Görüş Bildir
Haberler
Survivor'da Nisa ve Ogeday Sevgili mi? Survivor Nisa ve Ogeday Aşk mı Yaşıyor? Evrim Ağzından Kaçırdı...

Survivor'da Nisa ve Ogeday Sevgili mi? Survivor Nisa ve Ogeday Aşk mı Yaşıyor? Evrim Ağzından Kaçırdı...

Daha önce Survivor'da yarışan Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı aşk yaşamıştı. Survivor All Star'a dönen eski sevgililer zaman zaman gündeme geliyor. Bu kez All Star'da Nisa Bölükbaşı'nın Ogeday ile aşk yaşadığı iddia edildi. Evrim Keklik yarışma sırasında Nisa ve Ogeday'ın sevgili olduğunu ağzından kaçırdı. Peki, Survivor'da Nisa ve Ogeday sevgili mi? Survivor Nisa ve Ogeday aşk mı yaşıyor? İşte merak edilenler...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Geçtiğimiz yıllarda birlikte yarışan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı'nın program sonunda öpüştükleri ifşa olmuş sevgili oldukları ortaya çıkmıştı. Ancak ikilinin aşkı kısa sürmüş ve All Star'a katılmadan önce ayrılmışlardı. Bu kez All Star'da Nisa Bölükbaşı'nın Ogeday ile aşk yaşadığı iddia edildi ancak çift “Çıkan haberlere evet de demiyorum, hayır da demiyorum; havada bırakıyorum” ifadeleriyle kafaları karıştırmıştı. Yarışmanın diğer bir ismi Evrim ise bu aşkı ağzından kaçırarak gizli aşkı ifşa etti.  Peki. Survivor'da Nisa ve Ogeday sevgili mi?

Survivor'da Nisa ve Ogeday Sevgili mi?

Survivor'da Nisa ve Ogeday Sevgili mi?

Survivor Evrim Keklik sözleriyle sosyal medyada gündem oldu. Barış Murat Yağcı'ya parkurda sinirlenen Evrim sözleriyle Nisa Bölükbaşı ve Ogeday Girişken'in sevgili olduğunu adeta kanıtladı. Evrim Keklik'in Barış Murat Yağcı için 'Bunun sevgililerine anlam veremiyorum' demesine Nisa sessiz kalamadı.

Survivor Nisa, 'Bana da laf atmasaydın' şeklinde Evrim'e cevap verdi. Ardından Evrim de 'Ogeday varken öyle bir şey yapmam' cümlesini kurdu. Bu yanıt sosyal medyada 'Aşk doğruymuş' denmesine sebep oldu.

Ogeday, Nisa ve Barış Adada

Ogeday, Nisa ve Barış Adada

Nisa ve Barış Murat Yağcı sevgili olmuş, bir süre sonra ayrılmıştı. Mayıs ayında da ilişkilerini noktaladıklarını duyurduktan sonra Nisa, eski Survivor yarışmacısı Ogeday Girişken'le anılmıştı.

Survivor All Star'da Nisa Bölükbaşı ile aynı takımda mücadele eden olan Ogeday Dominik'e gitmeden önce “Çıkan haberlere evet de demiyorum, hayır da demiyorum; havada bırakıyorum” ifadeleriyle kafaları karıştırmıştı.

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
5
1
1
1
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın