Seni Gece Gündüz Takip Eden Stalker'ını Tahmin Ediyoruz!

3.2bPAYLAŞIM

Elbet seni de birileri takip ediyor ama kim? Belki eski sevgilin, belki sana platonik aşık biri, belki CIA, belki aile büyükleri, belki de yetenek avcıları... Hadi bakalım teste.

1. Öncelikle kaç yıldır bilgisayar kullandığını soralım.

2. En çok hangi sosyal medya platformunda aktifsin?

Facebook
Twitter
İnstagram
Swarm
Periscope
Tumblr

3. Sosyal medya hesaplarında en çok ne paylaşıyorsun?

4. Peki en çok kullandığın emoji hangisi?

5. Hmmm söyle bakalım seni en çok hangisi güldürüyor?

Cem Yılmaz
Yılmaz Erdoğan
Jim Carrey
Şahan Gökbakar
Kemal Sunal

6. Peki seni en çok hangisi üzüyor?

7. Çok zor bir soru: Sevdiğin insan için yaşadığın şehri terk eder misin?

8. Muhakkak sanatın bir dalıyla ilgilisindir. Pekiii sanatın hangi dalı sana çok uzak?

9. Son olarak hangisinin varlığına daha çok inanıyorsun?

CIA!

Big brother is watching you! Evet çeşitli nedenlerle CIA'nin gözlem ağına girmişsin. Kim bilir neler peşindesin de bizlerden saklıyorsun. Hayatın sırrını mı buldun ne yaptın?  Twitter hesabın, e-mail adresin, facebook postların hepsi gözlem altında. Hepsi okunuyor ve kaydediliyor. :) Şimdi bu sonucu facebook hesabında paylaşınca takibi bırakırlar belki :p Denemekte fayda var.

Eski Sevgilin!

Evet o seni takip ediyor. Belli ki seni unutamamış. İnsanlarda nasıl etki bırakıyorsan hala seni özlüyor ve seni merak ediyor. Senin ne kadar  sosyal medya hesabın varsa öğrenmiş, tek tek takip ediyor. Nasıl bir takıntı anlamak mümkün değil. :) Bu sonucu facebook hesabında paylaşınca ''eyvah yakalandım'' der mi sence? :)

Platonik Aşkın!

Senin tanımadığın gizli bir hayranın var! Ve seni sosyal medyada adım adım izliyor. Bugün neredesin, ne yaptın, kimlerlesin, beğenilerin nedir? Seni tanımak için bu soruların cevabını arayan platonik aşık. Sana gelip konuşmaya da cesareti yok. Şimdi bu sonucu paylaş ve ona seslenelim: Ey platonik aşık, bu içeriği okuduğunu biliyoruz. Bir mesaj at ve kendini tanıt, bu çile bitsin :)

Aile Büyükleri!

Evet, aile büyüklerin seni takip ediyor. Sana olan güvenlerini boş çıkarmış olabilirsin ya da bazı konularda senden şüphe ediyorlar. Neden olduğunu sen bizden daha iyi bilirsin ama sen bu sonucu facebook sayfanda paylaş aile büyüklerine seslenelim.  ''Eyyyyy Sevgili Onedio okurumuzun aile büyükleri, biz okuyucumuza kefiliz. O sizi üzmez :) ''

Yetenek Avcıları!

Ve tebrikler keşfedildin. Sendeki yeteneği sonunda birileri fark etti. Sendeki cevherin ne olduğunu bilmiyoruz ama birileri onun ne olduğunu iyi biliyor. Yakında belki sen de ünlüler kervanına katılırsın. Bizi unutmazsın değil mi? :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
silaaydogdu

platonik aşığım mı varmış aq kimsin lan bul beniğğ xd

hasan-yilmaz27

Eski Sevgilin! Evet o seni takip ediyor. Belli ki seni unutamamış. İnsanlarda nasıl etki bırakıyorsan hala seni özlüyor ve seni merak ediyor. Senin ne kadar sosyal medya hesabın varsa öğrenmiş, tek tek takip ediyor. Nasıl bir takıntı anlamak mümkün değil. :) Bu sonucu facebook hesabında paylaşınca ''eyvah yakalandım'' der mi sence? :)

littlevenus

Aile Büyükleri! Aile Büyükleri! Evet, aile büyüklerin seni takip ediyor. Sana olan güvenlerini boş çıkarmış olabilirsin ya da bazı konularda senden şüphe ediyorlar. Neden olduğunu sen bizden daha iyi bilirsin ama sen bu sonucu facebook sayfanda paylaş aile büyüklerine seslenelim. ''Eyyyyy Sevgili Onedio okurumuzun aile büyükleri, biz okuyucumuza kefiliz. O sizi üzmez :) '' (dghvausyvfasyudvgfasiudbfaisdufyh')

rystnbll

CIA! CIA! Big brother is watching you! Evet çeşitli nedenlerle CIA'nin gözlem ağına girmişsin. Kim bilir neler peşindesin de bizlerden saklıyorsun. Hayatın sırrını mı buldun ne yaptın? Twitter hesabın, e-mail adresin, facebook postların hepsi gözlem altında. Hepsi okunuyor ve kaydediliyor. :) Şimdi bu sonucu facebook hesabında paylaşınca takibi bırakırlar belki :p Denemekte fayda var.

damla-cankar

Aile Büyükleri!!!Evet, aile büyüklerin seni takip ediyor. Sana olan güvenlerini boş çıkarmış olabilirsin ya da bazı konularda senden şüphe ediyorlar. Neden olduğunu sen bizden daha iyi bilirsin ama sen bu sonucu facebook sayfanda paylaş aile büyüklerine seslenelim. ''Eyyyyy Sevgili Onedio okurumuzun aile büyükleri, biz okuyucumuza kefiliz. O sizi üzmez :) ''

Görüş Bildir