

tosarik

Çin'de 2020 yılında "ulusal itibar puanı" sistemi devreye girecek. Vatandaşların 350 ve 950 arası herkesin görebildiği puanı olacak.-black mirror

Görüş Bildir