Sizi Hayattan Bezdirmek İçin Anne Karnındayken Yeminler Eden İkizler Burcu Erkeğiyle Evlenmemeniz İçin Bazı Nedenler

905PAYLAŞIM

Yalansa yalan deyin...😂

Şimdi efendim başlıkta da söylediğimiz gibi kadınları hayatan soğutan bu erkekleri çok iyi tanıdığınızı zannedersiniz ama üzgünüm öyle bir şey yok. Ömür boyu da olmayacak çünkü hayatınızda görebileceğiniz en değişken insan var karşınızda.

Sivri diliyle her an sizi kıyıda köşede ağlatabilecek potansiyelleri vardır. Yani ananızdan emdiğiniz süt burnunuzdan çıksın istemiyorsanız uzak durmak yararınıza olacaktır.

Flört etmeyi, başka insanlarla aşna fişne yapmayı da severler. Vallahi hayat bunlara güzel...

Üff bir de bunlar yetmezmiş gibi çocuksu ruhlarından dolayı ilgi isterler. İşimiz gücümüz yok bir de bakıcılık mı yapacağız? Yok öyle bir şey, şefkat arayan yallah ana kucağına...

İlgi isterler dedik ya aynı zamanda çok fazla ilgi gösterilmesine de tahammülleri yok. İlk maddede değişken varlıklar olduklarını size söylemiştik. Yani dayanabilirim diyorsanız siz bilirsiniz, biz uyarımızı yapalım da.

Onunla tanıştığınız andan ölene kadar her şeyinizi sorgular. O sorguladıkça sizi hafakanlar basar.

Hah, üstüne bir de sinirli yapılarını eklersek tadından yenmez. Şekil şukul yapmayı, artistlenmeyi sever bunlar. Neye alevleneceklerini de ömrünüz boyunca kestiremezsiniz. Peki çekmek zorunda mısınız? HAYIR!

Allah ikizler burcunu konuşsun diye yaratmış vallahi. Kulaklarınızı kanatana kadar mütemadiyen konuşur. Boş konuştuğunu anladığınız an bir kulağınızdan girsin diğerinden çıksın. Yapacağınız tek şey bu...

Tamam çekiciler, insan onları görünce yangın var diye bağırıp çayır çimene koşmak istiyor ama yoruyorlar be kardeşim! Hem bedenen hem de ruhen karşılarındaki insanı tüketiyorlar...

Neyse, hakkınızı helal edin artık çünkü güzel gömdük ikizler erkeğini. Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

UYARI: İkizler erkeğiyle herhangi bir sorunum yoktur! 😂

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
c-dream

Yazar hediye olarak bir çift boynuz yemiş saygılar

yasin-keskin3

yazar sevgilisinden ayrılmış anlaşılan ve adamın burcu ikizler olduğu için burdan görnderme yapıyor galiba

melih-gode

Ya kusura bakmayın da bi sktirin gidin aq yeter artık bende ikizler burcuyum 8 senedir aynı kadın ile beraberim şu an evliyiz bir kez bile aldatmadım yeltenmedim dahi. İkizlere egolu diyen diğer burçlara bi dönüp baksın Allah aşkına her boku ikizler yapıyor aq siz sütten çıkma ak kaşıksınız çünkü. Dengesizmişiz dengesiz falan değiliz sadece canımız nasıl isterse o şekilde takılırız onu da size mi sorucaz arkadaş bok surata bak hele ikizler sevgilisinden yemiş tokadı gelmiş burada içerin yapmış iyi olmuş bukalemun seni. Eğer ikizleri kendinize bağlayamayacak kadar iyi birisi değilseniz konuşmayın boş boş ben gayette eşime ve evime bağlıyım başka karıya kıza bakasım bile gelmiyor, bi bok beceremeyin sonra "e ikizler burcuydu ben nabayım" diyin ebenin amını yap sokuk.

ozzy_oz

bi ikizler burcu şeytan amk diğerleri melek zaten yarası olan da şeytan taşlar gibi taşlamış hemen.

veronikapavlov

kötü yorumların hepsi külliyen yalan en bebeksi burç ikizlerdir inanmayın inandırmayın üzülüyoruz sonra arkdslr..s.s.s

Görüş Bildir