Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Senin Hayatına Yön Veren Duygu Ne?

115PAYLAŞIM

Senin hayata farklı bakmanı sağlayan duygu ne?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Arkadaşın senden borç istediğinde hangi emoji gibi oluyorsun?

4. Uzun ve yorucu bir günün sonunda ne yaparsın?

Önüme kim çıkarsa sinirimi ondan çıkarırım.
Sevdiğim biriyle güzel vakit geçiririm.
Direk uyurum.
Beni eğlendirecek bir şeyler izlerim.

5. Yeni tanıştığın bir insanın geçmişini merak edip sorar mısın?

Tabii ki sorarım neden sormayayım?
Merak ederim ama gidip karşısına sormam.
Merak da etmem sormam da...

6. Aşkı soralım sana. Hayatının aşkını bulacağına ve bir gün çok mutlu olacağına inanıyor musun?

Tabii ki de elbet bir gün mutlu olacağım.
Bazen umutsuzluğa kapılmıyor değilim.
Hayır, aşk falan yalan işler bunlar inanmayın.

7. Peki bu resimde ne görüyorsun?

Bir kalp
Bir mantar bulutu
Bir patlama
Başka bir şey

8. Son olarak bize burcunu söyler misin?

"Şefkat" çıktı!

Senin en belirgin ve hayatına yön veren duygun, kuşkusuz, hemen herkese yetecek şefkatin. Sevecensin, cana yakınsın, candansın. İnsanı seni alıp götüresi, kendine alası gelir. Ama yok, sen herkesin sevgilisisin. Kendini sevdirmeyi biliyorsun; ama bunun için ekstra bir uğraş göstermiyorsun; samimisin, içinde geliyor be işte, zorlamayla olmaz zaten. Yardımseverlikse sende kendiliğinden; ama arada kendi söküklerini diksen iyi olur diyoruz, sayın terzi!

"Umut" çıktı!

Senin hayatına hükmeden, seni yönlendiren duygu, hiç şüphesiz, umut! Etraf her ne kadar karanlık olsa da, senin için tünelin ucunda her daim ışık vardır. Pozitifsin; bardağın dolu tarafından bakıyor, sürekli olarak gelişmeye ve ilerlemeye inanıyorsun. İçindeki bu umut ateşi, etrafındakileri de ısıtıyor. Bulaşıcısın yani, ama pek tabii ki iyi anlamda. Bu yüzden de sevilen bir kişiliksin: Seni sevemeyen kendinden şüphe etsin :)

"Şehvet" çıktı!

Senin yaşamına bütünüyle yön veren duygu: Şehvet! Sen tutkulu bir insansın: Aşka tutkunsun, bilgiye tutkunsun, hayatı derine, daha derine yaşamaya tutkunsun. Her zaman ama her zaman içindeki sesi dinliyor ve arzuladığının peşinden koşmayı biliyorsun. Er ya da geç alıyorsun da. Güzel olan her şeye karşı da bariz bir zaafın var. Senin kafanda kural falan yok kısaca!..

"Merak" çıktı!

Senin en baskın ve hayatına yön veren duygun, sınırsız merakın. Senin için her şey bir gizem, bir sır. Yeni şeyler denemekten korkmuyorsun. Bilgiye de açsın: Geceleyin ateşler içinde uyanarak, ağzını dayayıp musluğa su içer gibi... Çok çabuk sıkıldığını, rutini çok sevmediğini de ekleyelim: Değişmeye, evrimleşmeye karşı inancınsa pek yüksek. Son olarak sen cevaplardan çok, soruların insanısın: Tam bilim insanı mayası!

"Hassaslık" çıktı!

Sen oldukça duygusal ve hassas bir kişisin. Üzülmeye, hüzünlenmeye, hasret çekmeye meyillisin. Ufacık bir şeyde bile gözlerin yaşarabilir; çünkü bu dünyadaki her şeye karşı duyarlısın: Özellikle çocuklara, hayvanlara ve doğaya! Ancak senin en güzel özelliğin, dışarıdan hiç öyle durmasan bile, oldukça güçlü bir karaktere sahip olman. Üzülürsün edersin ama düştüğün yerden kalkmasını da iyi bilirsin. Son olarak dikkatli bir insan olduğunu da eklemek gerek, ki bu seni ayık tutan bir özellik, ey incelikli insan!..

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
suide-yeter-demir

Umut

queen_of_the_7_kingdoms

"Umut" çıktı! Senin hayatına hükmeden, seni yönlendiren duygu, hiç şüphesiz, umut! Etraf her ne kadar karanlık olsa da, senin için tünelin ucunda her daim ışık vardır. Pozitifsin; bardağın dolu tarafından bakıyor, sürekli olarak gelişmeye ve ilerlemeye inanıyorsun. İçindeki bu umut ateşi, etrafındakileri de ısıtıyor. Bulaşıcısın yani, ama pek tabii ki iyi anlamda. Bu yüzden de sevilen bir kişiliksin: Seni sevemeyen kendinden şüphe etsin :)Thanx

aysenur-yikilmaz

şefkat <3

gzm-ynklr

"Umut" çıktı! Senin hayatına hükmeden, seni yönlendiren duygu, hiç şüphesiz, umut! Etraf her ne kadar karanlık olsa da, senin için tünelin ucunda her daim ışık vardır. Pozitifsin; bardağın dolu tarafından bakıyor, sürekli olarak gelişmeye ve ilerlemeye inanıyorsun. İçindeki bu umut ateşi, etrafındakileri de ısıtıyor. Bulaşıcısın yani, ama pek tabii ki iyi anlamda. Bu yüzden de sevilen bir kişiliksin: Seni sevemeyen kendinden şüphe etsin :)

hazar-caygec

"Şefkat" çıktı! "Şefkat" çıktı! Senin en belirgin ve hayatına yön veren duygun, kuşkusuz, hemen herkese yetecek şefkatin. Sevecensin, cana yakınsın, candansın. İnsanı seni alıp götüresi, kendine alası gelir. Ama yok, sen herkesin sevgilisisin. Kendini sevdirmeyi biliyorsun; ama bunun için ekstra bir uğraş göstermiyorsun; samimisin, içinde geliyor be işte, zorlamayla olmaz zaten. Yardımseverlikse sende kendiliğinden; ama arada kendi söküklerini diksen iyi olur diyoruz, sayın terzi!

Görüş Bildir