Senin Öfken Hangi Renk?

-
Abone ol

Evet, öfkemizin de rengi vardır. Bu renk öfkemizin karakterini belirler. Acaba senin öfken hangi renk? Öğrenmenin tek yolu: Bu test!

1. İlk olarak; ne sıklıkla öfkelenirsin?

2. Bunlardan hangisi seni daha çok deli eder peki?

3. Sinirlendiğin zaman vücudunda oluşan fiziksel tepki ne oluyor?

Ağlama isteği
Kas kasılmaları
Mide bulantısı
Dişlerimi sıkarım
Nabız hızlanması
Baş ağrısı

4. Senin kişiliğine en çok uyan müzik türünü seç!

Pop
İndie / Rock
Blues / Jazz
Hip-hop / Rap
Tekno / House
Klasik / Opera

5. Öfkelendiğin zaman kendini rezil ettiğin oldu mu hiç?

6. Sana vurana diğer yanağını mı dönersin yoksa karşılık mı verirsin?

7. Kendini sakinleştirmek için ne yaparsın peki sen?

Yazı yazarım / Resim yaparım
Yemek yerim
İçerim
Müzik dinlerim
Spor yaparım
Açık havada dolaşırım

8. Son olarak kızgın bir ünlü seç!

Ozan Güven
Sevda Demirel
Caner Toygar
Doğuş
Erol Büyükburç
Ahmet Çakar

Senin öfkenin rengi sarı!

Senin doğan genel anlamıyla pozitif ve neşeli. Bu yüzden de öfken de kesilikle yıkıcı değil. Sen sinirli olduğun durumlarda daima sakinliğini korur ve uzlaşmacı hareket edersin. Yani sen birçok kişinin aksine köprüleri yıkan değil, barışçıl davranansın.

Senin öfkenin rengi mor!

Sen son derece popülersin ve gerçek bir starsın. İlginin odağındasın daima ve bunu gerçekten çok seviyorsun. Spot ışıkları hep seni takip ediyor. Bu yüzden de sen öfkelendiğin zaman öfkeni herkesin içinde belli etmez, kimseye izleyecek malzeme veremeye dikkat edersin. Sinirini daha sonra çok güzel bir şekilde çıkartırsın. İntikamcısın da denilebilir yani.

Senin öfkenin rengi kahverengi!

Sen son derece mantıklı bir insansın. İnsanlara da çok değer verirsin. Kimseye kolay kolay kızmaz, hayatından çıkarmazsın. Senin öfken de böyle, son derece mantıklı. Eğer ortada önemsiz bir durum varsa uzatmaz, kestirip atarsın. Fakat durum ciddiyse hiç tereddüt etmeden tepkini koyar ve o kişiyi hayatından çıkarırsın. Sen etrafında kesinlikle seni üzen insanları tutmazsın.

Senin öfkenin rengi beyaz!

Sen öyle her şeye sinirlenmezsin. Çünkü senin son derece iyilik dolu ve temiz bir karakterin var. İnsanlarla tartışmaktan, küsmekten nefret edersin. Bu yüzden hayatının her anında olabildiğince sakin durmaya özen gösterirsin. Fakat şöyle de bir durum var ki sen haksızlığa asla gelemezsin. Bir yerde bir adaletsizlik, haksızlık gördün mü anında sesini çıkarır, tepkini mutlaka belli edersin.

Senin öfkenin rengi yeşil!

Sen çok dengeli bir insansın. Genel olarak huzurlusun, sakinsin. Sinirlendiğin de çok nadir görünür senin. Bu durumlarda da dengeli kişiliğini korur, ona göre hareket edersin. Her zaman orta yolu bulup uzlaşma odaklı davranırsın sen. Bu yönün birçok kişi tarafından takdir ediliyor.

Senin öfkenin rengi mavi!

Sen çok hassas ve duygusal bir insansın. Çok çabuk kırılıp, üzülüp sinirlenebilirsin. Fakat asla belli etmezsin bunu etrafına. Genelde sinirlendiğinde yalnız kalıp kendi kendini sakinleştirmeyi tercih edersin. Müzik dinler, yazı yazar, resim yaparsın. Kendini bu tür uğraşlarla oyalayarak kendi kendine terapi yaparsın. Sinirlendiğin kişilereyse tepkini genelde susarak verirsin. Ne demişler; söz gümüşse sükut altındır.

Senin öfkenin rengi kırmızı!

Sen öfkelerin en top'ını yaşıyorsun. Genel olarak son derece tutkulu ve duygularını en uçlarda yaşayan bir insan olduğun için öfkenin de bu kadar güçlü ve yıkıcı olması şaşırtıcı bir durum değil. Sen öfkelendiğin zaman seni tutabilene aşk olsun. Yakar yıkar, bağırır çağırırsın. Ve kesinlikle özür dileme taraftarı da olmazsın. Ne diyelim, senin doğan böyle.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
esmanur-karakurt

kırmızı

Gizli Kullanıcı

Senin öfkenin rengi sarı! Senin öfkenin rengi sarı! Senin doğan genel anlamıyla pozitif ve neşeli. Bu yüzden de öfken de kesilikle yıkıcı değil. Sen sinirli olduğun durumlarda daima sakinliğini korur ve uzlaşmacı hareket edersin. Yani sen birçok kişinin aksine köprüleri yıkan değil, barışçıl davranansın.

ozalp22

Senin öfkenin rengi kırmızı!

mustafa-karakoc2

Senin öfkenin rengi mor!

hasan-yilmaz27

Senin öfkenin rengi kırmızı! Sen öfkelerin en top'ını yaşıyorsun. Genel olarak son derece tutkulu ve duygularını en uçlarda yaşayan bir insan olduğun için öfkenin de bu kadar güçlü ve yıkıcı olması şaşırtıcı bir durum değil. Sen öfkelendiğin zaman seni tutabilene aşk olsun. Yakar yıkar, bağırır çağırırsın. Ve kesinlikle özür dileme taraftarı da olmazsın. Ne diyelim, senin doğan böyle.

Görüş Bildir