Sosyal Medyada Uçkurunu Çözüp Online Olan ve İpini Koparmış Deli Danalar Gibi Her Kadına Ücret Soran Erkekler

-

Uçkurunuzun bağını bi bağlayın!

Başlıktandan anlayacağınız gibi bu içeriğin konusu tamamen uçkurunun bağını kopartıp sosyal medyada deli danalar gibi kadınları taciz eden erkekler.

Böyle bir benzetme yaptığım için de danalardan özür diliyorum.

Bu konuya değinmemizin nedeni son dönemlerde çok fazla kadının kendilerine gelen taciz mesajlarını ifşa etmesi. Çünkü sosyal medyada uçkur sorunu yaşayan gırla insan var.

Son olarak da "snowfuckerr" isimli Twitter kullanıcısı kendisine gelen "Ücret Nedir?" yazan taciz mesajını ifşa etti. Çok da güzel yaptı.

Hatta gelen bu mesajı atan kişinin akrabalarına gönderdi. Bazıları bu durumun ifşalanmaması gerektiğini ya da mesajda yazanın masum bir şekilde iletişim kurma amacı taşıdığını da düşündü. Ay canım masum bir olaymış bak sen!

Yok efendim öyle bir şey düşünemezsiniz. Hiçbir erkek tanımadığı bir kadına bu şekilde para karşılığı cinsel birliktelik talep edemez. Bu masum bir olay değil, düpedüz tacizdir. Her şeyin bir adabı var. Önce bunun farkına bi' varalım.

Tanınan biri de olsa böyle mesajlar atarak kadınları rahatsız edemezsiniz. Sonra ifşalanınca bir zahmet orada burada da ağlamayın.

İfşalanınca da fellik fellik avukat arayıp kendinizi aklamaya çalışıyorsunuz. Siz kadınlara her istediğini yazabileceğini zannedenler, kusura bakmayın bunu hak ediyorsunuz. Sizi uçkurunuza sahip çıkmaya davet ediyorum.

SİZ NELER DÜŞÜNÜYORSUNUZ? YORUMLARDA BULUŞALIM!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
deen-tharkuho

Sosyal medyada mesajları arkadaşın olmayan insanlara kapatmak diye bir şey yok maalesef önüne gelen herkese olur olmaz mesaj atmayı kendilerine hak görüyorlar

spiritorbs

Geçenlerde bi kadın tel numaramı bi şekilde bulmuş . wp tan yazdı işte . Paraya ihtiyacım var . Yurt paramı ödemem lazım . Bana yardımcı ol . Ben de mutlu olayım sen de mutlu ol dedi . Ben de paraya ihtiyacın olduğu içinmi yoksa huy edindiğini mi anlamak için biraz zarfladım baktım belge filan gönderiyor . Yurt parasını Ziraat bankasına yatırdım . Bir daha da kimseden böyle bir şey için para isteme dedim . Kendisini seviyorsa istemez artık .

deen-tharkuho

Yuh! parası yoksa okumasın be kardeşim hiç olmasa orospuluk yapmaz

spiritorbs

Bi şekilde bu kolay parayı alıştırmışlar ona . Ben asla kabul etmem böyle bi şeyide . Dolandırılmamak için dikkat ettim sadece . Baktım doğru her şey . Gerekeni yaptım . Ama bu üniv.lerde para karşılığı ilişki yaşanmıyor demek değil . Çatır çatır yapıyorlar işte . Engel olamıyorsun .

domalt-trump

Tacizi ifşa ettiğinde sende onu taciz etmiş oluyorsun. Hiç utanmayıp şikayet etse özel hayatın gizliliğini ihlalden mahkemeye çıkarsın, ceza çıkar mı belli olmaz. En doğrusu direk savcılığa gitmek, suç duyurusunda bulunmak. Daha sonra mahkemeye verdim deyip o zaman ifşalanabilir.

wisletful

Gösterilen 3 paylaşımda tamamen tii ye almak gibi bişi . Hele Sn. Borak'a bir milyon dolarmıs da iş adamıymıs falanda filan . Birazcık mantıklı düşünürseniz bu tarz bir işe giricek erkek direk üst segment escortlara yazılır yani . Bakıyor merhaba yazsam nasılsın yazsam cevap vermeyecek bende argo yazıyım diyip sözde '' Kendini tatmin ediyor '' olan bu. Şurda gösterilenlerden biri tamam 4 bin dese , erkeğin cebinde 10 lira yoktur .. :) Bu biraz da kedi uzanamadıgı ciğere mındar misali gibi .

wisletful

Kolay kolay sosyal medyadan tanımadıgı birinden gelen bu tarz bir mesaja hangi kadın tamam okey diyebilir erkekler bunu düşünmüyor mu sankiiii , o an libido tavan yapmıştır , kadını beğenmiştir fakat kendisine fazla gördüğü için kendince bir eylem yapmıstır olan bu yani . Yoksa bu tarz mesajların %95 i palavra ...

metin-akalp

Başka insanlarla aranızda gerçekleşmiş özel yazışmaları, görüntü paylaşımlarını o insandan izin almadan herkese açık şekilde paylaşmak suçtur. Ki ciddi bir suçtur. Bunun ahlaki boyutunu tartışabiliriz ki elbette internet üzerinden insanları rahatsız etmek de bir tacizdir ve suçtur. Yine de ifşa ettiğiniz bir yazışmanın, fotoğrafın, videonun sahibi sizden şikayetçi olursa kanunen suçlu konumunda olacağınızı unutmayın.

metin-akalp

Yaşanmış bir hikayede internetten bir kadınla tanışan bir bey kadını telefonundan göndereceği belli bir köntör karşılığında çıplak gösteri yapması için ikna eder. Kadın şovunu yapar, adam kontörünü gönderir. Konu kapanır. Sonrasında adam kadınla tekrar irtibata geçer. Bu kez canlı erotik şov yanında buluşmak istediğini söyler. Kadın yine şovunu yapar, kontörünü alır ama birkaç gün sonra sözleştikleri buluşmaya gelmez. Adam sinirlenir. Suç duyurusu için savcılığa gider. Savcıya kadınla görüştüğünde çektiği görüntüleri de verir. Savcı kadına değil adama dava açar. Çünkü kadının görüntülerini izinsiz çekmiştir. Kadının şikayeti olmamasına rağmen adam suçlu konumuna düşmüştür.

Görüş Bildir