Türkiye’nin ve Avrupa’nın İlk Online İnteraktif Ödüllü Bilgi Yarışması: Bağlan ve Kazan

 > -
Abone ol

Sizler de hâlâ evlerinizde, iş yerlerinizde, izlediğiniz yarışma programlarında, 'Ben olsaydım bu soruyu doğru yanıtlardım' diyip hayıflananlardan mısınız? O zaman bu yarışma tam da size göre! 

Bağlan ve Kazan adlı yarışma, Türkiye’nin ve Avrupa’nın ilk online interaktif ödüllü bilgi yarışması.

Ön eleme veya ön görüşüme olmadan herkes yarışabilir!

Sadece birkaç dakikada kayıt olabilirsiniz. Yarışmacılar Bağlan ve Kazan'a kayıt olduktan sonra internet olan her yerden televizyonla aynı anda yarışabilirler.

Bağlan ve Kazan'da yarışmanız için yapmanız gereken şey çok basit. Yarışma başladığı anda Bağlan ve Kazan adresinden formunuzu doldurup 'online' tuşuna basarak yarışmaya katılıyorsunuz. Evinizden, iş yerinizden, cep telefonu, bilgisayar ve tabletinizle yarışmaya katılabiliyorsunuz.

Yurt dışındakiler de yarışmaya katılabilirler!

Yurt dışındakiler de Türkiye’deki yarışmacılar ile birlikte Almanya, Fransa, Hollanda ve İsveç’ten yarışmaya katılabilirler.

Kayıt olma süreci:

Şunu da belirtelim: Yarışmaya kayıt olmak tamamen ücretsizdir. Kayıt olun, bilgilerinizi girin ve kullanıcı adınızı oluşturun. Kullanıcı adınız telefon numaranız olacak.

Kayıt olma işlemini sadece bir kere yapıyorsunuz. Daha sonraki yarışmalarda, sadece kullanıcı adı ve şifreniz ile sisteme girerek yarışmaya katılabileceksiniz.

Unutmayın, TGRT EU kanalında canlı yayında, "aynı anda" yarışacaksınız. Yarışma saati yaklaştığında, kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek, bekleme ekranında bekleyin.

Canlı yayın devam ederken, stüdyo ekranı ile aynı anda sizlere de “Online“ tuşu gelecek ve bu tuşa bastıktan sonra yarışmaya katılmış olacaksınız. Online tuşunu cihazınızda tıkladığınızda yarışmacı statüsüne geçiyorsunuz. Online tuşunu basmadan yarışamazsınız. Sonrasında ise canlı yayında herkes ile birlikte sorulara cevap verebileceksiniz.

Eleme sistemi:

Sorular canlı yayınla aynı anda sizlere de gelecek. Sorulara doğru cevap verdiğinizde bir sonraki soruya geçebileceksiniz.
Soruya yanlış cevap verdiğinizde, eleniyorsunuz. Yarışma devam ettikçe elenme sisteminden dolaysıyla katılımcı sayısı azalmaktadır.
Son soruda bir “tahmin sorusu” soruluyor. Tahmin sorusuna en yakın cevap veren ödülü kazanıyor.

Bağlan ve Kazan her Cuma 21:30 ‘da TGRT EU'da.

"Bağlan ve Kazan" yarışması TGRT EU'da Dsmart 291. Kanal veya Turksat 4A'dan yayını canlı izleyebilirsiniz!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
inci-prior

Açıkçası kanal biraz sıkıntılı yani uydumuz olmadığı için internetten canlı izlemeye çalışıyorum her site donuyor, internetimde sorun yok oysa ki

windowshackertr

Bağlan ve Kazan' Başladı Bizi Takip Etmeye Devam Edin. www.baglanvekazan.com - www.tgrteu.com

xeamonix

Dünyanın en yavaş internetine sahipken nah kazanırım. Altımda resmen ferari var benzinim yok allah belanızı versin tüm internet şirketleri. Mobil 4.5g ile 300mb küsür görürken evlerde 4mb ten yukarı çıkamıyorsunuz. Şirketleriniz batsın.

baglan-kazan

Bağlan ve Kazan yarışmasına katılmak icin teknolojimiz WEB-APP olarak çalışmaktadır. Yani www.baglanvekazan.com üzerinden yarışıyorsunuz. İster telefondan katılın ister bilgisayar ve laptop'dan katılın. Yarışmamızın önemli özelliklerinden bir tanesi yüksek hıza ihtiyacınız olmamasıdır. İnternet hızınız 1MB olsa bile yarışmaya rahatça katılabilirsiniz.

mustafa-tosun1

Bi katılmak lazım

mehmet-can-atar

ödül ne peki?

Görüş Bildir