Görüş Bildir

Senin İlişki IQ Puanın Kaç?

Anasayfa > Test > İlişki Testleri

İlişkiler konusunda ahkam kesmeyen yoktur. Herkes en doğruyu bilir. En doğruyu yapar. En doğruyu senin bildiğinden şüphemiz yok. Peki ya ilişki IQ puanın kaç? Hadi bakalım.

1. Öncelikle bugüne kadar kaç ilişkin oldu?

1. Öncelikle bugüne kadar kaç ilişkin oldu?

2. Nerede tanışılan kişiyle ideal çift olunur?

2. Nerede tanışılan kişiyle ideal çift olunur?

3. İlk buluşmada hesabı kim öder?

3. İlk buluşmada hesabı kim öder?

4. Sağlıklı bir ilişkide;

4. Sağlıklı bir ilişkide;

5. Çiftler;

5. Çiftler;

6. Seks iyi bir ilişkinin;

6. Seks iyi bir ilişkinin;

7. İyi bir ilişkide iki taraf da her yaptığından;

7. İyi bir ilişkide iki taraf da her yaptığından;

8. Kıskançlık;

8. Kıskançlık;

9. Çocuk sahibi olan çiftlerin ilişkileri;

9. Çocuk sahibi olan çiftlerin ilişkileri;

10. Bütün arkadaşlarını tanımam gerekir.

10. Bütün arkadaşlarını tanımam gerekir.

183!

183!

Bir ilişki uzmanıyla karşı karşıyayız!  Nerede ne yapmasını iyi bilen davranışlarına çok dikkat eden partneriyle iktidar savaşına girmeyen birisin. Oh oh ne güzel. İlişkide kendine güvenin tam. Kendine güvenin tam olduğu için egonu yenmişsin. Maşallah tü tü tü. Bu özelliğin ilişkilerini de kusursuz yapabiliyor. İlişkinin kapısındaki önemli üç anahtarı keşfetmişsin: Sevgi, güven ve inanç.  Bu kapıdan seninle giren aradığını bulur.  Ne zaman tanışıyoruz?

175!

175!

Doğru insanı bulabilirsen başarılı ilişkilerin insanısın!   İlişkilerini bağımlılık üzerine değil sevgi temeli üzerine kuruyorsun. Sevgilini hapsetmek yerine onu özgür kılmayı tercih ediyorsun. Taktikler oyunlar pek sana göre değil. Doğal davranıyorsun. Karşı taraf çeşitli taktiklere başvurduğunda ise bu keyfini kaçırıyor. İlişkilerin senin için kıymetli ve değerini bildiğin için uzun süreli olması için adımlar atıyorsun. Bütün kayınvalidelerin aradığı aday sensin.

162!

162!

Bir ilişkinin yürümesi için gereken emek ve çaba ne kadar gösterilmesi gerekiyorsa en üst seviyede gösteriyorsun. Bu emek ve çabanın karşılığını ne kadar aldığın bilinmez ama senin için ilişkiye karşılıklı verilen emek çok önemli.  Karşındaki yeterince emek vermeyince ilişkiden soğuyorsun.  Empati kurabilmen karşındakini anlamada kolaylık sağlıyor. Partnerini de biraz özgür bırakabilirsen senden iyisi yok. Sal gitsin sal bi'şi' olmaz.

151!

151!

İlişkilerin için kafanda belirlediğin bir algoritma var. O doğrultuda ilerliyorsun. Her davranışa göre geliştirdiğin bir hamle var. Kendi doğruların var ve onlara sıkı sıkıya bağlısın. Doğal olarak senin doğrularını kabullenemeyen insanlarla ilişki kuramıyorsun. O kişileri değiştirme çalışmaların da hüsranla sonuçlanıyor. Senin ilişkiye bakışın kuralların aslında bu dünyaya ait ama insanlar seni anlamıyor. Uzaylılar gelebilir mi artık?

129!

129!

İlişkilerinde doğru iletişim kurmanla, karşındakine değer vermenle doğru ilişkilerin aranan insanısın. Sen ne kadar doğruları yapsan da karşındakiler için aynısını söylemek pek mümkün değil. Eksiklerin yok mu? Elbette var. Kimin yok ki :) İlişkilerini ilmek ilmek örüyorsun. Gereken inceliği gösteriyorsun lakin arada ipin ucunu kaçırdığın oluyor.  Hangimiz arada hatalar yapmıyoruz ki?

113!

113!

İyi bir tatile ihtiyacın var. Kendini dinlendir. İnsanlardan biraz uzak dur. Çevreni gözlemle. İnsan davranışları hakkında bol film izle kitap oku. İlişki testinde neden mi bunlardan bahsediyoruz? Sıkıntılı bi dönemdesin ve bunu atlatman için reçete önerdik. Kolay gelsin.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
233
122
72
36
19
15
12
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Nursema Örer

183! Bu puana göre %75 burslu güzel bir ilişkiye yerleşmem gerekirdi..

Melis Yıldırım

151 . İlişkilerin için kafanda belirlediğin bir algoritma var. O doğrultuda ilerliyorsun. Her davranışa göre geliştirdiğin bir hamle var. Kendi doğruların va... Devamını Gör

Ray Shishman

183ler hep yalnız ama..