Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Terk Eden misin Terk Edilen mi?

-

Haydi başla :)

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın?

3. Malum soruyla başlayalım, gidene mi zor kalana mı?

4. Bugüne kadar senin her kötü anında sana destek olan kimdi?

5. Mutluluğu bu görsellerden hangisi senin için?

6. Bir aşk şarkısı seç bakalım.

Sezen Aksu - Git
Yıldız Tilbe - Vazgeçtim
Sıla - Muhbir
Tarkan - Beni Çok Sev

7. Kime gidersin canın yandığında?

8. Ayrılıktan sonra ilk yaptığın şey ne olur?

Hemen sıradaki adayla ilgilenirim.
Ağlayıp sızlamaktan bir şey yapamıyorum valla.
Kendimi meşgul edecek şeyler bulurum.
STALK!

9. Sevgilin var mı?

10. Son olarak bu aralar neler yapıyorsun?

Okul falan işte
Bir işçi olarak çalışıyorum tabii ki :)
İşşizim :(

Terk edensin!

Verdiğin cevaplara göre sen ilişkilerinde hep terk eden taraf olmuşsun. Terk eden taraf hep zalim olarak görülür insanların gözünde. Halbuki terk edenin canı hep daha çok acır. Sevdiği gibi sevilmediği için de terk eder çünkü insan. Senin terk edişlerin de hep haklı sebeplerden olmuş. Sen karşındakini ne kadar değer versen hep o kadar kötülük görmüşsün. Bunun sonucunda da haklı olarak gitmişsin. Ayrıca gidişlerinde hiç kimsenin canını da yakmamışsın. Hatta en çok dikkat ettiğin şeylerden biri bu. Aradaki saygıyı hep korumuşsun. Tabii verdiğin değerin karşılığını görememek tek sebebin değil. Bazen de ilişkinin heyecanını yitirdiğini, aşkın bittiğini düşünerek gitmişsin. İlişkide heyecanın kaybolması demek senin de gitme vaktin demek. Karşındaki insanla daha fazla vakit geçirmek istemiyorsun. Sana boş bir zaman kaybı gibi geliyor. Senin aradığın şey heyecan... Bazen uzaklaşıp kendi başına kalmak senin çok hoşuna giden şeylerden biri mesela.  Sen yalnızlığı seven ona ihtiyaç duyan birisin. Kimsenin haddinden fazla senin üzerine düşmesini ya da kısıtlanmayı sevmiyorsun. Bu tarz bir durum gerçekleştiğinde de bir dakika bile durmuyorsun orada.

Terk edilensin!

Çoğumuz bu gerçekle pek yüzleşmek istemeyiz. Fakat burada dikkat etmemiz gereken bir nokta var. Tamam terk edilen taraf hep sen oluyorsun evet ama bunun sebebi hayatına yanlış insanları alman. Senin kıymetini bir türlü bilemiyorlar. Hayatın boyunca hep sevmek ve sevilmek istedin ve sen sevdiği için fedakarlıklar yapmaktan çekinmeyen birisin. Birine kendini adamak, biriyle bir ömür geçirmek senin için çok güzel şeyler. En büyük hayallerinden biri de aile kurmak değil mi zaten? Çocukların ve eşinle bir ömür geçirmek istiyorsun. Hayatına da bir kişiyi alıp onunla yola devam etmek istiyorsun. Aşık olmanın özel bir şey olduğunu ve bunu bir kere yakaladın mı, bir daha bırakmak istemiyorsun. Zaten bu uğurda da ilişkini devam ettirebilmek için elinden gelen her şeyi yapıyorsun. Bu konuda sorumluluklarını çok iyi bilen birisin. Sen bu kadar mükemmel olunca karşı taraf baya bir afallıyor tabii. Sonra da sen onu her şekilde kabul de etsen o kendinin sana yetemediğini düşünüyor. Sonucunda da ego savaşları, kendini yetersiz görme gibi sebeplerden dolayı sana üstünlük kurmaya çalışıyor. Uyanıklık yapıp seni terk ederse onun için havalı(!) bir durum oluyor bu. Yani anlayacağın bu kesinlikle senin hatan değil. Sadece hayatına aldığın insanlara biraz daha dikkat etmelisin.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nehir-braderin

Terk edensin! Verdiğin cevaplara göre sen ilişkilerinde hep terk eden taraf olmuşsun. Terk eden taraf hep zalim olarak görülür insanların gözünde. Halbuki terk edenin canı hep daha çok acır. Sevdiği gibi sevilmediği için de terk eder çünkü insan. Senin terk edişlerin de hep haklı sebeplerden olmuş. Sen karşındakini ne kadar değer versen hep o kadar kötülük görmüşsün. Bunun sonucunda da haklı olarak gitmişsin. Ayrıca gidişlerinde hiç kimsenin canını da yakmamışsın. Hatta en çok dikkat ettiğin şeylerden biri bu. Aradaki saygıyı hep korumuşsun. Tabii verdiğin değerin karşılığını görememek tek sebebin değil. Karşındaki insanla daha fazla vakit geçirmek istemiyorsun. Sana boş bir zaman kaybı gibi geliyor. Senin aradığın şey heyecan... Bazen uzaklaşıp kendi başına kalmak senin çok hoşuna giden şeylerden biri mesela. Sen yalnızlığı seven ona ihtiyaç duyan birisin. Kimsenin haddinden fazla senin üzerine düşmesini ya da kısıtlanmayı sevmiyorsun.

cihan-ozen1

Aynısı çıktı banada :)

selin.anli

Terk edensin!

Gizli Kullanıcı

Terk edensin! YOLOO

alisaaa

terk edilensin! valla doğru hahaha

justice_fighter

nası yani terk edenim aq?hep terk edilen oldum çünkü istediğim insanları elde edemedim,terk etmişsem bile beni sevmedikleri içindi yani onlar terk ettirdi..👎

Başlıklar

aşk
Görüş Bildir