Görüş Bildir

Sevgilisi, 5. Kattan Düşen Ukraynalı Modelin Son Anlarını Videoya Almış...

Anasayfa > Gündem

Ukraynalı fotomodel Anzelika Srabiants'ın birlikte yaşadıkları rezidansın balkonundan düşüp ölmesinin ardından tutuklanan köpek eğitmeni sevgili Burak Ercan'ın, genç kadının son anlarını videoya aldığı ortaya çıktı. 'Please' diye bağırdığı duyulan kadının düşme anının da yer aldığı öğrenilen görüntüye savcılık el koydu.

İstanbul Sancaktepe’deki lüks bir sitede Ukraynalı fotomodel Anzelika Srabiants’ın, köpek eğitmeni sevgilisi Burak Ercan ile yaşadığı evin balkonundan düşüp ölmesiyle ilgili detaylar ortaya çıktı.

DHA'nın aktardığına göre Anzelika Srabiants ve sevgilisi, eğlenmek için Ataşehir’de bulunan bir restorana gidip yemek yedi. Alkol alan çift, Ercan’ın iddiasına göre tartışmaya başladı. Ukraynalı model, Ercan’a yumruk atarak kaşını yardı. 

Çift eve vardıktan sonra da olay gerçekleşti.

"Bana yumruk attı. Kaşımı yardı"

"Bana yumruk attı. Kaşımı yardı"

Genç kadının ölümünün ardından Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alınan ve sevk edildiği adliyede, ‘kasten öldürme’ suçundan tutuklanan Burak Ercan ifadesinde şu ifadeleri kullandı:

'Anzelika Srabiants kız arkadaşım olur. Akşam Ataşehir’de bulunan bir restorana giderek yemek yedik. Daha sonra da alkol aldık. Bu sırada kıskançlık nedeniyle tartışmaya başladık. Restorandan çıktıktan sonra taksiye bindik. Bu sırada da tartışma devam etti. Anzelika bana yumruk attı. Kaşımı yardı. Kendi evime gitmek istiyorum dediğinde de taksiden indik. Anzelika ayakkabısını çıkararak, koşmaya başladı. Ben de peşinden gittim.

İkna ederek benim evime gitmek için taksiye bindik. Eve geldiğimizde de tartışma devam etti. Ben de lavaboya girdim. Çıktığımda balkondan kendini sarkıttığını gördüm. Hemen cep telefonu videosunu açarak, kayıt yapmaya başladım. Sonra ben de balkona giderek yukarıya çekmek istedim ancak başaramadım. Beşinci kat balkondan aşağı düştü.'

Görüntülere el konuldu

Görüntülere el konuldu

Burak Ercan’ın cep telefonuyla çektiği videoya incelenmek üzere el konuldu.

Ukraynalı modelin korkuluklardan tutunurken sadece ellerinin görüldüğü 2 dakikalık videodan genç kadının “Burak Burak” diye seslendiği, Ercan’ın da İngilizce olarak “come come” yanıtı verdiği, son olarak da Anzelika Srabiants’ın “please, please” diye bağırdığının tespit edildiği öğrenildi. 

Videoda kadının aşağı düşmesinin de görüldüğü öğrenildi. 

Videonun yanı sıra site güvenlik kamera kayıtlarına da savcılık tarafından el konuldu.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?