Görüş Bildir
Haberler
Şota: "Kendimiz Olmak İçin Çalışmaya Devam Edeceğiz"

Şota: "Kendimiz Olmak İçin Çalışmaya Devam Edeceğiz"

Enver K.
17.10.2015 - 13:27

Trabzonspor Teknik Direktörü Şota Arveladze, 'Biz sahnelenmek istenen oyunun parçası olmayacağız. Kendimiz olmak için çalışmaya devam edeceğiz' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Trabzonspor Teknik Direktörü Şota Arveladze, 'Biz sahnelenmek istenen oyunun parçası olmayacağız. Kendimiz olmak için çalışmaya devam edeceğiz' dedi. 

Arveladze, Trabzonspor dergisindeki yazısında, ortaya koydukları mücadelenin önünün en ilkel yöntemlerle kesilmeye çalışıldığını savundu. 

 'Dünyadaki otoriteler 'Futbolu nasıl bir adım daha ileriye taşırız?' diye düşünürken, buna ayak uydurmaya çalışanları paçasından aşağıya çekmek akıl ve izan dışıdır' diyen Arveladze, şunları kaydetti:

'Herkesin gözü önünde liderlik şansımızın elimizden alındığı, sonrasında daha da aşağıya çekildiğimizi, hepimiz ileri ve geri oynatmaya gerek kalmadan çıplak gözle gördük. Geçmişte yaşanan onca emek hebasının artarak devam etmesini, Trabzonspor camiasının kanıksamasını beklemek, yanmakta olan fitili görememektir. Yeni bir takım olmamıza, eksiklerimizi henüz tam anlamıyla gideremememize karşın, elimizden alınanları da üzerine koyduğumuzda, topladığımız puan ortadadır.'

Trabzonspor'un daha iyi olacağını belirten Arveladze, 'Belli ki bu durum birilerini oldukça rahatsız ediyor ve kartopu çığa dönüşmeden durdurulmaya çalışılıyor ancak biz sahnelenmek istenilen oyunun parçası olmayacağız. Kendimiz olmak için çalışmaya devam edeceğiz. Bu yolda ilerlemeye engel teşkil ettiğimiz düşüncesi oluştuğu takdirde, fedakarlıktan kaçmayacağımızın da bilinmesi, görevimize huzurlu bir şekilde devam etmemizi sağlayacaktır. Hayattan isteyeceğim en son şey burada kazandığım sevgi ve saygıyı kaybetmek olacaktır' ifadelerini kullandı.

AA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
8
3
2
2
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın