Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Suriyeli Çocuğa Yapılan Bu Şaka İnsanoğlunun Ne Kadar Alçalabileceğini Gösteriyor!

 > -

İstanbul'daki bir oyun parkında "havadaki uçak bomba atacak" diye korkutulan Suriyeli küçük çocuk.

Uçak ve silah seslerinin eksik olmadığı,

Her gün rastgele bir yerin bombalandığı Suriye'den kaçıp gelmiş bir ailenin küçük bir ferdi o sadece.

Kısacık yaşamının çoğunluğunda o ortamı görmüş, yaşamış bir çocuğa bu şakayı yapanların insanlığını sorgulamayalım da ne yapalım?

Oyun oynaması gerekirken kenara çekilip derin düşüncelere dalmış küçücük bir çocuğun korkusundan kendilerine eğlence çıkardıklarını sanan, bu tarz insanlıktan nasibini almamış kişilerin dünyamızdan eksilmesi dileğiyle...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
piyetro-yurdana-88

Vay amk şakayı yapan da Suriyeli. Irkını siktimin anormalleri sizi.

emrullahabi

Edecek küfür bulamıyorum.

disiskaan

EEEEEEEEEEEEEEEE Konuşan Türk mü? kim kime ne şakası yapmış? Bunların burada olması başından bir şaka gibi zaten. 15 sene sonra araplar ve bunların bir güç oluşturma çabası bizi 2. kurtuluş savaşına sürüklemeyecek mi? ki bunlar bedavadan vatandaş bunlar üni öğrencisi bunlar ,bir arkadaşımın söylediğine göre, 1/3 paraya çalışan aynı işi yapan bireyler. sen az ödersen sana da az öderler. sen ülkeni araplar suriyeliler yesin bitirsin diye mi kurdun, savundun, savunuyorsun?

Gizli Kullanıcı

Ufacık çocuğun ne günahı var da sen bunları yazabiliyorsun ya?

piyetro-yurdana-88

15 yaşındaki çocukların götünde kurt mu vardı da Çanakkale'ye koştular dergahına soktuğum?

tomoyo-chan

en azından kendi vatanları için savaşıp şehit oldu bizim askerlerimiz kaç yaşında olursa olsun. Kaçmadılar, gitmediler. Çünkü biliyorlardı kimse sahiplenmeyecekti onlara. kaçmak çözüm değildir sorunlarını ülkemize taşıdılar

pis-soverim

o uçak gtüne girsin orrspu çocuğu...

Gizli Kullanıcı

Ben hayatımda evlat acısı yaşamadım ama söylenir ALLAH kimseye yaşatmasın diye. Bu şakayı yapan şerefsizin annesine babasına sesleniyorum, acı ve üzüntü yaşamayacağınıza eminim çünkü ancak böyle bir şerefsizlik, şerefsiz bir anne ve baba sayesinde olur.

Görüş Bildir