Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Senin İçin Bir İlişkinin Olmazsa Olmazını Söylüyoruz!

-

İlişkiler pek çok şeyin birleşiminden oluşur ama bazı şeyler vardır ki kimileri için onsuz olmaz, olması dahi düşünülemez. O kimyayı yakalamak adına senin için en çok ne lazım, hangisi olmadan yapman mümkün değil sana söylüyoruz. Haydi gel öğrenelim!

1. İlişkiler üzerine söylenmiş bu sözlerden hangisine daha yürekten katılıyorsun bize söyle ve bununla başlayalım.

“İnsanları; kitaplar gibi düşünün. Ve kapaklarına bakıp aldanmayın. Asıl değerini okumaya başlayınca anlarsınız.”
“Hiçbir kalp zorla elde edilmez.”
“İlk aşk, devrimden farksızdır; hiç değişiklik olmadan sürüp giden hayat bir anda darmadağın oluverir.”
“Biri eğer gözlerini senden kaçırıyorsa; emin ol ki o gözlerde sana ait bir şeyler vardır.”
“Birlikte ağlamaktaki tatlılık kadar hiçbir şey kalpleri birbirine bağlamaz.”
“Bir insanın sana neler yaptığını unutabilirsin; ama o insanın sana ne hissettirdiğini asla unutamazsın.”

2. Hangisi olmadan 24 saat geçirmekte daha fazla zorlanırsın bize söyleyebilir misin?

3. Peki şimdiye kadarki en uzun ilişkin ne kadar sürdü?

4. Bu görsele uzun uzun bak ve bize sana en fazla hangisini çağrıştırdığını söyle lütfen.

5. Senin için bir ilişkiye başlamak mı daha zor yoksa bitirmek mi?

6. Brad Pitt'in bu ilişkilerinden hangisi sence en ideali ya da birbirlerine en çok yakışanı?

Angelina Jolie
Jennifer Aniston
Gwyneth Paltrow
Christina Applegate

7. Son olarak özel bir gün olmamasına rağmen sevgilinden bir hediye aldın, hangisini tercih edersin?

Kitap
Oyuncak ya da peluş
Çiçek
Kıyafet
Saat ya da mücevher
Elektronik eşya

Sadakat!

Senin için bir ilişkinin olmazsa olmazı: Sadakat! Sen her şeyden önce karşındaki insana sonsuz bir güven duyma ihtiyacı hissediyorsun. Asla aklının ucuna dahi bir şüphe yerleşmemeli. Sadakat olmadığı sürece senin için hiçbir ilişkinin anlamı yok. Sana sadık bir partner ile kalan her türlü eksiği gözardı edebilirsin. Sadakat aradığın ölçüde sadık bir insan olduğunu da eklemek lazım tabii ki.

Huzur!

Senin için bir ilişkinin olmazsa olmazı: Huzur! Sen diğer her şey bir yana bir ilişkide en önce huzur arıyorsun. Kavga gürültüden uzak, kafanın rahat olduğu, onun yanında kendini huzurlu hissettiğin bir ilişki senin ideal birlikteliğin oluyor. Huzurunu kaybettikten sonra ne olursa olsun, ne kadar aşık olursan ol o ilişkiden hızlıca soğuyorsun.

Fedakarlık!

Senin için bir ilişkinin olmazsa olmazı: Fedakarlık! Sen partnerinden gerektiği yerde fedakarca davranmasını bekliyorsun çünkü sen de elinden geldiği ölçüde fedakarlık gösteren bir insansın. Verici birisin, kendinden gidiyor olsa bile sevdiklerin için elinden geleni yaparsın. Aynı şekilde sevdiğin insandan karşılık göremez, onu ilgisiz ve bencil bulursan o ilişkiden hızlıca soğursun. Her şey bir yana fedakarlık bir yana senin için.

İyi bir cinsel hayat!

Senin için bir ilişkinin olmazsa olmazı: İyi bir cinsel hayat! Sen cinselliğe oldukça düşkünsün ve bir ilişkide her şey eksik olsa bile yolunda giden bir cinsel hayatınız yoksa senin için ortada büyük bir problem var demektir. Düzenli ve tutkulu bir cinselliğin olmadığı her ilişki senin için eksik bir ilişki olacaktır.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kimligibelirlenemeyenkisilerce

kesinlikle s. çmışsın editör. cinsellik evet gerçektir doğaldır yaşanmalıdır ama cinsellik ne benim ne başkası için ilk sırada olamaz. bu sapıklıktır. ilişki diyorsun ilişkilerini merak ettim nasıl bi kafa. gerçekten çok basit olmalı bir insanın ilk tercih olarak cinselliği araması için basit bir beyni olmalı. hayvanlar mesela sadece cinselliktir onlar için ilişki. başka sözüm yok

tipikteraziii

İyi bir cinsel hayat!

kimligibelirlenemeyenkisilerce

aferim sana farklı kız

apollobitch

Cinsel seks

alesgerli.z

Sadakat! Sadakat! Senin için bir ilişkinin olmazsa olmazı: Sadakat! Sen her şeyden önce karşındaki insana sonsuz bir güven duyma ihtiyacı hissediyorsun. Asla aklının ucuna dahi bir şüphe yerleşmemeli. Sadakat olmadığı sürece senin için hiçbir ilişkinin anlamı yok. Sana sadık bir partner ile kalan her türlü eksiği gözardı edebilirsin. Sadakat aradığın ölçüde sadık bir insan olduğunu da eklemek lazım tabii ki.

kimligibelirlenemeyenkisilerce

testin kapağına bakılırsa ne kadar basit ellerden çıktığı açık

Görüş Bildir