Tek Suçları Sevmekti: Ünlü Erkeklerle İlişki Yaşayarak Nefret Odağı Olan 14 Ünlü Kadın

-
Abone ol

Bu ünlü kadınlar, sadece yaşadıkları ilişkilerden dolayı eleştirilerin hedefi haline geldiler. 

Kimi kıskanıldığı için, kimi ise kalp kırdığı için, erkek arkadaşlarının hayranları tarafından bolca öfkeye maruz kaldı.

İşte karşınızda, tek suçu sevmek olan o talihsiz kadınlar...

1. Birinci sırada Justin Bieber ile yaşadığı ilişki sebebiyle Belieber'ların gazabından kurtulamayan Selena Gomez var.

Selena Gomez, Justin Bieber'ın çılgın hayranlarından ölüm tehditleri dahi aldığını açıklamıştı! İlişki boyunca aslında oldukça sakin bir tavır takınan Selena, sırf Justin'in hayranlarının kıskançlığı yüzünden oldukça zor vakitler geçirdi. Neyse ki ilişkileri ile beraber, sosyal medya üzerinden yaşadığı psikolojik baskı da bitti!

2. Belieber'ların öfkesi Selena'dan sonra Hailey Baldwin'i vurdu!

Justin Bieber ile samimi pozlarının basına sızmasından itibaren, bazı Belieber'lar kıskandıkları için, bazı Belieber'lar ise sevgili Justin'lerine kötü kız Hailey'i yakıştırmadıkları için sosyal medya üzerinden kızcağıza tepki gösterdiler. İlişkilerinin daha ileri bir boyuta geçmesi ile beraber, Hailey geçtiğimiz günlerde ölüm tehditleri aldığını açıkladı.

Belieber'lardan korkulur!

3. One Direction hayranları da, en az Belieber'lar kadar sahiplenici! Taylor Swift de hayran teröründen payına düşeni aldı!

1D üyesi Harry ile yaşadığı ilişki hayranları önce kıskandırdı; ilişkinin ardından yazdığı şarkılar ise öfkeye sebep oldu. Neyse ki Taylor Swift'in de sadık bir hayran kitlesi vardı ve onu desteksiz bırakmadılar.

4. Kendall Jenner da One Direction hayranlarının gazabından kaçamadı!

Güzel Kendall'ı da sosyal medya üzerinden çok darladılar, aşağıladılar ve kötülediler. Ama o bunlara kulak asmadı; çünkü o Kendall Jenner!

5. Şimdinin Belieber'ları ve One Direction fanları gibi, eski boyband'lerin hayranları da oldukça sadıktı; 'N sync üyesi Justin Timberlake'i aldatan Britney Spears'ı harcadılar!

Britney'den nefret edenler olarak web siteleri bile kurulmuşlardı zamanında...

6. Genç hayranlar, 'N snyc'in bir diğer üyesi J.C.'nin minik kalbini kıran parti kızı Tara Reid'i korkutmayı da ihmal etmediler.

Tara Reid, erkek arkadaşının hayranları tarafından taciz edildiğini sonradan belirtmişti.

7. Boyband deyince, Backstreet Boys'dan bahsetmemek olmaz! Nick Carter'ın şimdiki eşi, zamanında ölüm tehditleri alanlardan oldu...

8. Genç hayranlar, çok sevdikleri Nick Carter'ı Paris Hilton ile de paylaşamadılar!

Konserlerde "Kötü Cadı Paris" pankartları açıldığını gören Nick Carter duruma üzülse de elinden bir şey gelmedi.

9. Genç kızların biricik arzu nesnesi vampir Edward'ı Robert Pattinson'ı aldatan Kristen Stewart hayranların sevgisinin nefrete dönüşmesini izlemek zorunda kaldı.

Kristen gözyaşları içerisinde basın açıklaması yaparak özür dilemesine ve Robert onu affetmesine rağmen, genç Twilight hayranları onu affetmedi.

10. Usher'ın eski eşi Tameka Raymond ciddi anlamda zor günler geçirdi.

Oğlunun hayatını kaybetmesi üzerine, kadına "Sen bu acıyı hakettin" diyen Usher hayranları bile oldu. Yaşadığı psikolojik şiddet ciddi boyutlardaydı.

11. Mariah Carey ise Eminem hayranlarının en nefret ettiği kişi!

Mariah, Eminem ile ilişkisini çevresine duyurmak istemedi. Eminem ise bunu kendisine bir hakaret olarak gördü ve onu terketti. Pek çok şarkısında da Mariah'a diss attı. 

Hayranları da elbette ki Eminem'i takip etti.

Mariah ise intikamını, klibinde Eminem kılığına girip dalga geçerek aldı.

Çünkü o Mariah Carey!

12. Kendisine "Fix You" gibi efsanevi bir şarkıyı yazan, ince adam Chris Martin'i aldatan Gwyneth Paltrow zaten pek sevilmeyen bir karakterdi; onu sevmeyenlere Coldplay hayranları da katıldı!

Lakin Gwyneth Paltrow elit yaşantısında kimseyi umursamamasıyla biliniyor. Hayranların nefreti ona pek dokunmadı.

13. Biraz da Türkler... Berrak Tüzünataç, Nejat İşler ile ilişkisinden sonra aniden sevilmeyen bir figür haline geldi.

Berrak'ı, Nejat İşler'in hasta olmasına sebep olmakla suçlayanlar bile oldu! Oysa söylentilere göre, ilişkileri iki taraf için de oldukça yıpratıcıydı.

14. En güncel sevilmeyen kadın ise Kıvılcım Ural! Kaan Tangöze'nin yuvasını yıkmakla suçlanan kadın, Tangöze'ye toz kondurmayan hayranlarının nefret odağında!

Oysa Kaan Tangöze'nin hiç mi suçu yoktu?

Sevdikleri sanatçıları böylesine sahiplenecek ve onlar adına intikam alacak kadar ateşli hayranların biraz daha düşünceli davranmalarını diliyoruz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bad-liar

Hailey çok güzel lan

zeynep-kidrauhl

Ne? Kendisinin 'Justin Bieber'mı? Üzgünüm eşcinslerimle takılmıyorum' diyip onu aşağılayan,geçen günlerde 'O bokta kurtuldum artık bekarım' diyip diss atan, geçtiğimiz aylarda 'Purpose vs MİTAM? sorusun önce Purpose diyip herkesin dikkatini çekip prim yapan fakat sonradan cevabını değiştiren birinden ne bekliyorsunuz? sevelim mi? selenator'mu olalım?

Gizli Kullanıcı

Sen bir şey olma. Allah belanı vermiş zaten.

innuendo

#5 justin timberlake'in kazağını babannesi örmüş.

seytantuylu

hsdflkjahlsd güldüm.

bmo

Belieber, One Direction hayranları gibi anlamsız kişileri geçiyorum ama bu galeridekilerden bazıları beraber oldukları insanları aldatmış, bazılarıysa ilişkisi bulunan kişilerle birlikte olmakta bi sakınca görmemiş? Aldatmak suç sayılmaz oldu artık, o da çok ilginç.

mete_cns

Milletin özel hayatından kimene

Görüş Bildir