Görüş Bildir
Haberler
"Taraftarın Desteğiyle Şampiyon Olacağız"

"Taraftarın Desteğiyle Şampiyon Olacağız"

Batuhan
05.10.2015 - 13:29

Ozan Tufan, Fenerbahçe Gazetesi’nin 142. sayısına bir röportaj verdi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Ozan Tufan'ın röportajından öne çıkan kısımlar şunlar:

Fenerbahçe’nin diğer kulüplerden farklı ve çok büyük bir camia olduğunu biliyordum. Fenerbahçe’de samimi olduğum arkadaşlarım vardı. Fenerbahçe’de daha iyi yerlere geleceğimi düşündüm. Sonuç olarak Fenerbahçe’ye geldiğim için ve burada olmaktan çok mutluyum.

Günümüz futbolunda hem hücumda hem savunmada oynamamız gerekiyor. Bu tempoyu kaldırmakta bir hayli zor. Çalışmalarımızı buna göre yapıyoruz. Orta saha oyuncularının tek yönlü değil çift yönlü olması gerekiyor. Benim kendimi en rahat hissettiğim mevkii orta saha diyebilirim.

Sonuçta herkes çalışarak formayı alıyor. Ben de performansımı çalışarak artırmak istiyorum. Formayı çalışarak alıp hiç bırakmak istemiyorum. Çalışmadığımız sürece bekleriz. Bu rekabette en çok takımımız kazanır. Herkes forma için tatlı bir rekabete girecektir bu gayet olağandır ama ben formamı hiç bırakmak istemiyorum bunun içinde çalışıyorum.

Yapılan transferlerden de beklenti şampiyonluk ve Avrupa kupalarında final oynamak. Zaten her maça çıkmadan önce hedefimizin Türkiye de şampiyonluk Avrupa da kupa olduğunu konuşuyoruz ve bunun bilincindeyiz. Biz de sahaya her maçımızı kazanmak için çıkıyoruz.

Bizi her maç desteklemeleri çok güzel. Fenerbahçe’ye gelmeden önce de Fenerbahçe taraftarını beğeniyordum. Şimdi de Fenerbahçe’nin oyuncusu olarak sahada mücadele etmek harika. Bazen taraftarımıza bakıp dalıyorum. Onlar arkamızda olduğu sürece çok rahat şampiyon oluruz. Bizi sahada inanılmaz motive ediyorlar bizi desteklemeye devam etsinler biz onlarla şampiyon olacağız.'

Eurosport

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0