Görüş Bildir
Haberler
Sevgilinden Ayrılma İhtimalini Söylüyoruz!

etiket Sevgilinden Ayrılma İhtimalini Söylüyoruz!

Onedio müneccimlik ekibi olarak bugün sevgilinden ayrılma ihtimalini söyleceğiz!

Bunu öğrenmeye hazırsan haydi teste!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Haydi başlayalım.💔 Yaşını öğrenebilir miyiz öncelikle?

2. Sizinki ilk görüşte aşk mıydı?

3. Sevgilini ailenle tanıştırdın ama ailen sevgilinden pek haz etmedi. Tepkin ne olur?

4. Sevgilini ilk kez en yakın arkadaşlarınla tanıştırdın ama ondan pek hoşnut olmadılar. Aklından ne geçirirsin?

5. Peki sevgilinle tartışma sıklığınız nedir?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Peki bu tartışmalardan sonra hangi taraf daha çok özür diliyor?

7. Diyelim ki işinden kovuldun, bunu sevgilinle ne zaman paylaşırsın?

8. Geldik son soruya. Samimi olarak cevap ver. Bu ilişki ne kadar sürecek gibi duruyor?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

%100 ayrılacaksınız!

%100 ayrılacaksınız!

Verdiğin yanıtlara göre sevgilinden yüzde 100 ayrılacaksın! Ne bekliyordun ki? Verdiğin cevaplara göre sevgilinle yakın bir bağ kuramadığın çok belli. Sık sık tartışmalar, önemsememeler falan... İlla bir bağ kuracaksın, çok seveceksin diye bir şey yok tabi belki de senin mizacın böyle. Tutamayacağın sözler, efendime söyleyeyim boş vaatlerde bulunmak tarzı şeylere girişmezsen belki de güzel biter bu ilişki. İlişkinin bitmesi demek dünyanın sonu değil tabi önemli olan ilişki bittiğinde de güzel hatırlayabilmek her şeyi. Umarım siz bunu başarırsınız!

%60 ayrılacaksınız!

%60 ayrılacaksınız!

Verdiğin yanıtlara göre sevgilinden yüzde 60 ayrılacaksın! Hiç neden bu sonuç çıktı şimdi deme! Görünen köy kılavuz istemez sonuçta. Kendinize çeki düzen vermezseniz bu ilişkinin sonu belli. Bu sondan dönebilmek sizin elinizde. Birbirinize saygınızı yitirmeyin, sevginizin değerini bilin ve bu ilişkiyi kurtarın. Sonra pişman olmayın diye söylüyoruz bunları yoksa tabii ki dünyanın sonu değil ayrılmak. Ama mutlu olmak varken neden böyle olumsuzluklar yaşansın ki!

%40 ayrılacaksınız!

%40 ayrılacaksınız!

Verdiğin yanıtlara göre sevgilinden yüzde 40 ayrılacaksın! Birbirinize bu bağlılığınız sürdükçe, birbirinize zarar vermemeye devam ettikçe ayrılığınız çok zor gözüküyor. Her şeyin başı anlayış... Birbirinize karşı anlayışlı ve hoşgörülü olduktan sonra hiçbir güç sizi ayıramaz. İnsanların sizi parmakla gösterip ''ne güzel ilişkileri'' var dedikleri ilişki sizin ilişkiniz işte. Bunu bozmamak tamamen sizin elinizde. Bozacağınızı da hiç düşünmüyoruz. Aynen böyle devam sizi gidi çifte kumrular!

%1 ayrılacaksınız!

%1 ayrılacaksınız!

Verdiğin yanıtlara göre sevgilinden yüzde 1 ayrılacaksın! Herkesin gıpta ettiği, imrendiği, her şeyin yolunda gittiği bir ilişkiniz var. İlk günden itibaren birbirinize olan sevginiz ve saygınız hiç eksilmedi aksine günden güne artarak büyüdü. Burada ikinizin de son derece anlayışlı insanlar olmanızın da payı büyük. Ufak tefek şeyler için hayatta birbirinizi incitmiyorsunuz. Birbirinize ve ilişkinize zarar verecek şeylerden koşarak uzaklaşıyorsunuz. Kısaca bu ilişkinin de, birbirinizin de değerini çok iyi biliyorsunuz. Ne diyelim Allah bozmasın, maşallah size!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
344
274
228
148
102
78
42
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?