Görüş Bildir
Haberler
Sokakta Efendi, Mutfakta Aşçı, Yatakta Leopar Gibi Olmasını Bilen Erkeklerin 13 Özelliği

Sokakta Efendi, Mutfakta Aşçı, Yatakta Leopar Gibi Olmasını Bilen Erkeklerin 13 Özelliği

Erkekler sürekli olarak kadınlarla ilgili beklentilerini sıralayıp duruyor.  Zannediyorlar ki bizim onlarla ilgili hiç kriterimiz yok. Bu yüzden de nedense dünyanın en rahat insanları olarak dolaşıyorlar. Halbuki o işler öyle değil! Amaç eğer mükemmel erkekteki olması gereken özelliklerse, onu da çok iyi biliriz! 

Buyrun hanımlar ve beyler, işte o adam!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Sokakta efendi olan bir bey, otobüs, metrobüs gibi toplu taşıma araçlarında mutlaka ayakta olan kadınlara yer verir; bacaklarını açıp oturmaz.

2. Dışarıda bir mekanda takılırken efendi gibi yiyeceğini yer, içeceğini içer; tanımadığı kadınlara salça olup can sıkmaz.

3. Birileriyle sohbet ederken mutlaka karşısındakini dinler; cep telefonu, yan masa veya televizyondaki maç ile ilgilenmez.

4. Bir hanımla yemek yemeğe gittiğinde önündeki yemeği vahşi doğadaki bir aslan gibi parçalayarak yemez; sakin sakin takılır.

5. Mutfakta her zaman harikalar yaratır. 1 TL'lik makarnadan bile beş yıldızlı restoranlara yakışır spesiyaller çıkartır.

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Sevgilisine sürpriz yemekler hazırlamak, onun için bir görev değil, zevk aldığı bir hobidir.

7. Kendi karnı acıktığında basit bir tost yapacak olsa bile süslediği tabağı görünce sizin de karnınızın acıkmasına sebep olur.

8. Sadece antin kuntin yemekleri değil, yayla çorbasından kıymalı patatese kadar geleneksel yemekleri de çok iyi kıvırır.

9. Yatakta ise hanımına bir sincap gibi narin yaklaşıp, bir panter gibi devam etmeyi de kimseden öğrenecek değildir!

10. Kendi isteklerini ön planda tutmaz; mutlaka hanımının dilek ve şikayetlerini özenle değerlendirir.

İçeriğin Devamı Aşağıda

11. Sürprizlere açıktır, tek düzelikten hoşlanmaz. Karşısındaki kadına verdiği elektrik, şehrin yüksek gerilim hattındaki enerjiye eşittir.

12. Her şey bittikten sonra kıçını dönüp uyumaz, eşinin yanında gaz çıkartmaz ve kalkınca ilk olarak çoraplarını giymez.

13. Bütün bu özelliklere sahip adamların sayısı yeryüzünde 5 ile 10 arasında değişmektedir. Onların da ya başı bağlıdır, ya da ömrünüz boyunca size denk gelmez.

Acı gerçekler...

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
109
79
62
22
13
4
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Faruk Naçar

#1 Ayakta giden bir yolcuya yer vermek için tek bir kriterim var o da, "zor durumda olması". Yani; Yaşlı, Hamile, Hasta, Çocuklu Kadın, Taciz durumu vesaire.... Devamını Gör

Pelinsu

Bence de

desmondhume

#1 ben neden toplu taşımada kadına yer veriyorum ki? biz eşit olalım dedikçe erkeklerin üzerine bindirilen yükler rahatsız etmeye başladı. yeter kardeşim erk... Devamını Gör

Neo Mentor

Toplu taşıma araçlarında kadınlara yer verme zorunluluğu(!) sadece ülkemizde var sanırım. Avrupada bu hareket kibarlığın aksine kabalık olarak bakılıyor.