Görüş Bildir
Haberler
Tüm Falları Unutun! Katina Falı Aşk Hayatın Hakkında Her Şeyi Söylüyor!

etiket Tüm Falları Unutun! Katina Falı Aşk Hayatın Hakkında Her Şeyi Söylüyor!

Katina falı; sadece aşka özgü olan fal türlerinden biridir. Kartların üzerindeki mitolojik karakterler geçmiş zamanlarda yaşamış kişilerin olduğuna ve bakılan falda enerjilerinin etkili olduğuna inanılır. Anlayacağın aşk hayatın ile ilgili merak ettiğin her şey burada! Yapman gereken tek şey her soruda tek bir tane kart seçmek. Eğer hazırsan;

Haydi teste!

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

#1

#2

#3

#4

#5

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

#6

#7

#8

#9

#10

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam

Katina falına göre;

Sen aşk hayatında çok büyük bir darbe yemişsin. Daha önce çok sevdiğin bir insanın seni hayal kırıklığına uğrattığını görüyoruz. Sen genelde ilişkilerinde içindeki duyguları tam anlamıyla karşı tarafa hissettirmeyi seviyorsun. Öyle dolambaçlı hareketlere gerek duymuyorsun. Çünkü bir ilişkinin sağlıklı yürümesi için hislerini olduğun gibi belli etmesi gerektiğine inanıyorsun. Kalbinde taşıdığın o büyük sevgiyi tüm içtenliğinle hissettiriyorsun. Onun mutluluğu senin mutluluğundan önce geliyor. Elinden gelen ne varsa hepsini yapmaya çalışıyorsun. Onu kırmamak için elinden geleni yapıyor ve gülümsemesiyle mutlu oluyorsun. Senin aşk anlayışın her zaman bu şekilde. Ama ne yazık ki karşımıza çıkan insan her zaman istediğimiz gibi olmayabiliyor. Seni hayal kırıklığına uğratma için elinden geleni yapıyor. Sen ne kadar güven aşılarsan aşıla o bu güveni sarsmak için elinden geleni yapıyor. Haliyle sonunda büyük bir hayal kırıklığına uğruyorsun. Bundan sonra hayatına birini almayı düşünmüyor aşka tamamen kalbini kapatıyorsun. Aşka dair bütün inancın sarsılıyor... 

Ama sana şunu söyleyelim; karşımıza çıkan insanların hiçbiri aynı değildir. İnsanlar için aşk tanımı bambaşka olabilir. O yüzden bir kişinin hatası yüzünden karşına çıkan insanları yargılamamalısın. Çünkü senin için doğru olan kişiyi de kaybedebilirsin. Ama 3 ay sonra 9 ve 19 tarihli günlerde aşk hayatınla ilgili bir gelişme yaşayacaksın. Bu kişiyle karşılaşır karşılaşmaz aranızda inanılmaz bir çekim olacak. Bunu ikiniz de hissedeceksiniz. Onunla yaşayacağın ve paylaşayacağın çok güzel şeyler olacağını söylemeliyiz. Bunca zamandır karşına çıkan insanların aslında yanlış kişiler olduğunu düşüneceksin. Çok az kaldı sadece bekle ve sabret. O seni bulacaktır!

Katina falına göre;

Sen ilişkilerinde her zaman sevgiden önce güvenmek istiyorsun. O yüzden karşındaki insana duygularını tam anlamıyla açamıyorsun. Bunu yapabilmen için aradan biraz zamanın geçmesi gerekiyor. Fakat bu senin için gerçekten zor bir durum haline gelmiş. Daha önceki ilişkinde yaşadığın en büyük güven olmuş. Doğal olarak hayatın sonradan aldığın insanla ilgili olarak büyük bir güven problemi yaşıyorsun. Öyle kolay kolay kimseye güvenemiyorsun. Yaşadığın hayal kırıklığı seni böyle bir noktaya sürüklemiş. Ne kadar seversen sev eğer güvenemiyorsan o ilişliyi tam anlamıyla yaşayamıyorsun. Çünkü emin olmadan duygularını tam anlamıyla açamıyorsun. Bu durum seni biraz zorluyor tabi. Ama sana şunu söyleyelim çok yakın zamanda hayatının aşkıyla karşılaşacaksın. 

Katina falına göre; hayalini kurduğun o güzel aşkı yaşamana az kalmış. Önümüzdeki senenin ilk yarısında o kişi karşına çıkacak. Seni anlamaya çalışacak ve içindeki bu güven problemini çözmek için elinden geleni yapacak. Sen de zamanla onun tüm bu çabalarını görecek içindeki duyguları tam anlamıyla paylaşabileceksin. Daha önce yaşadığı bu hayal kırıklığını sana bir çırpıda unutturacak kişinin gelmesini bekle sadece. Er ya da geç kalbine girecek ve seni olduğun kişiye dönüştürecek. Tereddüt duymadan, korkusuzca yaşayacağın bir aşk senin olacak. Bizden söylemesi. :)

Katina falına göre;

Daha önce yaşadığın ilişkilerde sorunun genelde karşı tarafta olduğunu düşünüyordun. Fakat geçtiğimiz aylarda sadece karşı tarafta değil kendinin de hatalı olduğunu fark ettin. Bu hata genelde karşı tarafa koşulsuz güvenmen ve kendinden çok ona değer vermenden kaynaklanıyor. Artık sen de farkındasın ve nasıl davranacağını çok iyi biliyorsun. Bunu fark etmen senin için çok büyük bir adım. O yüzden karşına çıkacak insanı sabırsızlıkla bekliyorsun. Artık aşkı tam anlamıyla yaşamak ve doğru adımları atmak istiyorsun. Ve inan o güzel anları yaşamana çok az kaldı! 

Hayatının aşkı ile kavuşmana tamı tamına altı ay kalmış. Düşünsene göz açıp kapayıncaya kadar geçecek. Ve sen hiç fark etmeden onunla karşılaşacaksın. Belki bir iş yerinde, belki bir gece yarısı sokakta... Ama nerede olursa olsun bu senin için çok ama çok değerli bir an olacak. Çünkü bunca zamandır yaşadığın duyguların aslında gerçek olmadığını ve boşa harcanan bir zaman olduğunu düşüneceksin. Artık tüm bunlar geride kaldı. Seni tekrar hayata katacak ve duygularının yeşermesini sağlayacak kişi çok yakında karşına çıkacak. Kendini bu duruma hazırlarsan çok iyi olur. Çünkü kalbinin yerinden çıkmasına, ayaklarının yerden kesilmesine çok az bir zaman kaldı. Sadece 6 altı ay kadar beklemen gerekiyor. :)

Katina falına göre;

Aşktan yana hiçbir zaman yüzünün gülmediğini ve bundan sonra da gülmeyeceği fikrine kapılmışsın. Ama pes etmek için biraz erken değil mi? Hayatına bir süredir kimseyi almak istemediğini anlıyoruz fakat er ya da geç senin için doğru olan kişi karşına çıkacak. Ve o zaman bu zamana kadar yaşadığın tüm o hayal kırıklıklarını unutacaksın. Sadece her insanın olduğu gibi senin de biraz zamana ihtiyacın var. Ve o zaman geldiğinde kalbinde kelebeklerin açacağını ve yüzünü güleceğini çok iyi biliyoruz. Şimdi kafanda kocaman bir soru belirdi. ' Ne zaman karşılaşacağım bu kişiyle?' diye. 

Seçtiğin kartlara göre aşk hayatın şu sıralar durgun gibi. Fakat hiç beklemediğin bir anda o kişi karşına çıkacak ve hiçbir şey anlamayacaksın. Bunca zamandır beklemenin karşılığını alacaksın. Aranızda her zaman hissettiğinden farklı bir bağ olacak ve bunun büyüsüne kapılacaksınız. O doğru kişinin karşına çıkmasına ve ayaklarını yerden kesmesine yaklaşık 2 sene kadar bir süre var. İşte o zaman mutluluğu derinlemesine hissedeceksin. Bizden söylemesi. :)

Katina falına göre;

Evet, daha önce yaşadığın o güzel duyguların sanki sonuna gelmiş gibi hissediyorsun. Bir daha hiç sevemeyecek, aşık olamayacak gibi. O kadar çok sevmişsin ki kendinden fazlasıyla ödün vermişsin. Resmen ruhunu ona teslim etmişsin. Fakat o seni büyük bir hayal kırıklığına uğratmış. Hem de hiç beklemediğin bir yerden. Bir anda mutlu olduğunuz o günlere geri dönmek istemişsin. O berbat anı hiç yaşamamış gibi. Ama gerçekler o kadar acı bir şekilde yüzüne vurmuş ki, kabullenmek zor gelmiş. Bunun yükünü taşıyamayacak gibi hissettin. İşte orada bilmediğin bir şey vardı. O da “zaman.” Herkesin bildiği klişe bir laf olsa da “Zaman her şeyin ilacıdır.” Evet, çok kırıldın hatta çok üzüldün. Belki de hiç geçmeyecek gibi. Ama geçecek. Sen sadece içindeki umudu yitirme. Elbet seni senden daha çok sevecek biri karşına çıkacak. İşte o zaman anlayacaksın, tüm bunların aslında birer hikayesi olduğunu. Aslında seni ona götürenin ardında bıraktığın kişilerin olduğunu. Çünkü sen herkesten çok değerlisin. Ve şimdi bizi çok iyi dinle; 

Hayatının aşkına kavuşmana o kadar az kaldı ki... 2 ya da bilemedin 4 ay sonra karşına çıkacak kişi senin ayaklarını yerden kesecek. Tabii o da sana abayı yakacak bizden söylemesi. Seni tanımak için çok koşturacak ve sonunda amacına ulaşacak. Çünkü sen zor bir insansın öyle hayatına kolay kolay kimseyi almıyorsun. Ama o bunu başaracak ve mutlu bir ilişkiye imza atacaksınız.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1106
560
310
151
143
113
105
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın