Görüş Bildir
Haberler
Sırt Çantasından Bel Çantasına Kombinlerinize Yakışacak En Güzel 12 Öneri

etiket Sırt Çantasından Bel Çantasına Kombinlerinize Yakışacak En Güzel 12 Öneri

CansinA
16.07.2021 - 18:00

Bazen kombinlerimizde bazı şeyler hoşumuza gitmiyor ve olmamış gibi hissediyor ve bakıp bakıp bulamıyoruz ama fark etmediğimiz çok önemli bir detayı atlıyoruz; çantamız! Küçük bir detay gibi görünse de neredeyse kombinimizi tamamen etkileyen bir parça kendileri. Bunun için size 12 farklı tarzdan her biri için çeşitler içeren koleksiyonlar oluşturdum. Çanta tutkunuysanız, yeni çantalar arıyorsanız, fikirlere ihtiyacınız varsa buyurun bir göz atalım!

'Önerdiğimiz ürünleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir.'

'Bizi, onedio.vitrin Instagram hesabımızdan da takip edebilirsiniz.”

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Uzun askılı omuz çantaları

1. Uzun askılı omuz çantaları

Hemen hemen hepimizin ilk tercihleri arasında uzun askılı omuz çantaları yer alıyor. Hem taşımasının rahat olması hem de görünüşünün güzel olması bu tercihimizde büyük etkiye sahip. Siz de uzun askılı omuz çantalarını tercih ediyorsanız, sizin için oluşturduğum koleksiyon burada.

2. Omuz çantaları

2. Omuz çantaları

Uzun askılı omuz çantalarını çok seviyoruz ama bazılarımız da kısa askılardan yana, yani klasik omuz çantalarını tercih ediyor. Bildiğinizden şaşmayıp tarzınızı değiştirmek istemiyorsanız, kısa askılı omuz çantası için çeşit arıyorsanız sizin için oluşturduğum koleksiyon burada.

3. Bel çantaları

3. Bel çantaları

Son dönemlerde bel çantaları epey popüler oldu. Önceleri kaba bir tabirle 'emekli' çantası dediğimiz bel çantalarına çeşitler getirerek hepimize sevdirmeyi başardılar, doğrusu çok da iyi yaptılar! Yanınıza çok şey almıyor ve elinizde, kolunuzda ya da omzunuzda çanta taşımaktan hoşnut değilseniz bu bel çantaları çok kullanışlı oluyor! Seviyorsanız ya da 'bir tane alayım da deneyeyim dedikleri kadar var mıymış?' derseniz, sizin için oluşturduğum koleksiyon burada.

4. Bilek çantaları

4. Bilek çantaları

Bir Burhan Altıntop klasiği olan bilek çantaları 😂. Garanti ediyoruz ki öyle görünmeyeceksiniz. Oldukça şık çeşitleri olan bilek çantaları çok tercih edilmese de hem güzel görünen hem de kullanımı rahat olan çantalardan birisi. Şöyle bir göz gezdirmek isterseniz, sizin için oluşturduğum koleksiyon burada.

5. Sırt çantaları

5. Sırt çantaları

Benim favorim sırt çantaları... Rahatına düşkün olanların bir numaralı çanta tercihi sırt çantaları oluyor tabii ki. Siz de benim gibi valiz misali 'N'olur n'olmaz ben şunu da yanıma alayım da' diye alakalı alakasız her şeyi çantanıza dolduruyorsanız gerçekten geniş olmalarıyla hayat kurtarıyorlar. E tabii rahat diye şık olmayacak diye bir şey yok. Bir bakmak isterseniz, sizin için oluşturduğum koleksiyon burada.

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Mikro çantalar

6. Mikro çantalar

Bir önceki maddemizin tam tersi olan okuyucularımızı da unutmadım. 'Öyle çok şeye gerek yok ihtiyacım olan sığsın yeter' derseniz son birkaç yıldır revaçta olan mikro çantalar tam size göre! Yokmuş gibi rahat edeceğiniz ama görünüşüyle kombininizi tamamlayacak mikro çantalar için fikir arıyorsanız, sizin için oluşturduğum koleksiyon burada.

7. Hasır çantalar

7. Hasır çantalar

Hasır çanta dendiğinde hepimizin aklına plaj çantası geliyor ama normal, günlük kombinlerimizle de hasır çantalar çok güzel oluyor. Özellikle açık tonlarda giyindiğimiz yaz aylarında bir de hasır çanta takarsak... Görünüşüyle hepimizin kalbini fethetmesi bir yana, bir de çok tercih edilmediği için doğru kombinlendiğinde tüm gözleri üstünüze çevirtecek etkiye sahip bu çantalardan edinmek isterseniz, sizin için oluşturduğum koleksiyon burada.

8. Telefon çantaları

8. Telefon çantaları

Sadece cüzdan ve telefon alıp evden çıkabilen şanslı kişilerdenseniz ya da kocaman çantanın içine atıp kırk saat telefonu bulamayıp çıldıranlardansanız bu minik telefon çantaları oldukça kullanışlı ve işinize yaracak türden. 'Evet ihtiyacım tam da bu!' derseniz, sizin için oluşturduğum koleksiyon burada.

9. Abiye çantalar

9. Abiye çantalar

Davetler, düğünler, akşam yemekleri... Elbise bir şekilde hallediliyor ama kıyafetinize uygun çanta bulmak bazen zorlayıcı olabiliyor. Abiye çantalara çok gerek duymadığımız için çoğunlukla bu ihtiyacımızı görmezden geliyoruz ama ihtiyacımız olduğu zaman da 'neden almadım ki!' diye yakınıyoruz. Eğer siz de böyleyseniz bu sizin için bir işaret sevgili okuyucularımız! Tekrar telaşa girmemek için önerilerime bir bakmalısınız. İşte, sizin için oluşturduğum koleksiyon burada.

10. El çantası

10. El çantası

Nedendir bilinmez ama sanki el çantaları hep abiyelerde olmalıymış gibi bir genel yargı var ama yok efendim, günlük kombinlerimize de çok güzel uyuyor! Tercihinizi el çantalarından yana kullanıyorsanız, sizin için oluşturduğum koleksiyon burada.

İçeriğin Devamı Aşağıda

11. Örgü çanta

11. Örgü çanta

Önceleri babaanne çantası olarak, hor görülen örgü çantalar şimdilerde çok moda. Yazlık bölgelerde daha çok tercih edilse de günlük kombinlerinizle doğru renkteki çanta da  çok şık duracaktır. Gelin bir bakın, sizin için oluşturduğum koleksiyon burada.

12. Torba çanta

12. Torba çanta

Kullanımı çok rahat olan torba çantalar omuz ve sırt çantası olarak kullanılabilmesiyle büyük bir rahatlık sağlıyor. Sırt çantası tarzında bir şey arıyor ancak tam sırt çantası olsun istemiyorsanız torba çantalar bunun için birebir bakmak isterseniz, sizin için oluşturduğum koleksiyon burada.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
11
5
1
1
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın