Türkiye'nin İlk ve Tek Satış Yarışması: Boğaziçi Sales Challenge'a Başvurular Başladı

 > -

Medya sponsoru olduğumuz Boğaziçi Sales Challenge’a başvurular başladı. Türkiye’nin ilk ve tek satış yarışmasının bir parçası olmaya hazır mısın?

Satış alanında kariyer hedefleyen ve satışı bizzat deneyimlemek isteyen öğrencilerin buluşma noktası Boğaziçi Sales Challenge’ın son başvuru tarihi 15 Mart!

Türkiye’nin en köklü kulübü olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün Satış Pazarlama alt kurulu imzalı etkinlik; aynı zamanda yarışmanın katılımcılarına 18-19 Mart tarihlerinde sertifikalı satış eğitimi Boğaziçi Sales Challenge Akademi fırsatı da sunuyor.

Ön elemelerin ardından 8-9 Nisan’da Johnson&Johnson, Şişecam,Boyner Grup ve Republika Academic Aparts sponsorluğunda gerçekleşecek olan ana etkinlik ise 2 etaptan oluşuyor.

İlk etap olan strateji etabında yarışmacılara bir vaka verilip buna bir çözüm bulmaları ve bu çözümü jüri önünde sunmaları istenmektedir.

2. etap olan negotiation etabında ise yarışmacı grup sahnede bir jüri ile karşılıklı oturup, bilgileri bizim tarafımızdan verilmiş bir ürünü karşısındaki jüriye satmaya çalışmakta ve ikna yeteneklerini göstermektedir.

Sen de bu ilkin bir parçası olmak ve yurtdışı ve staj ödülü gibi birbirinden güzel ödüllerin sahibi olmak istiyorsan 2 kişilik grubunu kur ve hemen başvur!

Başvuru ve detaylı bilgi için: bsc.buik.net sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Alt Katı

34342 Bebek-İstanbul

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
birinci-tekil-birey

Hehe.... "Boğaziçi seylıs çelınc" diye görünce bir an Sülün Osman'a saygı duruşu mu dedim :) (Bilmeyenler için; kendisi galata kulesi, tramvay, galata köprüsü, boğaziçi köprüsü gibi İstanbul mekanlarını birilerine satmak ya da kiraya vermek üzerine sağlam kariyer örneğidir) Not: Yalnızca şakaydı, lütfen alınganlık gösterilmesin, başarılar dilerim.

bayan-simpsoon

Her şey iyi güzelde neden yarışmanın adı ingilizce?

Başlıklar

İstanbul
Görüş Bildir