Tanıştıkları Zaman 7 Yaşında Olan Üvey Oğluyla İlişki Yaşayıp Üstüne Bir de Hamile Kalan Kadın

1.2bPAYLAŞIM

Kim kiminle ne yapmış, kafalarımız yandı.

Sizleri 35 yaşındaki Rus influencer Marina Balmasheva ile tanıştıralım.

Marina, 45 yaşındaki eşi Alexey ile evlendiği zaman Alexey'in Vladimir adında bir oğlu vardı ve evlendikleri zaman Vladimir 7 yaşındaydı.

Evlendikten 13 sene sonra boşandılar. Marina şu anda eski eşinin oğlu Vladimir ile birlikte ve hatta çocuk bekliyorlar.

Hamile olduğunu öğrenen Marina ve Vladimir evlenmeyi planlıyorlar.

Vladimir'in bir zamanlar Marina'nın üvey oğlu olduğunu öğrenen takipçileri ise buna tepki gösterdiler ve Marina ardından şu açıklamayı yaptı:

"Saklamaktan çok sıkıldım. Bu dünyada her şey mümkün olabiliyor. 4 haftalık hamileyim, bu yüzden evlenmeye karar verdik."

Birçok takipçisi ise Marina'yı eleştiriyor çünkü Vladimir'i tanıdığı zaman daha 7 yaşında bir çocuk olduğunu ve ona başka bir gözle bakmasının imkansız olduğunu söylüyorlar.

Takipçilerinden bir tanesi bu durumu şöyle açıklıyor: "En çok şaşırdığım şey, bu çocuk senin gözlerinin önünde büyüdü. Ona annelik yapman gerekirken, nasıl hamile kalabildin?"

Marina ise katıldığı bir programda Vladimir ile olan ilişkisinin eski eşi Alexey ile olandan çok daha eğlenceli olduğunu söylüyor ve şunları ekliyor:

"Ben kendimi olgun bir kadın gibi hissetmiyorum. Vladimir beni genç ve mutlu hissettiriyor."

"Vladimir belki bir gün daha genç bir kadın ile tanışıp beni bırakabilir ama hiç sanmıyorum. Cesur ve iyi bir adam olarak büyüdü."

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
vague-gem

hayatı ,bbros, ccoach, phub vs tokenli sitelerden öğrenenlerin normal karşıladığı, ülkenin genel ahlak seviyesinin sıfırın altında kaldığı, hatta günümüzde ve şuan bu düzensiz sapkın ilişkiyi kafasında kuran bununla ilgili içerik arayan karbonsz skilesi insancıklarla aynı havayı soluyoruz. herkes kendine dikkat etsin bu sulalesi zkilesiceler heryerdeler.

birinci-tekil-birey

Bu temelden eve girip inşaat bitince yerleşmek gibi bir şey olmuş. Şakası bir yana, olmaması gereken ve genel ahlak yapısına aykırı bir durum.

benzeynepim

iğrenç nasıl bir midesizlik bu pislik seni

pazartesi

20 yaşındaki ebemi de genç hissettirir aq. Uygunsuz ama ilişkileri 18 yaş altında başlamadıysa pedofili de değil, ahlak sınırlarını zorlamışlar sadece. Benim merak ettiğin adamın babası bu duruma ne diyor👀

yazkkafana

pedofilinin kadını erkeği yok işte ister kadınlar da erkekler gibi pedo orosbu çocukları olabiliyor

Görüş Bildir