Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Söylemeseniz Bile İkizler Burcu Olduğunuzun Buram Buram Anlaşılacağı 14 Özellik

 > 
26bPAYLAŞIM

Bir ortamda siz varsanız herkes çok eğleneceğini bilir! Bir lafınızla kendinize hayran bırakmanın formülünü de bulmuşsunuz. Oh..

Ama tabi ki anti-ikizler çetesi sayesinde bu zamana kadar ne ikiyüzlülüğünüz kaldı, ne dedikoduculuğunuz. 

Neyse ki fazla zeki olduğunuz için bunları takmadınız. Aşırı iyi bir dost olduğunuz için çevrenizdekiler de böyle düşünmüyor. E geri kalandan da size ne zaten.😁 

Ah! Neşeniz yeter! 💃

1. Bir laf etmenizle tüm dikkati üzerinize çekmeniz bir oluyor hakkaten.

2. İkizler der demez hemen "İkiyüzlü olurlar!" diyenler utansın. İki ayrı karakter bir kere o. Size bir tanesi yetiyorsa napalım yani?..

3. İkizler burcuyla çalışıyorsanız lütfen biraz daha hızlı ve pratik olabilir misiniz? Zira onlar hızlı olmayan bir şeyi beklerken içlerine karanlık çöküyor, beklemekten çıldırıyorlar.

Fazla zeki ve pratik zekalı insanlar bunlar, şakaya gelmez.

4. Her şeyden çabucak sıkılmak = İkizler. Bence çok şansınızı zorlamayın çünkü bu sevilmeyi çok ama çok seven İkizler birgün bir bakmışsınız anında size anforo + block yapıvermiş.

Ya da; çok isteyerek başladığınız tenis kursunu 2 haftada bırakıp drama kursuna keskin bir geçiş yapmanız çok normal. Maymun iştahh!💜

5. Bu kadar cazibe fazla değil mi ya 😍 Biraz da başka burçlara kalsa ya? Kızları ayrı erkekleri ayrı bir seksapele sahip..

6. Laf sokmayı biraz fazla sevmek suç mu? Söylemeyin de içinizde mi kalsın yani.. Hiç..

7. Yeter ki özgür olduğunu hissetsin, gerisi teferruat. Her daim savaşmaya hazır, hırslı kimliği en çok da kendini özgür hissedemediği zaman devreye giriyor.

Evlilik fikri ne kadar güzel gelse de, ilk tereddüt yine bu konudan geliveriyor. Ya özgür hissedemezse 😵

8. Ne anlayışlı, ne güzel arkadaşsınız öyle.. Kedi canınızı sizin...

En çok terazilerle iyi arkadaş olduğunuz söylense de siz aslında her burç için potansiyel bir "dost"sunuz. Belki de bazı dostluklarınız sivri dilinizden sonra devam etmeyebilir, aman olsun.

9. "Karakter sahibi" ne demek herkese göstermek sizin işiniz. Gel deyince gelen, git diyince gidenlere kapak olması amacıyla bu burç çıkartılmış gibi. Tavrınız baya net.

Sizi oyalamak yürek ister gibi.

10. Herkesin buluşmalara ilk sizi çağırması tesadüf değil tabiki de. Gerçek bir eğlence bombası olduğunuzu isteseniz de saklayamazsınız. Hafif çatlak olduğunuzu da eklemeden edemeyiz.

Kimsenin yapamayacağı eğlenceli bir şey yapılacaksa orda tüm gözler size çevrilir.

11. Birisi mi ikna edilecek? İkizler halleder..

Konuşma kabiliyetiniz ve ikna gücünüz 5 üzerinden 5 işaretlenmiş maşallah..

12. Dedikodu değil o! İstihbarat sağlamak.. Bu işi hem sizin kadar seven hem de sizden iyi yapan yok. Yiğidi hem öldürmeyip hem de hakkını yememeyi başardığınız için; BİZİMLESİNİZ!

13. İkizler'e soru soruyorsanız, karşılığında da soru gelecektir hazır olun. Çünkü o ilk sorunuzdan gideceğiniz yeri çoktan çözdü bile.

-Cumartesi müsait misin?

-Neden? Bir şeyler yapmak için mi?

14. Susuyorsa baya korkun.. Konuşursa hiç sıkıntı yok 😏

Konuşmayı evlatları kadar çok seven bir tür var karşınızda. 

Onlara iyi bakın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
atacan-atacan

Ancak bu kadar iyi anlatılabilirdi sonuç olarak ateşten gömlek üşüyeni ısıtır..

yuksel-alpay-bacak

yanlız 5.ci gif ikizler değil üçüzler

berkaycim

Tam anlamıyla ben tam tam tam :D Şirretimdir bi de haziran ikizleri tam ikizlerdir

grumpy-cat

İnsansı hayvan varlıklar. Kararsız, tutarsız, kafası bulutlarda, biraz da kafası bişeylere çalışan. evet, o ben oluyorum.

linkop

2zler konusuna bulaşan diğer burçlar, burcunuzu da alın gidin bir ya

Görüş Bildir