Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Türk Erkeklerinin Kendilerini Eleştiren Kadınlardan Nefret Etmesinin 16 Sebebi

 > 
8.1bPAYLAŞIM

Kadınlara dair her şey erkekler için konu olabilir, konuşulabilir, dergilere makale olabilir TV programlarında tartışılabilir, reklamlarda kullanılabilir, erkekler arasındaki saçma sapan muhabbetlere, esprilere konu olabilir. Ama bir kadın çıkıp da erkeklerin kadınlara yaptığının aynısı erkeklere yapmaya çalışırsa bu kadın “tu kaka”dır, hadsizdir, rezildir, yarası vardır, aranıyordur, delidir, beslemeyin ölsündür…

Peki erkekler sabahtan akşama kadar kadın poposu, memesi, dudağı konuşurken, bunlarla ilgili foto galerilere, dergilere, TV şovlarına bakarken neden konu kendileri olunca deliriyorlar? E tabii bunun da sebepleri var canlarım…

1. Çünkü Türk erkeklerini eleştiren kadınların %99’u doğru şeyler söyler.

Haliyle kendini olanca çıplaklığıyla karşısında gören erkek savunmaya geçer. Canlarım ya.

2. Türk erkeklerinin vücutlarıyla, tipleriyle, vs. ilgili derin endişeleri vardır.

Ama ortaya çıkmasını konuşulmasını istemezler, konuşan biri oldu mu da… Bebeklerim benim.

3. Bir kadının Türk erkeğine laf söyleme hakkı da nereden geliyor?

Malum Türk kadınlarının hepsi Kezban, bir Kezban’ın Türk erkeğini eleştirmesi de neyin nesi? Bi tanelerim benim.

4. Kadın yerini bilmeli değil mi ama?

Kadın dediğin erine saygılı olur, kusurlarını örter, onu yüceltir, yerini bilir kadın!! Ataerkillerim benim.

5. Türk erkeğinin kendine ait, kendisinin kral olduğu bir dünyası vardır, bu krallığın surlarını toplarla dövmek korkutur onları.

Kadının eleştirisi, Bizans surlarını döven devasa Osmanlı topları gibidir. Er geç o kalın duvarları yıkacağını bilirler. Yeniçerilerim benim.

6. Piyasada gerçekten her anlamda çekici erkeklerin olması ve kadınların bunun farkında olması ürkütücüdür.

İnternette kısa bir tur attığında görüyorsun ki harikulade parçalar var, ama bizim erkeklerimiz maalesef onlardan değil. Hal böyle olunca alıyor bir keder… Kıvanç Tatlıtuğ’larım benim, kıyamam.

7. Koca göbekleri, seyrek sakalları, devasa kilolarıyla her önüne gelen kadına laf söylemek sadece erkeklerin hakkıdır.

Kadının seçme, beğenme hakkı yoktur, onlar 120 kiloluk sevgili olsa dahi hep 55 kilo olmak zorundadırlar.

8. Kadınların uyanıyor oluşundan derin endişe duyuyorlar.

“Bize mecbursunuz” algısının yıkılıyor olması korkutuyor onları, yıllarca elinizde sadece biz varız şiarıyla hareket eden erkeklerin hareket alanı kısıtlanıyor.

9. Annelerinin yakışıklıları böyle olmadıkları gerçeğiyle yüzleşmekte zorlanıyorlar.

Kuzguna yavrusu şahin görünürmüş olayını bir türlü kavrayamadılar, kuzguncuklarım benim.

10. E ama Türk kızı sevişmiyor?!

Tek savunmaları olan Türk kızının sevişmiyor oluşunun yanlış olduğunu fark ediyorlar, kızlar aslında bunlarla sevişmiyor :)

11. Bu kadarının yetmesini istiyorlar.

Her eleştiri, onlara kendilerinde değiştirilmesi gereken bir yön olduğunu hatırlatıyor. Değişmekten, gelişmektense eleştiriyi yapana bok atmak daha kolay.

12. Gösterilen iyi örneklerin aslında azınlık değil çoğunluk olduğunu görmek zorlarına gidiyor.

Anlayışlı, yakışıklı, bakımlı, spor yapan, düşünceli erkeklerin azınlık olmadığını görmek deli ediyor onları. Yıllardır yaşadıkları hayal dünyasının boyaları dökülüyor.

13. “E fırsat vermiyorsunuz ki kendimizi gösterelim”

Her durumdan bir fırsat yaratma çabaları bile çaresizliklerinin işareti aslında ama göremiyorlar. Göremedikçe sinir birikiyor işte.

14. Yurt dışına çıkıp parayla birkaç şey yaşayınca eleştirilerin haksız olduğunu düşünüyorlar.

Erasmus için Polonya’ya gitmiş, 100 yuro verip bir kadınla birlikte olmuş, sanıyor ki Avrupalı kadınlar Türk erkeğine hasta, bizim Türk kızları yüz vermiyor.

15. Bir haftadır duş almadan, tıraş olmadan, iç çamaşırını değiştirmeden bilgisayar başında otururken kendisiyle yüzleşmek zorunda kalmak canını sıkıyor.

Mesela şimdi bu haldekiler kendini gördü ya köpürüyordur :))

16. Şu noktada aslında her gün eleştirdikleri kadınlardan çok daha kötü durumda olduklarını fark edip daha da sinirlenenler el kaldırsın.

Adam sivilceli suratıyla ne güzel Natalie Portman’ın kısa boyunu eleştiriyordu, onun elinden bu hakkı almaya nasıl cüret ettik biz ya :P

Bonus - Aranıyor bu ya, kim üzdü seni güzelim.

Hı hı aranıyorum, ama aradığım sende yok ki be cancağızım?!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
keslayarram

Yok bonus şu olmalı - Kim sikti seni güzelim? Güzel. Çünkü benim aradığım da sende yok. Şimdi siktir git seni kim sikip kıçına tekmeyi bastıysa ona ağla, kevaşe!

keslayarram

16. Valla ağda yapmaktan aciz, kolları kıllı, bıyıklı, tek kaş kızlardan hiçbir şekilde daha kötü durumda değilim. Zaten kültür desen sıfır, bilgi desen yok, beyin desen o zaten yok. E ne kaldı geriye? Tabii ki de güzellik ve bakım. Ee ben çirkin bir adam değilim, kültür desen ortalama bir kültüre sahibim. Bilgi desen de yeterince bilgiliyim. Beyin olarak da karşıma gelebilecek bir Allah'ın kulu yok. Problem nedir? :D Suratım sivilceli değil, kaldı ki Natalie Portman'ın kısa boyunu eleştirmek için Brad Pitt'ten hâllice de olmak zorunda değilim. Bunu sıradan bir kıza yaparsam amenna. Ama Natalie Portman gibi çok göz önünde olan bir oyuncuyu herkes eleştirebilir. Çünkü insanlar tanınmış insanlar hakkında konuşmayı sever ve onlar hakkında konuşur. Kimse benim elimden bir hak alamaz. Burada yazdıklarınla elimden bir sik almış olmuyorsun sikik. :P

keslayarram

15. Duş dediğin ne kada zamanda bir alınır? Her gün duş alalım istersen. Ya da saat başı. Ne dersin? Sikik sikik her yaptığınızı başkalarına dayatmaktan vazgeçin. Haftalık duşumu alırım ve de kokmam. 2 günde bir duş alan insanın derisi yıpranır, saç derileri sikilir amk. Bu son derece sağlıksız. Neyin kafası bu? Yaz mevsiminde değilsek, özellikle de kışın haftada bir duş almak yeterlidir. Zaten bir haftadan önce de saçlar yağlanmaz. Niye her hafta traş olayım gerizekâlı? Kol altlarını diyorsan bir haftada zaten adamakıllı uzamaz. Etek traşı diyorsan zaten görmüyorsun, sanane. E seyrek sakal deyip traş olmaktan bahsetmek neyin kafası o zaman? Sakal erkeğin makyajıdır. Niye traş olalım beynini siktiğim? Merak etme hiç kimse bir hafta boyunca iç çamaşırını değiştirmeden durmaz. Oturmalık giysi mi bu. :D Günlük ya da iki günde bir değiştirilir. Valla kendimle her türlü yüzleşirim. Ve bu canımı zerre de sıkamaz. :D

keslayarram

Puahahahahahahaha. Ulan hangi sığır parayla siktiği escortun kendisine hasta olduğunu sanır? Buna inanmayı geçtim bunu yazıp da diğer insanların buna inanacağını ummak nasıl bir beyinsizlik gerektiriyor amk? Bir şeyi çok doğruymuş gibi yazınca o yazdığın doğru olmuş olmuyor. Ulan sikik Polonyalı kızlar Türk erkeklerini sever zaten. Aynı şekilde Rus kızları da. Bizim kibar olduğumuzu düşünüyorlar. E tabi biz Türk kızlarına yaptığımız gibi direkt asılmıyoruz, kibar yaklaşıyoruz. Ki zaten oranın kızları asılsan da sapık olarak görmez seni orası ayrı. Onlar da sanıyorlar ki çok kibarız. Ama mesele bizim nasıl davrandığımız değil. Onların kendilerine bir erkek yaklaştığında sizin gibi aptal bir şekilde önyargıya kapılmamaları. Kaldı ki bir Rus'u düşürmek çocuk oyuncağından bile basit. Bir bira ısmarlıyorsun anında düşüyorlar amk. :D

keslayarram

14. Parayla birkaç şey yaşamak ne alaka aptal orospu evladı? Parayla yurt dışında yaşayacağının milyon katını burda çok daha rahat yaşarsın. Çünkü zengin avcısı kızlarımız meşhur Türkiye'de. Evet, eleştiriler haksız. Çünkü sen yurt dışında bir kıza selam birlikte yürüyelim mi deyince kız ne münasebet, sen kimsin ben seninle birlikte yürüyorum demiyor. Veya bir soru sorduğunda niye bana soruyorsun orda bir sürü insan var onlara sor diye gündüz gözüyle ayak üstü tecavüz edecekmişsin muamelesi yapmıyor. Olur diyor.

Görüş Bildir